38 Rajd Festiwalowy 2007

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez kropek » poniedziałek, 7 maja 2007, 19:20

a ja poprosze jesli ktos posiada o fotki lub filmy z udzialem zalogi nr 52 malucha w barwach subaru moga byc z oesow jak i serwisu.
gronpiek@wp.pl
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska


Postprzez honda » poniedziałek, 7 maja 2007, 19:29

Zajebi.... macie to prawie jak Subaru ! Naprawde ładnie szliście, przynajmniej tam gdzie staneliśmy :)
Zawsze pełnym ogniem ...
honda
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 10:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez lulu » poniedziałek, 7 maja 2007, 21:11

kropekTam gdzie staliśmy to Wasze "prawie jak subaru" zebrało najwięcej braw! A ten przeciwskręt przed zakrętem - majstersztyk! :wink: Tak Trzymać!
lulu
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2007, 00:32

Postprzez matadorRS » poniedziałek, 7 maja 2007, 21:53

lulu napisał(a):kropekTam gdzie staliśmy to Wasze "prawie jak subaru" zebrało najwięcej braw! A ten przeciwskręt przed zakrętem - majstersztyk! :wink: Tak Trzymać!

Dokladnie ;)
Avatar użytkownika
matadorRS
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 21 mar 2007, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez samer_wrc » poniedziałek, 7 maja 2007, 22:04

Nasza ekipa tez stala, pooglądala lancery ... pozniej kilka mocnych osiek ... zawsze byla to przerwa na koniec ... ale kazdy mowil "poczekajmy na maluchy!"

Naprawde widowiskowa jazda fiatami 126p :) , chyba pierwszy raz zrozumialem co ciagnie kierowcow do tego malego autka :)
13.02.2004 , dlaczego ten dzien musial byc ? :( Janusz trzymaj sie! Jestes Nadal Mistrzem

Nowe GG - 6195772
Avatar użytkownika
samer_wrc
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): sobota, 31 maja 2003, 17:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez kropek » poniedziałek, 7 maja 2007, 22:12

lulu napisał(a):kropekTam gdzie staliśmy to Wasze "prawie jak subaru" zebrało najwięcej braw! A ten przeciwskręt przed zakrętem - majstersztyk! :wink: Tak Trzymać!



wielkie dzięki chłopaki że się podoba subaru 126p i moja jazda, chodz ciągle się ucze ale panowie fotki filmiki mile widziane


szukam kolegi co zrobił mi fajną fotke z chopy jak lecze 4 kołami w powietrzu tu jest link

http://www.rajdy.v10.pl/galeria/rajd,fe ... 2,jpg.html
Avatar użytkownika
kropek
N2
 
Posty: 138
Dołączył(a): niedziela, 19 lis 2006, 11:09
Lokalizacja: Wola Filipowska

Postprzez lulu » poniedziałek, 7 maja 2007, 22:38

kropek napisał(a):...fajną fotke z chopy jak lecze 4 kołami w powietrzu

fotka rzeczywiście rewelacja!
lulu
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2007, 00:32

Postprzez bzyq » poniedziałek, 7 maja 2007, 23:25

matadorRS napisał(a):
bzyq napisał(a):
honda napisał(a):I nie został wykluczony Szczepaniak, tylko jego pilot Hercuń. Rudolf Szczepaniak nie mógł wiedzieć że jego pilot jest na tyle niepoważny żeby takie rzeczy robić.


Wytłumacz kolego o co chodzi. Bo zawodnik zawodnikiem, ale za wszystko odpowiada kierowca :)


Juz nie przsadzaj. Jak by Twoj pilot poszedl i kogos pobil to tez bys za niego odpowiadał? Pilot achował sie nieladnie wiec niema co sie czepiac do kierowcy.

Otóż chciałem Cię poinformować, że tak. To samo tyczy się mechaników :)
W mojej wypowiedzi nie chodzi mi o to, żeby kogoś napiętnować, bo przecież nie o to chodzi.
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez lulu » poniedziałek, 7 maja 2007, 23:33

Człowieku! No nie wiadomo o co Ci chodzi!!! Chcesz jak w III Rzeszy stosować odpowiedzialność zbiorową. Pilot zawinił i pilot poniesie konsekwencje! Nie jest to wina ani kierowcy, ani zespołu, ani tym bardziej sponsora!
A jak pilot winny to się go wymieni! LUZ!
lulu
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2007, 00:32

Postprzez bzyq » poniedziałek, 7 maja 2007, 23:49

dobra, koniec dyskusji, bo się nie rozumiemy.
Przecież ja wcale nie powiedziałem, że to jest wina kierowcy. Mi chodzi o to, że to na jego barki spadają konsekwencje. Owszem - pilot zawinił, to pewnie zostanie zmieniony. To już leży w gestii rzeczonego kierowcy.
Kiedyś była taka dyskusja bodajże w temacie o Kii Picanto, gdzie ktoś tam napisał że jakiś mechanik lutnął ( albo chciał lutnąć - nie pamiętam ) człowiekowi z innego teamu. I niestety w takiej sytuacji to kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie swoich ludzi. I nie spierajmy się o to, że to są wolni ludzie czy coś takiego. To są Twoi ludzie, i Ty ponosisz za nich odpowiedzialność.
Jeszcze raz powtarzam - nie jestem ani anty nastawiony do kolegi Szczepaniaka, ani do Piekut RT.
pozdrawiam
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez lulu » wtorek, 8 maja 2007, 10:40

jeśli chodzi o Piekut Racing to trochę o nich słyszałem i przykro mi, ze mają pecha. Widziałem, że się chłopaki napracowały przed Mazowieckim, ale efektów nie było, bo nie zdążyli przygotować aut. Na Festiwalowy rajdówki mieli chyba już dobrze przygotowane, ale pech ich prześladował - Szczepaniaka załatwił pilot, a Sawicki dostał kamieniem i urwał koło - a chciałem go pooglądać, bo chyba pokazałby coś ciekawego. I OS pojechał ogniem!
lulu
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2007, 00:32

Postprzez Zico » wtorek, 8 maja 2007, 22:44

Zapraszam, zdjecia z Festiwalowego www.gsr.pl
Pozdrawiam Zico
Zico
N1
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2005, 16:34

Postprzez matadorRS » środa, 9 maja 2007, 00:03

To ja wrzuce filmik. Mojej amatorskiej produkcji.
Dwa przejazdy OS 03 i 06
http://www.youtube.com/watch?v=NmUslUKXTJc
Avatar użytkownika
matadorRS
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 21 mar 2007, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MARDRO » środa, 9 maja 2007, 11:07

MA ktos moze ujecie jak Krystian pachuta wypadł z drogi bo słyszałem ze ktos to nakrecił
>>>>>>>OPTOSCAN RALLY TEAM<<<<<<<
Avatar użytkownika
MARDRO
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 21 lut 2007, 19:06
Lokalizacja: LUTOMIA

Postprzez honda » środa, 9 maja 2007, 12:42

Słuchajcie informacja z ostatniej chwili. Jest po posiedzeniu GKSS w W-wie i Andrzej Hercuń otrzymał spowrotem licencję. Musi tylko zrobic ponownie badania. W takiej sytuacji mam nadzieje Andrzejowi zespół i kierowca wybaczy bo jest dobrym pilotem i pojedzie Rajd Agapit ze Szczepaniakiem.
Ostatnio edytowano środa, 9 maja 2007, 20:54 przez honda, łącznie edytowano 2 razy
Zawsze pełnym ogniem ...
honda
 
Posty: 35
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 10:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość