Rajd Mazowiecki

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez losiu » piątek, 17 mar 2006, 01:20

Albert(Zambrów) napisał(a):A ja powiem ze Czekany tez sie zgłosili, ciekawe jaki debiut bedzie :)

losiu, jedziesz :?: Czekano wklep mocno, niech wiedza kto tu rzadzi :)


Byly plany zeby pojechac Mazowiecki ale w momencie kiedy przeniesli Kaszuby to nie jade. W planach jest: Wawelski,Wisla,Kaszuby i moze Sniezka. a z ppaik: Magnolia - moze za trzecim razem dojade do mety ;) i Torunski...

Ja mysle ze Andrzej z Blazejem dadza rade i spokojnymi rownym tempem osiagna mete... 3mam kciuki za RS RT
--------------------------
Sawicki Rally Team
Astra GT
Avatar użytkownika
losiu
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 21 lis 2002, 22:04
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez Albert(Zambrów) » piątek, 17 mar 2006, 09:18

Mete raczej osiagna, ale ciekawe jakie czasy beda na odcinkach :roll:

Trzymam kciuki za szmarary i czekam na wyniki !! powodzenia szperaczom zycie ja, Jarząbek :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Fryta » piątek, 17 mar 2006, 10:44

Oj, Albercik, mocno Ci musieli Andrzej z Błażejem zajść w tym Białymstoku za skórę :D

A zamiast odgrażać się kolegą z Koszalina lepiej sami się wreszcie zgłoście na Magnolię (niedługo zamykamy listę :P ) i podejmijcie walkę ;)
Avatar użytkownika
Fryta
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): piątek, 2 wrz 2005, 11:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Albert(Zambrów) » piątek, 17 mar 2006, 14:10

Szczerze to powiem, że na magnolii chyba nie bedziemy. WIem, zazekalem sie ze przyjedzimy, ale zycie jednak powiodło inaczej niz bysmy sobie tego zyczyli. Nasza bolaczka teraz jest totalny brak kasy. Ale koniec OT.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez fluff » poniedziałek, 20 mar 2006, 22:11

hello!
teraz mam pytanie takie: gdzie najlepiej przenocowac? w otwocku? moze ma ktos namiary na dobry nocleg (tanio, zdrowo, kolorowo)?
mapki tras sa juz/kiedy beda?
wszelkie rady mile widziane.
pzdr
Power Is Nothing Without Control!
Duval ognia!!!
Avatar użytkownika
fluff
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): niedziela, 3 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: trojmiasto

Postprzez Mars » wtorek, 21 mar 2006, 01:13

No i już wiadomo jak Maciejewski odbudował swoją Subarkę. Autko ma nową budę, bo ze starej jak wiadomo niewiele zostało.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rav » środa, 22 mar 2006, 16:54

Jednak jadę. Do zobaczenia na trasie.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Megas WRC » środa, 22 mar 2006, 18:52

Jade pierwszy raz na ten rajd dopiero bo jest głodny rajdów :) Polecicie jakieś fajne miejsca? Jak dojechać? Będe bardzo wdzięczny :)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez pigal » środa, 22 mar 2006, 19:50

jaki jest rozklad czesci asfaltowej a jaki szutrowej na rajdzie-to pytanie do osob ktore juz wczesniej jechaly w rajdzie.
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Postprzez Gość » środa, 22 mar 2006, 20:50

rav napisał(a):Jednak jadę. Do zobaczenia na trasie.


Cholera :!: Trzeba będzie tworzyć fortyfikacje w miejscach, w których będzie się stało, na wypadek, gdyby znowu zachciało ci się wytykać błędy organizatorowi rajdu :!: :x
rally_psycho

Jeśli szukasz jakiejś informacji w sieci, korzystasz z Google. Google pyta Chucka Norrisa.
Gość
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2006, 00:54

Postprzez rav » czwartek, 23 mar 2006, 00:20

Wystarczy narysować wygrodzenie zakrętu w itinererze. W zeszłym roku rysowali.

Na Sobienie Jeziort os jest jeden łącznik o długości 800m. Poza tym dużo syfu. Wilga jest cała asfaltowy. Maciejowice to 33% asfaltu 33% rozwalonego betonu i 33% szutru. Co roku asfaltują jakieś fragmenty, więc może się coś zmieniło.

Fajne miejsca :
na Sobieniach zjazd z drogi Piwonin-Goźlin w prawo. Szybkie odbicie w prawo w dół do prawego długiego 3 do L 90. Dobry dojazd. Potem jest najdłuższa prosta w rajdzie (800m na końcu 200 na liczniku) i hamowanie do prawej 90ki z rowem na wprost. To dla tych, którzy lubią dzwony. 3 kilometry dalej jest wyprofilowany prawy 3, do którego można dojechać, ale bardzo kiepskimi drogami. 2 lata temu urwałem tam pompę paliwa. Dogodniejszy dojazd jest zablokowany dalszą częścią OS-u. Jak ktoś lubi szuter to zapraszam do sadu pod koniec odcinka.

Na Wildze na początek jedzie się szeroką drogą z ciasnymi zakrętami. Wszystkie można zobaczyć na mapce. Potem jest ostre hamowanie do prawego nawrotu, ale przestrzelenie kończy się w szerokiej kopercie. Następna paria zakrętów to szybki fragment po wąskiej drodze wzdłóż wału. Mało efektowne, ale można zobaczyć kto jedzie na maxa, a kto się boi. Jeden zakręt jest wyprofilowanu w odwrotnym kierunku. Bezpieczne miejsca do obserwacji na wale przeciwpowodziowym. Kończy się lewą 90-ką z kopertą. Do mety proste poprzecinane 2-ma 2-kowymi S-kami z głębokim cięciem. Oglądałem to kiedyś i mogę ocenić na 2 gwiazdki. Na stronie www.maciekhandwerker.com jest on-board tego odcinka.

Maciejowice idą w jakiejś innej konfiguracji, ale długi łuk wzdłóż wału zakończony L3 raczej będzie, bo nie da się ominąć. Nie można tam też dojechać, więc albo długi spacer, albo całodzienny piknik. Poza tym fajne są wszystkie szutrowe kawałki.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » czwartek, 23 mar 2006, 00:58

No i mam już komu kibicować w Mazowieckim:

34 Majka Szpotańska Sebastian Rozwadowski Peugeot 106 Rally.
rally_psycho

Jeśli szukasz jakiejś informacji w sieci, korzystasz z Google. Google pyta Chucka Norrisa.
Gość
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2006, 00:54

Postprzez michal_wrc » czwartek, 23 mar 2006, 19:29

rav napisał(a):Fajne miejsca :
na Sobieniach zjazd z drogi Piwonin-Goźlin w prawo. Szybkie odbicie w prawo w dół do prawego długiego 3 do L 90. Dobry dojazd.

również polecam
PS. spożywczy na wewnętrznej
rav napisał(a): Potem jest najdłuższa prosta w rajdzie (800m na końcu 200 na liczniku) i hamowanie do prawej 90ki z rowem na wprost.

W tamtym roku na końcu tej prostej był Lewy90, zmienili trase Sobienich w tym roku??
Avatar użytkownika
michal_wrc
A5
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 13 gru 2003, 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Megas WRC » czwartek, 23 mar 2006, 19:41

Dzięki za info wezme to pod uwage jak będe tacie "dyktował" gdzie i jak dojechać :D
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez rav » czwartek, 23 mar 2006, 21:44

Nie. To ja się pomyliłem. Kierowcy wolno.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości