Kto będzie mistrzem świata?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Kto będzie mistrzem świata?

Postprzez gms » sobota, 11 paź 2003, 23:33

Na eurosporcie pokazali sondę wśród kierowców. Prawdę mówiąc pękałem ze śmiechu, jak się próbowali wywijać od odpowiedzi. My nie musimy.
No to kto będzie mistrzem? Mój typ: Seba Loeb. Na 2 pozostałych asfaltach pokaże chłopcom jak się jeździ po twardym i czarnym. Moim zdaniem wygra oba rajdy, a w Walii obroni przewagę. Proszę o wasze typy z uzasadnieniem.
gms
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela, 9 lut 2003, 21:45


Postprzez !ADI! » niedziela, 12 paź 2003, 00:05

Odpowiem jak Colin:
"Eeeeeeeeeeee....."
A moja opinia pewnie Loeb ale wolałbym Solberga albo Martina
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Kuba M. » niedziela, 12 paź 2003, 00:48

Moim zdaniem o tytuł mistrzowski będą walczyli pomiędzy sobą Martin i Solberg ale..... w przyszłym roku. W roku bieżącym wygra mimo wszystko Loeb/Citroen.

Mam takie marzenie, żeby któryś z trzech ostatnich rajdów wygrał Makinen, ale patrząc realnie pozostanie chyba niespełnione...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez żółtodziób » niedziela, 12 paź 2003, 01:29

Najbardziej prawdopodobnym zwycięzca jest Loeb. Ale pamiętajcie że to jest sport, awarie się zdarzają. W Wielkiej Brytanii najszybszy będzie Solberg albo Martin, oni zaczynają rządzić na luźnym, ale Loeb robi zadziwiające postępy. Nawet gdyby Loeb jednego rajdu z pozostałych asfaltów nie ukończyl a drugi wygrał to i tak Solberg mu nie podskoczy, zwłaszcza że Subaru (Pirelli) w tym roku na asfaltach wypada żenująco. W zeszłym roku Solberg walczył o pudło, teraz jedynie o jakieś punkty. Ale: not ignore Peugeot! Pamiętajcie że jak na razie liderem jest Burns, a Pug na asfaltach w dalszym ciągu jest szybki, na Deutschlandzie niewiele brakowało a Gronholm przeszedłby Loeba. Rychu też sobie nieźle poczynał. W San Remo było gorzej, ale może karta się odwróci? Zresztąnawet gdyby Rychu dojeżdżał na obu asfaltach zaraz za Loebem to jest wielce prawdopodobne że na własnych śmieciach odrobi ewentualną stratę z nawiązką. Moim zdaniem szanse są 50% Loeb 45% Burns i 5% że kto inny.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gustaw » niedziela, 12 paź 2003, 08:12

W sumie to chcialem napisac prawie to samo co żółtodziób, bardzo jestem ciekaw czy Loeb na asfaltach bedzie w stanie nadrobic sobie na tyle zeby mogl to stracic w GB na korzysc Solberga (ktory przeciez wygral ten rajd w zeszlym roku!), Martina (co ma wypas fure) lub Burnsa (ktory jedzie u siebie, a mud to trzeba miec obcykany). Loeb francje jedzie u siebie wiec nie bedziec problemow a Carlos na Catalunye napewno fajnie furke zestroil. Mysle ze na GB bedzie ostra jatka, ale nie bezposrenio, czyli ktorys bedzie musial byc na tym miejscu zeby tamten mogl zostac mistrzem. Typuje ze Loeb nabije punktow na asfaltach a na GB beda sie ciac o zwyciestwo a Loeb bedzie musial na puntkowanym dalszym miejcu tylko dojechac i pojedzie jak Burns w zeszlym roku czyli "gorzej niz swoja babcia". A moje pobozne zyczenie...? Na obu asfaltach Martin jest zaraz za Loebem, na GB dojedza bardzo wysoko, Loeb plywa po blotku, a Martin zostaje mistrzem :twisted: . A wersja bardzo mozliwa ale jakze niewskazana, Burns dowozi dupe do mety a ktorys z chlopakow dzwoni/awaria or sth i Burns NIESTETY zostaje MŚ :evil: . Jeszcze jest maly % ze Solber lub Sainz ale tylko taaaaakim fuksem :wink:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez mr hollywood » niedziela, 12 paź 2003, 21:39

Patrząc realnie na całą sytuację i biorąc pod uwagę to, że pozostały dwa rajdy asfaltowe Loeb jest 100% pewniakiem do tytułu. Osobiście mam nadzieję, że na Korsyce spadnie deszcz, co da spore szanse kierowcom Subaru(wystarczy popatrzeć na czasy z oesów w zeszłym roku gdy padało) Myślę, że na krętych drogach Korsyki, jeśli będzie padać Solberg powalczy przynajmniej o podium. Nie należy zapominać także o Martinie, w końcu to co pokazał na San Remo mówi samo za siebie. Osobiście trzymam kciuki za Solbiego, ale moim typem jest Loeb.
mr hollywood
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 12 paź 2003, 21:23

Postprzez Sergiey » sobota, 18 paź 2003, 15:22

A ja bym chciał żeby w tym roku Carlos. A w przyszłym stawiam na Markko Martina
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez żółtodziób » wtorek, 21 paź 2003, 16:04

no i akcje Solberga wzrosły. W świetle nie zdobycia ani jednego punktu przez Loeba nawet znacznie. W tej chwili szanse Solberga i Loeba oceniam identycznie. Burns dalej się liczy. Niewiele mniej niż Solberg i Loeb. Ale mniej. Wyraźnie męczy się w żelazku... Loeb może wygrać Katalonię i wysoko zapunktować w Walii, Solberg może wygrać Wielką Brytanięi też może wysoko zapunktować w Hiszpanii, a Burns do tej pory nie wygrał niczego Peugeotem. Ale nie da się wykluczyć że wystarczy jeśli uściboli parę punktów.

Faworytem nr. 1 jest Sainz. Przewaga punktowa nie jest znaczna, ale Carlos może nawet wygrać oba rajdy a nawet jak nie wygra to będzie wysoko i ma sznse obronić przewagę którą ma. Ale jest ciekawie.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez qbus » wtorek, 21 paź 2003, 16:46

Dostałem natchnienia dzięki rozmowie z Krisem... mój plan przedstawia się tak.
Katalonia:
Loeb wygrywa i inkasuje 10 pkt
Carlos dzwoni :shock:
Solberg: jest sucho i zgarnia cudem 1 pkt.
Burns zgarnia 5 pkt za 4 miejsce.

Po Kataloni czołówka wygląda tak:
Loeb 65 pkt
Burns 62 pkt
Sainz 61 pkt
Solberg 58 pkt

UK:
Wygrywa Gronholm
O 2 miejsce walczy Loeb z Solbergiem i lepszy okazuje się Solberg
Loeb 3
Sainz 4
Burns dzwoni

Po UK:
Loeb 71 pkt
Solberg 66 pkt
Sainz 66 pkt
Burns 62 pkt

:arrow: podoba się :?:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 21 paź 2003, 16:48

qbus & Kris: posłużyły wam fusy, karty czy moze szklana kula? ;)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez qbus » wtorek, 21 paź 2003, 16:53

Kris nie podziela mojego zdania...
tak sobie po prostu myślałem i taki jest mój scenariusz 8)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 21 paź 2003, 17:02

CIekawe tylko, czy aktorzy zagraja wedlug Twojej mysli? :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez qbus » wtorek, 21 paź 2003, 17:09

Mam nadzieje że tak 8)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Jump » wtorek, 21 paź 2003, 22:58

Faworytow mam kilku ale po cichu licze na Carlosa :D to byloby cos pieknego jesli zdobylby MŚ chlopak jest poprostu boski w tym wieku tak pienkie jezdzi 8)

pozdr
Avatar użytkownika
Jump
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » środa, 22 paź 2003, 00:39

zaszybko skreslacie groenholma, w ostanich rajdach bedzię jechał znów poza zasięgiem kierowców, to kwestia jego chęci, w tych rajdach beda się liczyc jeszcze BURNS,SOlBERG i ROVANPERA ja wam mowie
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron