Propecia Rally New Zealand

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Banan » sobota, 18 lis 2006, 01:13

Przeciez napisal Saruto, ze nie liczy Walii w 2002.

PS. No i po Kuzim :x
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa


Postprzez Saruto » sobota, 18 lis 2006, 08:55

Kurde Kuzi robi takie błędy że aż głowa boli :/ myślałem że będą punkty a tu d... . Dwa Fordy na czele, pozatym ciekawa walka Stohla i Sordo. Rossi z odcinka na odcinek coraz lepiej :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez szeler » sobota, 18 lis 2006, 11:53

Saruto napisał(a):Kurde Kuzi robi takie błędy że aż głowa boli :/ myślałem że będą punkty a tu d... .


No wiesz, każdemy zdarza się popełniać błedy. A to czy akurat w tym przypadku był Leszka błąd to nie jest tak do końa powiedziane. Cytuje ze strony autoklubu " Chris zaliczył wypadek i częściowo zablokował oes - wyjaśnił incydent George Donaldson z STI. - Pilot Garry Cowan przyhamował Leszka, sugerując objazd z prawej strony ich samochodu. Niestety, Leszek ześlizgnął się 3 metry poniżej drogi i nie mógł na nią powrócić. Subaru nie jest uszkodzone". No szkoda wielka :( może jeszcze wystartuje w systemie SuperRally, żeby przejechać jak najwiekszą ilośc odcinków.
„Jeśli mężczyzna robic coś głupiego, to zawsze z powodów najszlachetniejszych”
O. Wilde
Avatar użytkownika
szeler
N3
 
Posty: 239
Dołączył(a): środa, 8 cze 2005, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez misiek_wrc » sobota, 18 lis 2006, 14:13

Walka pomiedzy Stohlem a Sordo jest fascynujaca.. Sordo jedzie 1 raz w tym rajdzie i widac ze chlopak chyba wraca do poprzedniej formy!
"...Petter Solberg przegrał superoes z coraz pewniejszym w Imprezie, Valentino Rossim.." - niestety ta wiadomosc jest dla mnie SZKOUJACA !! :(
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez mototom » sobota, 18 lis 2006, 14:56

Jakoś niezła jazda Rossiego mnie nie dziwi. Mam wrażenie, że to aktualnie największy talent do motorsportów na świecie. Facet w co nie wsiądzie jest szybki. Sądze, że jakby na powarznie zajął się WRC to 2-3 lata Loeb i Gronholm spadają do drugiej ligi. Może tylko w Dakarze miałby problemy ze swoim gorącym temperamentem, ale kto to wie...
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marmetal » sobota, 18 lis 2006, 19:14

Częściowo się z Tobą zgodzę mototom. Valentino ma wielki talent do jeżdżenia - nieważne czy to motor, czy auto klasy WRC - ale lekko przesadziłeś z tym, że dorównałby Loebowi czy Marcusowi :). Myślę, że mógłby jeździć jak Petter, ostro i ryzykownie :). Ciekawe czy się tego dowiemy. "Vale" chce jeździć w F1 za jakiś czas. W Rajdzie NZ poprawia się z oesu na oes, jedzie coraz lepiej. W czołówce małe zmiany. Marcus wygrywa przed Mikko. O trzecie miejsce zaciętą walkę toczy Manfred z Sordem. Pons i Petter depczą im po piętach. Companc jest siódmy, a ósemkę zamyka lider PCWRC - Mirco Baldacci. Kuzi miał kolejną niemiłą przygodę, ale błędów dzisiejszego dnia nie ustrzegli się także inni dobrzy zawodnicy jak Henning Solberg czy Fumio Nutahara. Szanse na punkty są małe, ale przed kierowcami jeszcze jeden dzień. Mógłby powalczyć i zdobyć doświadczenie na nowozelandzkich szutrach. We'll see.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Picias » sobota, 18 lis 2006, 20:04

No pięknie fordy górą moj faworyt prowadzi. Reszta traci sporo, brak Loeba jest odczuwalny, chociaż cytryny mają na jutro wolną ręke zobaczymy co z tego wyjdzie. Sordo Szkoda mi naszego jedynaka Leszka ciągle jakieś przygody. Solberg znowu jakoś słabiutko ciągle to subaru nie chcę jechać. Za to Valentino coraz szybciej czego się spodziewałem ma gośc przebicie, chce to jedzie wurcem w rajdzie też bym tak chciał. Pomażyć zawsze można. Zapraszam wszystkich na relację z 2 dnia 19.30 eurosport ale to pewno wiecie :D
Rajdy to moja pasja.
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez havk » niedziela, 19 lis 2006, 00:14

Cos nienajlepiej jedzie Leszek, chyba ze to wina opon. Traci przecietnie sekunde na km do pierwszego w klasie - miejsca na oesach 6-8 sa troche rozczarowujace.
havk
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2005, 18:35

Postprzez Saruto » niedziela, 19 lis 2006, 06:51

misiek_wrc napisał(a):"...Petter Solberg przegrał superoes z coraz pewniejszym w Imprezie, Valentino Rossim.." - niestety ta wiadomosc jest dla mnie SZKOUJACA !! :(

Nic dziwnego w tym nie widze, wkońcu Wilson wygrał taki superoes już w tym sezonie ;)
Brawo dla Rossiego za bardzo dobrą i coraz szybszą jazde.
Myśle że jeśli jeszcze troche potrenuje to może wskoczyć na punkty, pozatym licze na to że jeszcze długo będzie jeździł w klasie Moto GP :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Gucio » niedziela, 19 lis 2006, 11:00

Punktowaną ósemkę zamknął 21-letni Jari-Matti Latvala, drugi raz z rzędu najlepszy w PCWRC. Tytuł mistrza świata przypadł Nasserowi al-Attiyahowi, który dzisiaj denerwował się w parku serwisowym po awarii silnika. Kolejne lokaty w końcowej punktacji zajęli Fumio Nutahara, Mirco Baldacci, Jari-Matti Latvala, Aki Teiskonen, Toshi Arai i siódmy - Leszek Kuzaj.

skoro Kuzaj siódmy to dlaczego nie widze go w wynikach?
aaaa już widze....coś pokopali w wynikach bo np. Baldacci, Malley, Taylor są po dwa razy wpisani, ale inne numery są...
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Picias » niedziela, 19 lis 2006, 12:06

Bardzo się cieszę z podwójnego zwycięstwa Forda wielkie brawa za świetną jazdę i bardzo dobre tempo. Przynajmniej mistrzostwo producentów zdobyli ale nie ma się co dziwić mają świetną furę i widać, żę awarię już ich nie trapią. Rajd pokazał jak daleko innym do Forda, gdyby Loeb jechał pewno byłaby walka a tak moglismy tylko fascynować się walką na dalszych miejscach. Dla Leszka bardzo pechowo ale cóż zrobić takie są rajdy.
Rajdy to moja pasja.
Avatar użytkownika
Picias
N2
 
Posty: 195
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 13:07
Lokalizacja: Polanka Wielka

Postprzez misiek_wrc » niedziela, 19 lis 2006, 12:19

Gratulacje dla Forda :) trzeciego dnia piekna walka w PCWRC powiem szczerze ze bardziej mnie emocjonowały wypadki i awarie bo nie było do końca wiadomo kto zostanie mistrzem N-ki :) Dlatego brawa dla Nassera :)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Banan » niedziela, 19 lis 2006, 13:20

Gucio napisał(a):
Tytuł mistrza świata przypadł Nasserowi al-Attiyahowi, który dzisiaj denerwował się w parku serwisowym po awarii silnika. Kolejne lokaty w końcowej punktacji zajęli Fumio Nutahara, Mirco Baldacci, Jari-Matti Latvala, Aki Teiskonen, Toshi Arai i siódmy - Leszek Kuzaj.

skoro Kuzaj siódmy to dlaczego nie widze go w wynikach?


No i dupa, bylo 2 miejsce i nadzieje na podium w koncowej klasyfikacji, a jest 7 :?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Marmetal » niedziela, 19 lis 2006, 15:18

Ford i al-Attiyah mistrzami po Rajdzie Nowej Zelandii! Gronholm od startu prowadził i bez żadnych problemów sięgnął po zwycięstwo w kraju Kiwi. Hirvonen także kontrolował sytuację i zajął drugie miejsce. Trzeci był Stohl, potwierdzając tezę, że jest rzemieślnikiem. Brawo! Następnie Citroeny w dość zaskakującej kolejności Pons-Sordo. Dopiero szósty Solberg, dalej Companc i zwycięzca PCWRC - Latvala. Rossi na miejscu jedenastym, rozkręcał się z oesu na oes. Naprawdę mam szacunek do tego gościa, bo to co robi jest niebywałe. Szkoda Kuzaja, bo po tylu wypadkach i awariach rywali miał szanse na dużo punktów. Cóż, siódme miejsce w końcowej klasyfikacji nie jest takie złe. Miejmy nadzieję, że doświadczenia zdobyte w tym sezonie zaprocentują w przyszłym. Al-Attiyah został mistrzem przed Nutaharą i Baldaccim po ciekawym sezonie. Z kolei w klasyfikacji producentów Ford zapewnił sobie tytuł i cieszę się z tego. Następna, a zarazem ostatnia eliminacja WRC AD 2006 już za dwa tygodnie w błotnistej Walii. Rozstrzygnie się sprawa czwartego miejsca między Stohlem a Sordo. Poza tym walka w Junior WRC. Powinno być ciekawie.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez WRCfan » niedziela, 19 lis 2006, 16:57

Zasłużony tytuł dla Forda.

Jak patrzę na te wyniki końcowe z NZ to coraz bardziej żałuję, że nie mamy teraz reprezentanta startującego w MŚ samochodem WRC. Np taki Kuchar myślę, że spokojnie punktowałby w większości rajdów, szkoda, że jego czas w WRC już minął...
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości