licencja RC

..dla miłośników rajdowania w kółko i "bezpośrednich " starć ;)

Moderator: SebaSTI

licencja RC

Postprzez kakao » wtorek, 23 wrz 2003, 13:21

czy ktoś wie kiedy będzie można zrobić kurs i zdać egzamin na licencję i ile to DOKŁADNIE kosztuje.

p.s. rallycrossowcy błagam wykazujcie więcej aktywności na tym forum, bo po niedzielnej wizycie w słomczynie zakochałem się w tym sporcie i szukam jak nawięcej informacji. strony gery, rzemiślnika , pzm i mitroka już znam na pamięć. może podzielicie się informacjami na temat techniki, zarówno sprzętu jak i jazdy, piszcie więcej o "podszewce" a nie tylko relacje z imprez, i coś więcej o kosztach, ile tak na prawdę potrzeba, tylko nie mówmy o silnkach za 10 tys. euro, coś na początek może nie żeby zawsze zamykać stawkę ale jak i za ile można znaleźć "złoty środek"
kakao
N3
 
Posty: 304
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 10:50


Postprzez Glitol » środa, 24 wrz 2003, 07:20

kakao: na Hodze w giełdzie jest oferta sprzedaży kaszla z rallycrossu (po v-ce mistrzu) za 4 tys, czyli niedrogo.
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Postprzez mitrok » środa, 24 wrz 2003, 19:52

kakao: licencje zrobisz dopiero w przyszlym roku w okolicach kwietnia albo w Slomczynie albo w Toruniu. Nie wiem ile bedzie kosztowac, ile kosztowala tegoroczna trzeba zapytac remka, on robil i pewnie zaraz napisze. Co do "zlotego srodka" to kupno tego malca jest faktycznie okazją. Oczywiscie pozniej trzeba pare zeta wydac na utrzymanie sprzetu w stanie uzywalnosci, ale to juz inna gatka. Jak masz jakies pytania to zadawaj bardzo konkretnie w punktach to postaram sie bardzo konkretnie w punktach zaspokoic twoja ciekawosc.
W koncu liczy sie jak najwiecej ludzi na torze, a byc moze dolaczysz do nas w przyszlym roku ??
mitrok

www.mitrok.pl
www.rallycross.waw.pl
Avatar użytkownika
mitrok
N3
 
Posty: 219
Dołączył(a): poniedziałek, 5 sie 2002, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez senior_edmundo » środa, 24 wrz 2003, 19:52

kakao: jak chcesz sie czegos dokładnie dowiedziec to napisz na maila senior_edmundo@wp.pl bop na tym forum teraz mała aktywnosc
Avatar użytkownika
senior_edmundo
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): piątek, 31 sty 2003, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mitrok » środa, 24 wrz 2003, 20:19

albo jak chcesz to jedz z nami na folkrace do Torunia w niedziele, tam wszystko zobaczysz na wlasne oczy i dowiesz sie duzo wiecej niz z klepania maili.
mitrok

www.mitrok.pl
www.rallycross.waw.pl
Avatar użytkownika
mitrok
N3
 
Posty: 219
Dołączył(a): poniedziałek, 5 sie 2002, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez AGRUPA » czwartek, 25 wrz 2003, 09:34

WITAM.

MUSISZ MIEC PRZYNALEŻNOŚĆ KLUBOWĄ
KURS KOSZTUJE - 400ZŁ
EGZAMIN NA LICENCJE - 200ZŁ
KURS ORGANIZOWANY JEST NA PRZEŁOMIE MARCA I KWIETNIA!
ŻEBY ODEBRAĆ LICENCJĘ MUSISZ WPŁACIĆ DO PZM ZARZĄD GŁOWNY, W PIERWSZYM ROKU -360ZŁ
W NASTĘPNYCH JUŻ MNIEJ BO -350ZŁ

KWOTY SĄ PRZERAŻAJĄCE ALE NIE ZAŁAMIJ SIĘ WSZYSTKO ROZCIĄGNIĘTE JEST W CZASIE I MOŻNA POWOLUTKU BULIĆ ZA WSZYSTKO!!!

:D
Avatar użytkownika
AGRUPA
 
Posty: 26
Dołączył(a): poniedziałek, 4 sie 2003, 14:08
Lokalizacja: WAWA

Postprzez senior_edmundo » czwartek, 25 wrz 2003, 19:33

no własnie przyjedź na folkrace (to ostatnia szansa w tym roku) to sie wszystkiego dowiesz od razu a z maili to wsumie niewiele zrozumiesz.

Co do kursu to jeszcze pamietaj o badaniach i psychotechnice to tez trzeba zrobic a kurs jak dotąd odbywał sie w Toruniu i trwał dwa dni.

Marcin kur... bywasz czasami na GG czy mam zły numer? pogadać nie mozna :) :D
Avatar użytkownika
senior_edmundo
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): piątek, 31 sty 2003, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez AGRUPA » czwartek, 25 wrz 2003, 21:23

hehe.
czasami, czasami
wpadnij do garazu to pogadamy.
jestem jutro pod wieczór.
Avatar użytkownika
AGRUPA
 
Posty: 26
Dołączył(a): poniedziałek, 4 sie 2003, 14:08
Lokalizacja: WAWA

Postprzez senior_edmundo » piątek, 26 wrz 2003, 21:45

no wpadne ale nie dzis :) jakos w tygodniu to daj mi znac i podaj mi swojego maila bo nie mam (brat zrobił format i wszystko straciłem)
Avatar użytkownika
senior_edmundo
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): piątek, 31 sty 2003, 01:05
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Rallycross

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron