Rajd Małopolski

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez Yaro » piątek, 11 lut 2005, 22:12

LIPciu: nie moge jechac - mam egzamin w poniedzialek a juz dosc syfu sobie narobilem zeby jeszcze jeden zawalic...
JANUSZ KULIG 19.10.1969-13.02.2004

"Znicze się wypalą, kwiaty zwiędną a pamięć o Nim zostanie" Maciej Wisławski
Avatar użytkownika
Yaro
N3
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2003, 15:27
Lokalizacja: Kraków


Postprzez speed555 » piątek, 11 lut 2005, 23:01

Wróciłem wlasnie z tras rajdu :P Po BK pojechaliśmy objechać oesy i spotkaliśmy w jakims lasku Czopika jak trenował :)

Trasa jest zajebista, bandy śniezne itp. tam trzena być!!

PS. Ja tez mam egzamin w poniedzialek ale ch.. z tym :)

Oto fotka która zrobilem Czopikowi jak upalał na tym treningu ;)

Obrazek
http://www.rallyarena.pl
http://www.studioarte.com.pl
Avatar użytkownika
speed555
A5
 
Posty: 700
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 11:52
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez qbus » piątek, 11 lut 2005, 23:55

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak uradowało mnie to zdjęcie. masz więcej? możesz podesłać np. emilem ? jakieś foteczki z BT ? cokolwiek podgrzewającego atmosferke.

Pug Partner wleczący się za Matizem Adiego i w nim ja :wink:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez LIPciu » sobota, 12 lut 2005, 00:35

boże w tym rajdzie startuje mój znajomy. jedzie autem które miałem okazje upalać przez pół dnia. to jedyny rajd po śniegu w tym roku. a ja kur.. nie mam jak jechać. szkoda że kościuch nie startuje.... :(
no ale na osłode zostaje śledzenie szwecji online :)
Ziarko ognia!!!!
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez ZOWA » sobota, 12 lut 2005, 06:39

no kurde a ja wlasnie sie dowiedzialem ze jade na rajd:)jak cos to rozgladac sie tam za swiezo malowana granatowa astra sedan na krakowskich blachach.......
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez LIPciu » sobota, 12 lut 2005, 12:57

widze że mojego faworyta nie ma :(
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez mtr » sobota, 12 lut 2005, 13:15

Stanik na 3 os stracil duzo czasu. Maciejewski odrabia do Czopera :D Ale emocje :) 3 os rzeczywiscie chyba najciekawszy i zarazem najtrudniejszy, wiele zalog mialo tu problemy.
http://www.akzamkowy.org
tlen: rally-3qpl@tlen.pl
gg: 4517826
Avatar użytkownika
mtr
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 16:42
Lokalizacja: z Górniczej Osady

Postprzez tomi_kl » sobota, 12 lut 2005, 16:28

Rajd Magurski - OS 9
Czopik zjechał z trasy w połowie ostatniego oesu - awaria sprzęgła
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez golden » sobota, 12 lut 2005, 16:40

hehehe nie ma to jak godnie przegrac z wymiataczem STANIKIEM 8)
panie czopik - niech pan trzyma tak dalej
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barski Adam » sobota, 12 lut 2005, 20:20

Golden, jak masz coś do Czopika to powiedz mu to osobiście w oczy, a nie rób bydŁa na forum, Twoje szyderstwo tylko świadczy Źle o Tobie, jakim jesteś maŁym, prymitywnym czŁowieczkiem, przez maŁe "c". WŁaśnie wróciŁem z Rajdu, byŁo wspaniale, a to zwŁaszcza za sprawą Tomka Czopika i Zbyszka Staniszewskiego. Prowadzili wspaniaŁy, wyrównany pojedynek, w bajkowej scenerii, który ostatecznie wygraŁ lepszy w tym dniu bądŹ mający nieco więcej szczęścia Zbyszek. ChwaŁa Mu za to. Widać byŁo, że Zbyszek jedzie w tym rajdzie wszystko, stawia wszystko na jedną szalę, agresywnie, widowiskowo, aż miŁo popatrzeć. Tomek jechaŁ typowo treningowo, o pietruszkę, choć naprawdę bardzo szybko. Dla tego pojedynku warto byŁo jechać na Rajd, dochodzić na OESy, marznąć. Nie umniejszam tu innych rajdowców, ale wszyscy wiedzą, kto byŁ magnesem dla kibiców: Mistrz Polski w generalce z 2003 r oraz Mistrz Polski w N-ce z 2000 i 2002 Tomasz Czopik. Nie jest On co prawda moim idolem rajdowym, ale opluwanie Go przez takich osobników, jak Ty jest żenujące. A może się mylę, napisz, co osiągnąŁeś w Rajdach, poza klepaniem bzdur? Odpisz merytorycznie, bez urazy.
adam z krakowa
Barski Adam
 
Posty: 47
Dołączył(a): wtorek, 29 paź 2002, 13:14
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez golden » sobota, 12 lut 2005, 20:29

hehe dobre :))))))))))))))
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez petruswrc » sobota, 12 lut 2005, 20:31

speed555: w którym dokładnie miejscu trenował Tomek Czopik?
Petrus
Avatar użytkownika
petruswrc
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 21:25
Lokalizacja: Nowy Sącz/Wrocław

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 12 lut 2005, 20:33

Tomek moze i nie wygral, ale jego styl jazdy najbardziej mi sie podobal :) Nagralem troche filmikow z przejazdow. Gdzie to wrzucic? Mam tez kilka zdjec ale ich jakosc jest... :lol:

ADI:stałeś może na balkonie w jakiejs chałupie? :) Byl tam ktos chyba podobny do Ciebie i mial kurtke Subaru i czapke tez, a pozniej jak tam podszedlem blizej to juz znikl. To Ty? :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez qbus » sobota, 12 lut 2005, 21:14

Ale był ogień... naprawde warto było jechać. koncert jazdy bokiem w wykonaniu Czopika. bardzo agresywnie jadący Staniszewski. rewelacyjnie radzący sobie Bartek Rajpold (dla mnie wielki surprise) jechał naprawde szybko i widowiskowo. Łukasz Siekierka jak zwykle szeroko i dobrze czasowo (nie licząć zasp itp)

Mancin hm bez zbędnych uślizgów, agresji a mimo to nieźle stoi w wynikach. poradził sobie doskonale w tych trudnych warunkach.

Ten rajd powinien trafić do kalendarza RSMP, doskonałe trasy, wyśmienite warunki. kulało troche zabezpieczenie(widziałem w sumie 5 osobników w kamizelkach safety na 4 odcinkach) ale to wszystko jest do przeskoczenia i poprawienia.

Rafał wrzuć na ftp rallymovies ja bym popatrzył na filmiki na gorąco.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Kisiel » sobota, 12 lut 2005, 21:56

Rajd był dla mnie wyczesany śniegu tam duuuużo było jak z JUGĄWRC uciekalsmy przed jakąś pucharówką to wskoczylismy do rowu a tam śnieg ponad pas ledwo się wydostaliśmy <lol> ogólnie atmosfera ciekawa, troche zimno było ale dało się znieść. Jak zwykle można było się troche z ludzi pośmiac JUGA się pyta jakiegoś miejscowego czy tam dalej jest coś ciekawego on odpowiada: Nie tam nie ma nic ciekawego jest kawałek prostej a potem zakręt w prawo i zaraz za nim w lewo.(co wyraźnie wskazywało na małą serpentynę-> to nie jest ciekawe ???<lol>) Dobre chwile potem Janik w Civicu na jednym z tych zakrętów wyczesał na dobre kilka albo kilkanaście minut. Kto nie był niech załuje, bo wsumie to mało kibiców według mnie było

Dobry był nawrót na OSie nr 2, heh jeszcze załogi dobrze w rów nie wpadały a tam juz z 20 chłopa było przy aucie, wypychanie polegało na "wynoszeniu" auta <lol> w arcyrekordowym czasie
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości