Projekt Rallycross Cup

..dla miłośników rajdowania w kółko i "bezpośrednich " starć ;)

Moderator: SebaSTI

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Karol » środa, 5 cze 2013, 21:52

Na te trzy dni przed zawodami lista by się mogła już pojawić :)
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków


Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Mad Max » piątek, 7 cze 2013, 09:22

Dzień przed zawodami a listy ani widu ani słychu...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Karol » piątek, 7 cze 2013, 11:45

Albo frekwencja jest słaba i organizator nie chce się chwalić, albo lekko został olany dość ważny przecież temat. Pierwsza rzecz do poprawy.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez CzarnyWRC » piątek, 7 cze 2013, 13:55

tak to wszystko trzymają w tajemnicy ze niektórzy się poprostu rozmyślą. No ale rozumiem główny promotor Karol Skorupski ściąga fabie wrc to może trochę zabiegany jest hehe
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Sherman » piątek, 7 cze 2013, 15:09

http://rallycrosscup.pl/lista-zgloszen- ... runde-rcc/

Szayowozy ratują sytuację.... tylko co będzie w Radomiu?
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez kremer » piątek, 7 cze 2013, 23:11

Nie Karol, a Krzysztof :) Początki bywają trudne. Najważniejsze, że coś zaczyna jeździć :)
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Glitol » sobota, 8 cze 2013, 20:34

Mimo tego, że aut mało to walka była.
Pogoda dopisała, był i deszcz i słońce.
Mam nadzieję, że na następnych zawodach będzie więcej aut.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 10 cze 2013, 10:00

Niedzielne finały to kwintesencja rallycrossu było po prostu wszystko... wyprzedzania, zderzenia, latanie w poprzek toru, walka do samej mety... miodzio po prostu i przypomniałem sobie dlaczego tak bardzo brakuje mi rallycrossu.
Szkoda Sokoła bo po zderzeniu ze Stecem odwieźli go do szpitala mimo że zewnątrz nie wyglądało to jakoś poważnie (widziałem znacznie gorsze dzwony) musiał się chłop trochę ponaciągać, bardzo ładne zachowanie Zolla który widząc że coś jest nie tak zatrzymał się koło niego, Stecowe Proto jakoś tak marnie się prezentowało bo sypało się jakoś za często, piękna jazda Kozaka który ładnie pomykał swoją Cilówką i tak jak przypuszczałem kwestia żeby driver się rozkręcił, Krzysiek pomimo pierwszego startu w 4x4 też bardzo przyzwoicie i jak byś pojeździł trochę dłużej to przypuszczam że efekt byłby podobny no i trzeba poprawić trochę starty bo wrażenie było jak byś je trochę spóźniał. Szajowozy pomimo że małe też świetne przedstawienie robiły i jestem pełen podziwu dla tych chłopaków co oni tym sprzętem robili.
Mam nadzieję że kwestia obsady się zmieni i dojdzie jeszcze sporo osób bo widać było że zależy wam żeby ten sport jednak wrócił na stałe na nasze podwórko więc na kolejnych zawodach życzę wszystkim żeby obsada była znacznie większa.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Karol » poniedziałek, 10 cze 2013, 11:05

Co do Steca można hipotezę wysnuć, ze być może pewne podzespoły zostały założone na 'dojechanie' po rajdach.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez RC Promotor Polska » wtorek, 11 cze 2013, 08:20

Witam,

Udało się! Rallycross wrócił do Polski :) Była to pierwsza runda więc mieliśmy mnóstwo nauki więc powychodziły błędy wieku niemowlęcego naszego projektu za które przepraszamy. Oczywiście lista zgłoszeń powinna pojawić się wcześniej ale było to spowodowane tym, że zawodnicy dostali późną możliwość zgłaszania się do systemu INSIDE PZM z którym to też co niektórzy mieli problemy i musieliśmy im pomagać jeszcze po terminie zgłoszeń. 25 zawodników zostało sklasyfikowanych przez ten weekend. Niestety wielu zawodników nie dojechało na zawody z przyczyn technicznych bądź z powodów osobistych. Wielu także zawodników chciało zobaczyć czy rzeczywiście Rallycross Cup wypali. Myślę jednak że 25 zawodników to sukces biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym roku w Rallycrossie ścigało się 5 kierowców tylko poza granicami kraju - Rallycrossu w Polsce nie było. Poza tym ten kto był to widział jakie show może zrobić w rallycrossie 25 zawodników. Już dostaliśmy wiele telefonów od zawodników którzy chcą wystartować na kolejnej rundzie i tutaj akurat musimy poinformować co też niedługo pojawi się w oficjalnym komunikacie że z przyczyn technicznych pierwszy weekend w Radomiu nie odbędzie się w terminie który planowaliśmy. Zastanawiamy się nad przełożeniem tej rundy na wrzesień lub pozostaniu tylko przy drugim weekendzie. Co prawda sam tor w Radomiu jest niemal gotowy ale proces homologacyjny jest nadal w toku i nie chcemy aby po raz kolejny lista zgłoszeń była ogłaszana na 1 dzień przed zawodami. Już pracujemy nad Toruniem aby kolejny weekend w Toruniu był jeszcze większą imprezą z jeszcze większą ilością zawodników a wiemy że będzie ich więcej oraz z większą ilością atrakcji dla kibiców gdyż w tej sferze także staramy się rozwijać. Liczymy na waszą wyrozumiałość i że będziecie nas wspierać w tworzeniu Rallycrossu. Dziękujemy wszystkim za doping!
Avatar użytkownika
RC Promotor Polska
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 5 mar 2013, 16:33

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Mad Max » środa, 12 cze 2013, 15:30

Na początku zawsze są problemy i się tego nie uniknie, wiedza przychodzi z czasem, widząc wasze zaangażowanie jestem spokojny że będzie dobrze, jeśli tylko ilość zgłoszeń będzie większa to przyszłość powinna rysować się w różowych barwach. Pomimo że była to pierwsza eliminacja i obsada nie była jakaś specjalna to ilość kibiców która była na zawodach może satysfakcjonować, choć oczywiście jakaś dodatkowa forma promocji każdych zawodów była by dobra.
Mam tylko pytanie skąd pomysł żeby była eliminacja zagraniczna ?? - bo według mnie trochę mało daje, nie lepiej było by wcisnąć jeszcze jedną eliminację na Słomce albo Toruniu ??
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez speedyzxz » środa, 12 cze 2013, 15:45

Oj zagranice nie ma co się wybierać, dopiero z kolan się RC podnosi
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Mad Max » środa, 12 cze 2013, 16:05

Tym bardziej powinno się trzymać własnego podwórka, ja rozumiem że to inne tory i tp. ale widać to wyraźnie nawet po naszych rajdach że eliminacje zagraniczne nie są zbyt lubiane i dobrze obsadzone prze kierowców, zresztą co tu dużo gadać każdy pamięta jak wyglądała sytuacja kiedy jeździło się na dwóch torach a co zaczęło się dziać jako dokładali "nowe" tory i według mnie to też było czynnikiem który dobił RC w Polsce, dodatkowo większość (w zasadzie prawie wszyscy) jeżdżą za swoje więc tym bardziej sensu nie widzę.
Jeszcze jedna rzecz o której nie wspomniałem to harmonogram zawodów, wydaje mi się ze można by było go odrobinę zmodyfikować (w zależności od ilości zgłoszeń) bo 1h30min przerwy w sobotę to trochę przesada choć rozumiem że fure też trzeba przejrzeć.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez RC Promotor Polska » czwartek, 13 cze 2013, 10:45

Niestety 1.5 godziny o której wspomniałeś nie wynikało z harmonogramu tylko po kontroli komisji torów okazało się że jedna ze straży nie była wyposażona w wytwornice piany, dlatego trochę to zajęło zanim została dowieziona brakująca część. Ale harmonogram jest oczywiście także kwestią nad którą jeszcze będziemy pracować. Zgadzamy się z wami również w 100% że zawody powinny być organizowane głównie na polskich torach i do tego będziemy dążyć. Rallycross można robić na parkingu pod Tesco i też jest to nasz cel aby takich torów jednorazowych powstawało także coraz więcej.
Avatar użytkownika
RC Promotor Polska
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 5 mar 2013, 16:33

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez RC Promotor Polska » czwartek, 13 cze 2013, 12:08

Co do rundy na Litwie została ona wprowadzona z powodu sprowadzenia do Polski Litwińskich zawodników na drugą rundę w Słomczynie. Poza tym regulamin jest tak ułożony że każdy zawodnik może odliczyć sobie dwie rundy a zawody na Litwie to zawody z tylko jedną rundą więc zawodnik może sobie odliczyć Litwę jeśli tam nie pojedzie i jeszcze jedną rundę w Polsce.
Avatar użytkownika
RC Promotor Polska
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 5 mar 2013, 16:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rallycross

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron