Rajd Zamkowy

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez piter306 » sobota, 5 lis 2005, 20:59

Akurat tam kaj ja byłem to było za dużo jak na mój gust :)
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice


Postprzez LUKAS_rally » sobota, 5 lis 2005, 22:24

U mnie tak samo OS 1,4,7 może nie tak efektowny i dlatego mało kibiców ale było kliku ;) OS 2,5,8 tutaj było już więcej i widziany kibic Kościuszko senior może juniora przeoczyłem , oraz dzwon załogi Rajca/Kapuśnik...
LUKAS_rally
 
Posty: 49
Dołączył(a): piątek, 24 gru 2004, 12:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kermon » sobota, 5 lis 2005, 22:38

fajnie bylo na Twardowicach na przejsciu z asfaltu na szuter. Ci odważni naprawdę ładnie skakali :)

Szczególnie podobały mi się Golf 2 i Skoda Favorit (teraz nie pamietam kto za kierownicą) Widać było, że goście "z jajami" :))


klip i zdjęcia na www.Qrajdy.prv.pl
kermon
www.Qrajdy.prv.pl
Citroen - polubisz każdą drogę
Avatar użytkownika
kermon
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:32
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez lordpix » sobota, 5 lis 2005, 23:13

TSRALLY napisał(a):Rajd niezły, swietna obsada, ale ciankie trasy i prawie żadnych kibiców


Na osie 2 i 5 było całkiem sporo kibiców. Trasa była nawet fajna. Stałem na nawrocie, asfalt troche pofalowany-było ciekawie. Zdjęcia będą jak znajde miejsce na jakims serwerku :)
gg: 3984793
https://picasaweb.google.com/lordpix moje zdjęcia
Avatar użytkownika
lordpix
N3
 
Posty: 382
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 20:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / czasem Zawoja

Postprzez RallyMAN » sobota, 5 lis 2005, 23:15

Ja byłem razem z TSRALLY, ogolnie rajd fajny, brawo dla Kajtka, jak na 1 start autem S1600 to naprawde super, odcinki mogly by byc lepsze chociaz fajnie sie ogadalo ostatni odcinek po ciemku i efektownie wygladaly iskry 'tryskające' z tarcz hamulcowych...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez psz » sobota, 5 lis 2005, 23:34

Trasa zaiste malo atrakcyjna (ja na moj gust ;-) ), ale nawet na krotkich Wojkowicach byly zdradliwe miejsca (wyprofilowany na zewnatrz prawy przy "elektrowni" / miesce nr 5 w tamtym moim "opisie" ;-) / , hopka przed szykana wokol drzewa jechana pod gore miedzy zmentarzem a w.w. prawym), ale dla zalog pewnie masakra w zawieszeniach, oponach itp. Na tych Wojkowicach przeciez zejscie z szutru na asfalt bylo przez wysoki na 5-10 cm kraweznik! W ogole mnostwo dziur i ciec prez jakies cholerstwa, powinni organizatorzy to zastawic oponami, chociaz szykan bylo tak duzo, ze na te kolejne, utworzone ze wzgledu na dziury, zabrakloby sedziow...
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez el_misios » niedziela, 6 lis 2005, 00:11

Obrazek
www.rallyfans.republika.pl
Avatar użytkownika
el_misios
N3
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 18:52
Lokalizacja: Górny Śląsk - Ruda Śląska

Postprzez Kruk » niedziela, 6 lis 2005, 05:18

Obrazek
Poloński wynajął swój samochód , oddał do serwisowania Adamusowi , sprzedał Adamusowi , czy sprzedał komuś innemu :?:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kolo115 » niedziela, 6 lis 2005, 10:00

psz bylem na tym prawym na koncu 1 petli i na calej 2. Nie powiem, ciekawie bylo :D Kilka ladnych wycieczek w plener bylo. Na 2 przejezdie wypadl tam Polonski i nawet sobie wziolem na pamiatke kalawek zderzaka :) Postaram sie dzis wrzucic kilka ciekawszych ujec.
A co do rajdu... To faktycznie trasy zbyt ciekawe niebyly.. Kibicow tez malo ale z tego to sie akurat cieszylem bo nie bylo bydła :) Ogolnie fajny rajdzik.
Pozdrawiam :)

edit
http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=3QMRZZF4TJMAR2Z9Z9C5F2ZLBA
Tu sa 4 ujecia z ciekawszymi akcjami na wspomnianym juz prawym przy elektrowni :) Wazy to 10 mb.
ps. ten co sie tak drze "idealnie ku***...." to niejestem ja tylko moj kolega :P
Ostatnio edytowano niedziela, 6 lis 2005, 12:10 przez kolo115, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez sumo » niedziela, 6 lis 2005, 10:46

było fajnie.. nie wiem co napisać ale było super... no a za niedługo pojawi się klip jakiś mały, będzie hicior ze wstawkami hehehe...

aha:
podziękowania dla OSP Góra Siewierska za udostępnienia miejsca na postawienie przemiennika dla łączności.... :-)
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Wilu » niedziela, 6 lis 2005, 11:15

bardzo pozytywne wrażenia się przyznam z wyjazdu ... trasy ciężko ocenić, ale tam gdzie trafiliśmy było całkiem przyjemnie ...

auta s1600 to potęga, wreszcie Guzek zaczoł coś konkretnie pomykać i Poloński trzeba przyznać zaskoczył mnie pozytywniej niż Kajetan .. zresztą cała trójka jedziła ciekawiej niż Adamus gdziekolwiek i jakkolwiek ...

pucharowcy jak zwykle dostarczyli sporo wrażeń ... Janik miał dużo szczęścia na ostatnim oesie, niewiele brakło by wogóle nie ukończył ... takie tam i wogóle też ... pzdr ...
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez qbus » niedziela, 6 lis 2005, 11:27

Mi się też bardzo podobało... o tyle o ile o Kajtka się nie bałem że pojedzie szybkim tempem to Poloński mnie naprawde zaskoczył... wizualnie jechali bardzo ładnie... i czasy na tle badziej doświadczonych są konkretne... trasy jak trasy... na 1 pętli zupełna kiszka ale następne 2 miejsca już były bardzo ciekawe... Janik na ostatnim oesie szedł niesamowitym ogniem... co się skończyło jak skończyło... przestrzelił zakręt, cofał... bardzo pozytywne wrażenia pozostawia po raz kolejny Skoda Favorit...
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez mitrok » niedziela, 6 lis 2005, 11:54

Kruk napisał(a):Obrazek
Poloński wynajął swój samochód , oddał do serwisowania Adamusowi , sprzedał Adamusowi , czy sprzedał komuś innemu :?:


Auto bylo wynajęte, nikomu nie sprzedał.
mitrok

www.mitrok.pl
www.rallycross.waw.pl
Avatar użytkownika
mitrok
N3
 
Posty: 219
Dołączył(a): poniedziałek, 5 sie 2002, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kirloy » niedziela, 6 lis 2005, 13:07

Ja jak zwykle problemy z dojechanniem na czas - ale tuz po przejechaniu zerowek bylem na wojkowicach. Miejsce - szutrowy parking za cmentarzem - duzo kurzu, wolno.

Na nastepne dwie petle przenioslem sie na os Twardowice - slynne spadanie z Gory Siewierskiej - jak na moj gust masakrycznie trudny odcinek - co potwierdza potezny dzwon peguota za hopa, i rozbity betonowy plot.

Bardzo agresywnie jechal Polonski - nie spodziewalem sie ze z niego taki kozak. Oba jego przejazdy dostarczyly najwiekszej porcji emocji. Na 3 petli kolo mnie stal Adamus - i z niepokojem patrzyl na 50m hamowanie Polonskiego na zablokowanych kolach przed ciasnym lewym (zakret na ktorym astra rozbila plot). Kajetan i Guzek jechali zdecydowanie bardziej spokojnie, ale jak widac takze szybko. N-ki ladenia, ale duzego wrazenia na mnie nie zrobily.
Z PZM warto bylo popatrzec na jazde Janika, Bonder'a, Mancina, a takze kolesia w Corsie i w favoricie, no i paru innych ktorzy nie mieli tak rzucajacych sie w pamiec aut, spora czesc jak to w PZM bywa jechala bardzo turystycznie.

Na asfaltowych podbiciach po szutrowym laczniku rajd obserwowal Stanik po tym jak sam odpadl - ten to ma glod radjow;)
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Postprzez Zico » niedziela, 6 lis 2005, 13:12

Zdjecia z Zamkowego juz sa na GSR.pl
Zapraszam: http://www.gsr.pl/galeria/thumbnails.php?album=37

Pozdro Zico
Zico
N1
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2005, 16:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości