Rajd Zamkowy

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez HołekFan » niedziela, 6 lis 2005, 13:13

No To Powiem Tak !

OS - Przecyce - Stoje Gdzieś Koło Piotrka Adamusa! Prosta szykana wyjście na słup szczyt po szutrze kilka załóg wjeżdza w opony Staniszewski w Pole a Grzybek Traci Zderzak :
Obrazek To Ja Z Nim :)
OS- Twardowice - Stoje obok rodziny Kościuszko Jarka Barana i Damiana Gielaty ! Ale Bez większych przygód OS przerwany !
OS- Przeczyce 3 przejazd- Stoje przy przejściu na szuter dużo osób bez przygód chociaż Super 1600 pokazały na co je stac !
OS-Wojkowice - masa ludzi ja na moście widać start i potem 3 dojść fajne zakręty po kilku załogach dłuższa przerwa bo nie pojawia się stilo Manciego ale rajd wznowiony troche obróciło któregoś z Peugotów RPP i przed ostatnia załoga Ciquocento Jedzie Dla kibiców i na mostku wykonuje bardzo efektownie jak na przednionapędówke bączka !

Rajd Oceniam Wysoko !

Czekamy na Barbórke Pozdrawiam !
Ostatnio edytowano niedziela, 6 lis 2005, 13:42 przez HołekFan, łącznie edytowano 1 raz
HołekFan
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: BYTOM


Postprzez Kruk » niedziela, 6 lis 2005, 13:38

HołekFan napisał(a):....przed ostatnia załoga Ciquocento Jedzie Dla kibiców i na mostku wykonuje bardzo efektownie jak na tylnonapędówke bączka !



Z tego co mi wiadomo Cinquecento jest przednionapędówką :lol: .


***************
Witamy nowego forumowicza :wink: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez HołekFan » niedziela, 6 lis 2005, 13:42

co innego pisze co innego myśle dzięki już sie poprawiłem !

Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
HołekFan
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez LIPciu » niedziela, 6 lis 2005, 22:50

brawo jasiu za to czwarte miejsce...
goraco gratuluje!!!
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez rutino78 » niedziela, 6 lis 2005, 23:17

byłem na początku os1,2, koncówka 3 na starcie (fajny pomysł, ze widac dwa fragmenty trasy),5 i w serwisie dwa razy. mój rekord:)
widziałem chyba starszego Kosciuszkę, żywa reklama chłopskiego jadła:)
dziwne ze walaszek tak spadł bo jechał ekstra. corsa i favorit dzikie auta, s1600 wsciekłe auta.reszta tez odwazni ludzie. trasa słaba, głównie kąty proste. wyników w ogóle nie rozumiem, czemu goscie tak słabo?

edit

niezły filmik (poza koncówką:) ) słyszałem kiedys ze jak auto na boku to trzeba od razu wyłączyc silnik bno nie ma wtedy smarowania, seja chyba załątwiono w ten sposób
Ostatnio edytowano niedziela, 6 lis 2005, 23:22 przez rutino78, łącznie edytowano 1 raz
rutino78
N3
 
Posty: 342
Dołączył(a): czwartek, 14 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Żory

Postprzez ŁukaszWRC » niedziela, 6 lis 2005, 23:19

Ja też jestem pod wrażeniem wyniku Janka Chmielewskiego. Pamiętam go jak jechał zerówką na Rzeszowskim bez klatki i na seryjnym kapciu; już wtedy zauważyłem, że będą z niego ludzie :wink:
Pozdro Janek, życzę sukcesów :!:
Łukasz z K1
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez lordpix » poniedziałek, 7 lis 2005, 16:04

gg: 3984793
https://picasaweb.google.com/lordpix moje zdjęcia
Avatar użytkownika
lordpix
N3
 
Posty: 382
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 20:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / czasem Zawoja

Postprzez Penny » wtorek, 8 lis 2005, 00:00

Byliśmy z bratem na OS Twardowice , na początku jakieś 200-300m od startu lewy niezbyt ciasny łuk 50 prostej i szykana ... na tym łuku widzieliśmy dachowanie Kucharczyka.... dokładniej - Clio nawet nie dotknęło dachem ziemii ... chłopaki wywinęli rolkę w powietrzu i spadli na koła poza drogą :shock: :shock: :shock: Nic im się nie stało ale Kucharczyk trochę utykał... Najlepsze że już wybieraliśmy się na OS Wojkowice ale stwierdziliśmy że lookniemy jeszcze na jedną załogę ... sekundę później Clio frunęło nad krzaczkami :?
OS Wojkowice umiarkowanie ciekawy , choć z mostu dużo można było zobaczyć. Ogólnie było dobrze :)
Initial D Rules!
Avatar użytkownika
Penny
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 18:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postprzez HołekFan » wtorek, 8 lis 2005, 12:03

byłem w tym samym miejscu clio z MERY stało tam nieźle rozwalony przód i tym samym miejscy Audi przeszło przy szykanch prosto !
Obrazek
Obrazek
Obrazek
HołekFan
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez HołekFan » wtorek, 8 lis 2005, 12:06

Michał Ranik (pilot Grzybka)
Nie dużo dalej, bo na hamowaniu do szykany znów za późno zaczęliśmy hamować i tym razem wylądowaliśmy w zaoranym polu. Tym razem szczęście też nas nie opuściło i pojechaliśmy dalej już bez przygód i tylnego zderzaka do mety.


Ciekawe kto stał się właścicielem zderzaka :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
HołekFan
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez pigal » wtorek, 8 lis 2005, 12:17

zderzak wrocil do wlasciciela a raczej zostal oddany do Dytko rent.
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Postprzez HołekFan » wtorek, 8 lis 2005, 16:27

niech znaja moje dobre serce :) <zart> zderzak dowiozła ekipa Piotrka Adamusa która stała zaraz obok mnie ! i akurat jechała na serwis !
http://tinypic.com/ff2w0o.jpg
Obrazek
Obrazek
Obrazek
HołekFan
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 5 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez KaMiLL WRC » wtorek, 8 lis 2005, 21:14

Odnosnie zespołu Peugeot Polska - wiedziałem, że nie przylewa... Nie testują ponieważ brakuje środków, ale żyby chociaż zakleić Loga sponsorów Adamusa i Pelikańskiego....Po prostu żenada
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez szirer205xs » wtorek, 8 lis 2005, 23:08

A moze poprostu peugeot stwierdzil ze walnie darmowa reklame dla sponsorow ktorzy dawali kase caly sezon a neistety zrobila sie z tego mala szopka :/ zupelnie nie wiem czemu...
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez RallyMAN » środa, 9 lis 2005, 00:36

HołekFan napisał(a):byłem w tym samym miejscu clio z MERY stało tam nieźle rozwalony przód i tym samym miejscy Audi przeszło przy szykanch prosto !


No trzeba przyznac, ze pan Piotr Meresiński nie byl zbyt zadowolony z zamkowego, wszystkie 3 clio lekko mowiąc się 'popsuły' na tym rajdzie, jedno zrobilo dacha, o ktorym mowicie, drugie tez :p i potem awaria, a 3 po prostu awaria (ponoc cos z silnikiem i nie zaciekawie ponoc :/)
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości