Zarobki w rajdach PZM.

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Postprzez !ADI! » poniedziałek, 12 sty 2004, 23:40

Gustaw GENIALNE!!! :D mam nadzieję, że się nie obrazisz, jak spróbuję wytłumaczyć tomass'owi całą sprawę.

A więc żeby zarobić na rajdach jest kilka możliwości: fabryczny kierowca, który NIE DOPŁACA, mechanicy i logistyka zespołów fabrycznych, oraz niektóre jednostki w teamach niefabrycznych,FIA[zarząd], Richards no i oczywiście PZM[zarząd]. ach no i możesz obstawiać w STSach

A reszta DOPŁACA[czyli ponad 99%]!!!!!!!!!! FACET a z kąd te problemy z dopięciem budżetu???? może z nadmiaru kasy co? czemu Kościuszko nie jedzie JWRC?? poczytaj najpierw co jest napisane w dużej częsci z tych
30170 postów napisanych na forum!! a jak myślisz czemu wycofali WRC?? może za dużo hałasu? dosłowinie ręce opadają.

Wiesz zadajesz głupie pytanie i oczekujesz inteligentnej odpowiedzi.

I nie rzucaj tekstami typu:
ps.Colin moze "teraz" moze czyscic szyby u Solbergerga lub Loeba:D-youn gun-bum bum Colin-moze przynajmniej colin 4 na pc sie uda:]

bo bezpodstawnie obrażasz innych członków tego forum.

pozdr
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Postprzez Gustaw » poniedziałek, 12 sty 2004, 23:56

dobrze gada Obrazek zdrowie! Obrazek
i prosze mi tu bezpodstawnie innych czlonkow nie obrazac! bo jak walne z krzesła Obrazek
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez PD » wtorek, 13 sty 2004, 00:52

ADI: Zapomniales jeszcze o Pucharze Puga, gdzie za wyganie cyklu jest auto, a za poszczegolne eliminacje nagrody pieniezne! Moze nie zwraca to kosztow rajdow, ale sa _jakies_ pieniadze w nagrodzie!
pozdrówka
PD
Avatar użytkownika
PD
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek, 17 paź 2002, 13:39
Lokalizacja: Będzin

Postprzez thomass » środa, 14 sty 2004, 17:33

Tnx adi za odpowiedz.Jak jest na swiecie to wiem.Chodz nie wiem czy z tymi kierowcami fabrycznymi to tak do konca prawda bo podobno(nie wiem na ile to jest prawda) Kuchr mowil ze np.Sainz musial wchodzic z wlasnym czekiem.A Kucharowi podobno tez w Hiundajuu pod koniec jego jkazdy w tym teamie powiedzieli ze jak chce jezdzic musi doplacac.Wiec z tym nie jest tak do konca -jak zle mowie to sory.Chcialem sie po prostu dow jak to jest w "made in poland". a za Colina sorki all ponioslo mnie przez gustawoo :!:
pozdro
Kuchar the best!!
Avatar użytkownika
thomass
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 9 sty 2004, 20:45
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez !ADI! » środa, 14 sty 2004, 18:44

Tak, Sainz wszedł z czekiem w postaci TELEFONICI, która poszła z nim co cytryny.
A Qchar płacił od początku tylko pod koniez chieli WIĘCEJ.[chyba]

A w made in poland to nagrody kosztów NIE ZWRÓCĄ ani NIE POKRYJĄ. 600 to może w N0 czy słabą A0 może mieć jakieś znaczenie ale np w N4 600 zeta :) to trochę mało.

A co do pucharu puga to fakt, dostajesz puga na własność ale i tak ponosisz duże koszty startów. A więc raczej nic nie zarobisz.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez PD » środa, 14 sty 2004, 21:14

!ADI! napisał(a):A co do pucharu puga to fakt, dostajesz puga na własność ale i tak ponosisz duże koszty startów. A więc raczej nic nie zarobisz.


Nie twierdze, ze mozna zarobic w pucharze, ale zawsze to jest jakies wsparcie finansowe i w pewnym sensie wieksza motywacja,
pozdrówka
PD
Avatar użytkownika
PD
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek, 17 paź 2002, 13:39
Lokalizacja: Będzin

Postprzez !ADI! » środa, 14 sty 2004, 23:08

PD odpowiadałem tomass'owi :)

Ale faktem jest że taka nagroda jest zachęcająca i motywująca. I coś wynagradza ale i tak trzeba mieć sponsorów albo portfel wielkości taczki.

Ale w takim pucharze, to raczej się chyba coś innego liczy :arrow: Grzyb :arrow: Pelikan
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Gustaw » czwartek, 15 sty 2004, 07:50

Adamus :idea:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Poprzednia strona

Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości