FIA WRX

..dla miłośników rajdowania w kółko i "bezpośrednich " starć ;)

Moderator: SebaSTI

Re: FIA WRX

Postprzez klafindo » poniedziałek, 18 kwi 2016, 20:19

Czy ktoś wybiera się na rundę w Mettet?
klafindo
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 24 sty 2010, 13:48


Re: FIA WRX

Postprzez Voo » poniedziałek, 18 kwi 2016, 20:41

Nie popisali się z tym przełożeniem godziny relacji na środek nocy ale od czego jest dekoder z nagrywarką. Uważam, że zawody były niezłe, zwłaszcza jak przeschło a Montalegre to moim zdaniem jeden ze słabszych obiektów w sezonie więc najlepsze dopiero przed nami. Liam Doran w czwartej kwalifikacji szarża dnia. Fajnie, że po kwalifikacjach stawka była tak wyrównana. Loeb zachowawczo i z problemami a szóste miejsce jest. Jak pojadą na tor, gdzie można się normalnie ścigać to będzie widowisko, że głowa mała :)
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: FIA WRX

Postprzez speedyzxz » wtorek, 19 kwi 2016, 09:51

Dlatego relacja na żywo na YT lepsza. Nie znając wyników jeszcze lepiej się ogląda
Zgadzam się z tym że zawody udane. Przetasowań było sporo, czołówka ciasno. Choć trakcja jaką miały na starcie auta z EKS to był kosmos momentami. Przyszło do półfinałów i walka zrobiła swoje i Ekstrom musiał zakończyć zawody przedwcześnie. Krowa z M-Sportu daje rade, choć zabawnie wyglądało jak auta stały w linii na stracie i 15cm tyłka wystaje. :wink: Bakkerud szalał, a Block się nie mógł odnaleźć.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: FIA WRX

Postprzez Mad Max » środa, 20 kwi 2016, 14:09

Jeszcze na temat Bohdana - gość jest po prostu niesamowity
https://pl-pl.facebook.com/BohdanLudwic ... 7646976457
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: FIA WRX

Postprzez Voo » środa, 20 kwi 2016, 15:09

Ciekawy wpis - zwróciłem uwagę na komentarz pod spodem dotyczący zainteresowania kibiców Loebem i Solbergiem, cytuję " Zdziwiła byś się Monika, tuz po zawodach przed namiotem Loeba i Solberga było zaledwie kilka osób. Na tej eliminacji GWIAZDĄ wśród kierowców był Ken, kolejka po autograf miała ok. 100 m. i nie skracała się ani przez moment. "

Nie dziwi mnie to kompletnie ale musi to być irytujące dla twardogłowych fanów rajdów, którzy psioczą a na Amerykanina i jego parkingowe popisy ;)
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: FIA WRX

Postprzez ToMi888 » sobota, 23 kwi 2016, 22:43

Mnie się też podobały zawody (dzięki za link, maciek127), szczególnie wrażenie, oprócz Solberga, zrobili Ekstrom i Kristofferson. Bakkerud też ładnie, to jak się rzutem na taśmę wbił do finału, było naprawdę mocne :) Hansen trochę jakby z tyłu był cały weekend. Loeb zaczął spokojnie, ale jeszcze na pewno pokaże pazur :)
Petter Solberg!
Kris Meeke!
Avatar użytkownika
ToMi888
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 11 paź 2007, 15:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: FIA WRX

Postprzez Qbek » niedziela, 8 maja 2016, 13:05

Oglądał ktoś zawody na Hockenheim? Był live stream na YT. :wink: Jednym słowem - niesamowite! :twisted:
Mimo, że tor raczej słaby (szczególnie joker) to rywalizacja na wysokim poziomie, tyle emocji potrafi dostarczyć tylko rallycross... :)
Qbek
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 09:39
Lokalizacja: Waw/P-śl

Re: FIA WRX

Postprzez Loeb1987 » wtorek, 10 maja 2016, 10:01

Faktycznie świetne wyścigi i genialne półfinały :D Eki pokazał klasę i dobrze pojechał zespołowo.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: FIA WRX

Postprzez speedyzxz » środa, 11 maja 2016, 20:07

Loeb1987 napisał(a):Faktycznie świetne wyścigi i genialne półfinały :D Eki pokazał klasę i dobrze pojechał zespołowo.
Potwierdzam :D Drugi półfinał cofnąłem i obejrzałem drugi raz, żeby zobaczyć wszystko co się wydarzyło :D
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: FIA WRX

Postprzez Cendra » środa, 11 maja 2016, 20:37

Hołek na FB pokazał oklejenie. Bez Lotto? Tylko AutoMapa... Bieda i brzydko :roll:
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Re: FIA WRX

Postprzez Mad Max » środa, 11 maja 2016, 21:45

speedyzxz napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):Faktycznie świetne wyścigi i genialne półfinały :D Eki pokazał klasę i dobrze pojechał zespołowo.
Potwierdzam :D Drugi półfinał cofnąłem i obejrzałem drugi raz, żeby zobaczyć wszystko co się wydarzyło :D
Świetnie to te wyścigi ogląda się na żywo :wink: a półfinał o którym mówicie to kwintesencja rallycrossu i faktycznie jeden z lepszych biegów w ostatnich czasach.
W Lotosie i w Orlenie kurek przykręcili to i dlaczego nie w Lotto - ktoś pisał że i u Kaczmarskiego też Lotto zniknęło
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: FIA WRX

Postprzez voytec » środa, 11 maja 2016, 23:29

Cendra napisał(a):Hołek na FB pokazał oklejenie. Bez Lotto? Tylko AutoMapa... Bieda i brzydko :roll:


OT.
Tak na szybko rzuciłem okiem i od razu przeszła mi przez zwoje luźna refleksja, coby tylko w tym naszym rodzimym piekiełku (z nudów/zawiści/opozycji do sympatii politycznej/etc.) nie znalazł się jakiś wybitnie potrzebujący zaistnienia "as" i nie zamieszał w temacie "szachownic" po bokach... Bo to jest chroniony i regulowany spec ustawą (wzór, rozmieszczenie, dop. użycia) znak Sił Powietrznych RP. Przykładowy Kamil Stoch na IO w Soczi i owszem miał takowy na kasku, ale też i uprzednio uzyskane zezwolenie z MONu oraz w praktyce spełnione ustawowe wymogi graficzne. Tutaj z tym ostatnim jest problemik, ale i stosownego glejtu od Antoniego M. jakoś też się nie spodziewałbym..
BTW, nie rezygnując z przyjętej koncepcji mógł grafik jednak użyć nieco inwencji, a na pewno nie zaszkodziłoby wspomóc się tradycyjnym wzorem z odwróconym ukł. kolorystycznym pól., obowiązującym do 1993r..
I tyle off'a.
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Re: FIA WRX

Postprzez speedyzxz » czwartek, 12 maja 2016, 07:55

Jakoś nie chcę mi się wierzyć że LOTTO skończyło współpracę z Hołkiem i Martinem, jak nie dawno Llovera dołączył do LOTTO Team
Co do malowania, to jakoś od początku ich kariery w RX auta wyglądają słabo lub przeciętnie.
Bo pomysł u Hołka ciekawy, ale na tym się ta ciekawość kończy
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: FIA WRX

Postprzez Mad Max » czwartek, 12 maja 2016, 09:21

To jeszcze kończąc wątek spiskowogeopolityczny to chciałbym przypomnieć jakiej partii Hołek był przedstawicielem a jak teraz jest u żłoba.
Odnośnie szachownic lotniczych to ostatnio Hołek był w Centrum Weterana więc go natchnęło i może załatwił sobie odpowiednie pozwolenie.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: FIA WRX

Postprzez rajdmen » czwartek, 12 maja 2016, 09:31

Llovera nie dolaczyl do lotto teamu, tylko bedzie wynajmowal auto od holowczyca, normalny uklad biznesowy , lotto nie wylozy na to ani zlotowki, tylko Holowczyc na tym zarobi, czysty biznes
rajdmen
 
Posty: 43
Dołączył(a): poniedziałek, 23 sty 2012, 11:27

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rallycross

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron