Kiedy publikują harmonogram rajdów w PPZM na 2005r?

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez lewy » poniedziałek, 13 gru 2004, 21:06

Czy moze ktos z was rally chlopaki wie cos na temat rajdu beskidzkiego ktory ma sie odbyc w polowie lutego??bo jesli po sniegu to wspaniale!!:)
Obrazek
szutry the best!
Avatar użytkownika
lewy
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 19 paź 2004, 18:26
Lokalizacja: olsztyn


Postprzez LIPciu » środa, 15 gru 2004, 09:50

mam pytanie:
czy jest możliwe na początku roku zrobić wymaganą ilość kjsów. zdać egzamin który jest w okolicach marca. i móc startować w pzmocie tego samego roku kalendarzowego??
pozdrawiam
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez PLayer » środa, 15 gru 2004, 10:52

Nie ma takiej możliwości. Po przejechaniu KJSów w przyszłym roku choćby w styczniu licencę dostajesz dopiero na następny rok :(
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez LIPciu » środa, 15 gru 2004, 13:47

w takim razie jakie dajecie mi jakies propozycje (w tym roku mam zaliczone 4 kjs) abym mógł śmigać w pzmocie w 2005??
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez MaGiera » środa, 15 gru 2004, 14:11

Z tego co pamiętam, regulamin mówi, że warunkiem uzyskania licencji krajowej jest sklasyfikowanie w okresie do 12 miesięcy (jednego sezonu) w sześciu lub do 24 miesięcy w ośmiu imprezach KJS.
Więc jeszcze cztery kajtki na szybko i jest OK.
Avatar użytkownika
MaGiera
 
Posty: 45
Dołączył(a): niedziela, 5 paź 2003, 19:39
Lokalizacja: Wawa

Postprzez ptakwrc » środa, 15 gru 2004, 14:15

beskidzki ma byc A.Makaran podobno ma nowa trase nie ta co byl 1.Bieszczadzki Zimowy bodajze 2 lata temu tylko calkiem gdzie indziej , juz blizej krosna bo tam gdzie bylo lesnicy zaczeli cos modzic i jak wiadomo rok temu nic nie wyszlo ...:(
jak cos bede wiecej wiedzial dam znac na pewno
pozdr
RFRTEAM.FORA.PL
Avatar użytkownika
ptakwrc
A5
 
Posty: 572
Dołączył(a): wtorek, 9 wrz 2003, 15:03
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez LIPciu » środa, 15 gru 2004, 16:40

MaGiera napisał(a):Z tego co pamiętam, regulamin mówi, że warunkiem uzyskania licencji krajowej jest sklasyfikowanie w okresie do 12 miesięcy (jednego sezonu) w sześciu lub do 24 miesięcy w ośmiu imprezach KJS.
Więc jeszcze cztery kajtki na szybko i jest OK.

a będą jeszcze w tym roku cztery???
rozumiem że mam je przejechać do końca grudnia.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez PLayer » środa, 15 gru 2004, 16:46

Jak masz zaliczone 4 już w tym roku to z tego co mi się wydaje 6 - 4 = 2. Więc zostały ci 2 do zaliczenia w tym roku lub 4 w przyszłym. Ale wtedy nie pośmigasz w PPZM 2005.
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez lewy » środa, 15 gru 2004, 17:58

z tego co pamietam to w przypadku licencji r2 mozna ja otrzymac w tym samym roku co sie ja zdalo!r1 na pewno nie:)
Obrazek
szutry the best!
Avatar użytkownika
lewy
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 19 paź 2004, 18:26
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez WRX_STI » środa, 15 gru 2004, 21:19

Co wy na to ludziska ? :D

Automobilklub Śląski szykuje się do sobotniego jubileuszu 80-lecia, a w przyszłym roku zamierza przeprowadzić dwie rundy Pucharu PZM. Zmiana terminu Rajdu Polski przesunęła 8 Rajd AC Pokale z 10 czerwca na ostatnią sobotę maja. W wyniku protestów mieszkańców Imielina, ich rajd przeprowadza się do Tychów. Bazą miałby być hotel "Tychy", strefę serwisową zaplanowano w dzielnicy Suble, funkcję dyrektora rajdu ma ponownie pełnić Krzysztof Diduch.

Sztandarowa impreza katowickiego klubu, Rajd Wisły wypadł z kalendarza RSMP i wraca jako drugoligowiec. Odbędzie się w terminie 2-3 września pod nazwą 52. Śląski Rajd Wisły. Bazę stanowić będą Czechowice-Dziedzice, gdzie działa prężna delegatura A. Śląskiego. Czy rajd odwiedzi historyczne miejsca w Beskidach? - Chciałbym, żeby był chociaż Salmopol. To mój ulubiony oes - mówi Henryk Mandera, od roku sportowy prezes A. Śląskiego, 25-krotny mistrz Polski w rajdach i wyścigach. W swojej ostatniej Wiśle, wygrał klasę Wartburgiem w 1976. - Marzymy o powrocie rajdu do mistrzostw Polski, ale budżet musiałby wynosić co najmniej 300 tys. zł. Na razie sponsorów nie widać... :D :D
Obrazek
Avatar użytkownika
WRX_STI
A5
 
Posty: 643
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Konrad McRae » środa, 15 gru 2004, 21:58

Zapominacie jeszcze o tym że do licencji K (dawnej R2), oprócz wyjeżdżenia punktów potrzebne jest jeszcze zdanie egzaminu w ZO PZM. Przykładowo zdając egzamin w styczniu, nie ma takiej możliwości żebyś startował w tym samym roku (np 2005), niestety musisz czekać prawie cały rok aby pojechać jakąś rundę PPZM w przyszłym sezonie (dopiero 2006). Dobrym wyjściem jest zdanie wcześniej egzaminu, a w międzyczasie jeździć sobie kjsy. Przykładowo mój klubowy kolega zdał egzamin w pażdzierniku br. a ostatni kjs zaliczył w grudniu. Wątpie żeby udało ci się zaliczyć jeszcze 2 kjsy w tym roku (chyba ze sie bardzo sprężysz) i nie wiadomo też czy PZM planuje zrobić egzamin w tym miesiącu, bo musi na to być wystarczająca ilość chętnych osób do zdania licencji. Jeśli chcesz dam ci na priv telefon do osoby z krakowskiego PZM która udzieli ci wszelkich potrzebnych informacji.
Avatar użytkownika
Konrad McRae
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yapko » środa, 15 gru 2004, 22:36

A jak jest z licencja WT? Bo potrzebuje licencje do GSMP, wolalbym K bo moglbym tez np. Krakowski pojechac ale jak sie nie da to bede robil WT.
Jakby cos to jestem drugi chetny na egzamin teoretyczny w grudniu w Krakowie...
yapko
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): wtorek, 14 gru 2004, 23:32

Postprzez LIPciu » środa, 15 gru 2004, 23:19

lewy napisał(a):z tego co pamietam to w przypadku licencji r2 mozna ja otrzymac w tym samym roku co sie ja zdalo!r1 na pewno nie:)

możesz to sprawdzić??

mój problem polega na tym że przeglądając regularnie strone ak nie spotkałem żadnej informacji o egzaminie!!!
a potem dopiero dowiedziałem się od chłopaków że egzamin już był.
perspektywa czekania roku na to żeby móc wystartować do normalnego oesu i sprawdzić się przereża mnie :(
dziękuje za wszelkie pomocne informacje
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Konrad McRae » czwartek, 16 gru 2004, 10:13

LIPciu napisał(a):
mój problem polega na tym że przeglądając regularnie strone ak nie spotkałem żadnej informacji o egzaminie!!!


po pierwsze na stronie AK Krakowskiego rzadko jest coś aktualnego, a po drugie egzaminy robi zarząd okręgowy pzm a nie automobilklub. To że egzaminy są robione czasami w automobilklubie nie oznacza ze przeprowadza je ak, jeszcze raz piszę że wszystkiego musisz się dowiedzieć w pzmocie bo tylko pzmot moze robić egzaminy na licencję (a to że robią je ludzie z ak to tylko dlatego że są oni w pzm). I jeszcze raz powtarzam że mając licencje zdaną/wydaną np w 2004 roku nie mozesz startować w tym samym roku, starty możesz rozpocząć dopiero od przyszłego sezonu, nie wierzysz, zadzwoń do pzm.

Yapko- ty ostatnio byłeś w tym temacie chyba (licencja K), co do licencji WT to nie wiem czy dobrze kojarze ale chyba z pół roku temu było info na hodze że robią taki kurs gdzieś w Polsce (Poznań?), koszto to chyba było 800-900zł jednorazowo, były to jakaś jazda i egzamin (kurs dwudniowy) ale mogę się mylić bo nie bardzo pamiętam.

EDIT:
chodziło mi o to http://www.rajdy.hoga.pl/rajd_full_szukaj.asp?id=5112&qt=wt - ale jak to wygląda w naszym okręgu to nie mam pojęcia. Jak już wcześniej napisałem najlepiej dzwonić do pzm, na pewno udzielą potrzebnych informacji.
Avatar użytkownika
Konrad McRae
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jalowa » piątek, 17 gru 2004, 18:58

Znalazłem ciekawą rzecz, a mianowicie. W nowym WRC nr 40 na stronie za okładka jest info o prenumeracie a ponizej gratis w postaci kalendarza. Jest jego zdjecie i wymiary, ale jak się przyjzymy to zobaczymy ze sa informacje na temat kalendarza poszczegolnych mistrzostw. Sa mistrzostwa swiata, europy, Polski i interesujacy nas kalendarz PPZM. Tylko pojawia sie pytanie czy te daty beda takie same jakie zatwierdzi PZM na zebraniu 20.12.2004, mi wydaje się że bedzie taki sam. Zobaczcie sami. :P
Avatar użytkownika
jalowa
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 10 lis 2004, 19:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron