Kto będzie mistrzem świata?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Lechu » poniedziałek, 27 paź 2003, 16:16

popieram. Subaru zawsze było mocnym samochodem. Wkońcu jest chlubą rajdów. Subaru to nie jest zwykły samochód. On się narodził dla rajdów!!
gg:3840378
Lechu
 
Posty: 44
Dołączył(a): środa, 22 paź 2003, 23:41


Postprzez jesse » wtorek, 28 paź 2003, 09:14

wydaje mi sie że Solberg sobie lepiej poradzi w Walii niz "cytrunki"
Avatar użytkownika
jesse
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 22 paź 2003, 15:02
Lokalizacja: Poznan

Postprzez maciekd » wtorek, 28 paź 2003, 13:01

Nie lekceważyłbym Loeba. To nie prawda, że on nie potrafi jeździć po szutrach. Wystarczy wspomnieć, że w tym roku był 2. w Australii 3. na Cyprze i 4. w Nowej Zelandii. Walia zapowiada się bardzo interesująco. Myśle, że walka o zwycięstwo rozegra się między Solbergiem, Martinem i Gronholmem. Na Carlosa bym nie stawiał, bo on jeździ świetnie, ale nie wygrywa rajdów, a tym razem liczyć sie będzie tylko bycie w ścisłej czołowce. No wiec typuje tak:
1. Solberg :!:
2. Loeb
3. Sainz
Zastanawiam się co mowią przepisy w sytuacji gdy powiedzmy Petter bedzie 3. a Loeb 4. W tej sytuacji bedą mieli taką samą liczbę punktów i tyle samo wygranych rajdów. Co w tej sytuacji?
Anyway... Solberg GO :!:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez marcin » wtorek, 28 paź 2003, 13:48

Ja bardzo kibicuję Solbergowi i mam nadzieję że to właśnie on będzie Mistrzem Świata 2003. O ile mnie pamięć nie myli to właśnie on wygrał rok temu Wielką Brytanię a więc jest dużym faworytem. Nie obraził bym się też gdyby Mistrzami zostali Sainz albo Loeb bo w tym sezonie też podróżowali po OS-ach bardzo ładnie. Jednak moim zdaniem najbardziej na tytuł zasłużył sobie Solberg :D . Początek sezonu miał dość kiepski ale później było już tylko lepiej. Szkoda tylko że na San Remo zabrakło paliwa na dojazdówce a w Hiszpanii załapał 50 sekund kary... No ale nie ma co gdybać. SOLBERG OGNIA :!: :!: :twisted:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Kuba M. » wtorek, 28 paź 2003, 16:14

Moim zdaniem wygra, zarówno rajd jak i mistrzostwo, Sollberg. Nawet pójdę na niego kasę obstawić, ponoć w STS-ie już jest taka możliwość. Ciekawe jakie będą przeliczniki.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez qbus » wtorek, 28 paź 2003, 17:14

Kuba M. --> w sts'ie od początku tego sezonu jest możliwość obstawiania WRC... kilka razy obstawiałem... 2 razy wygrałem... ale ostatnio panie które tam pracują nie przyjmują od mnie kuponów i jako powód podają to że nie mam 18 lat... paranoja :shock:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Kuba M. » wtorek, 28 paź 2003, 17:36

Normalnie gram w Profesjonalu, tam nie ma WRC, a o STS-sie dowiedziałem się przez przypadek. W moim wypadku wiek akurat nie jest przeszkodą, ale o dowód na początku pytali. Widocznie boją się mandatów czy nawet cofnięcia koncesji, nie wiem jakie są kary za sprzedaż kuponu nieletniemu.
A wracając do tematu to mam nadzieje, że Solberg mnie nie zawiedzie i trochę się wzbogace, może na jakąś fajną brykę starczy :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez żółtodziób » wtorek, 28 paź 2003, 18:48

maciekd: jeśli będą mieli po równo wygrywa Loeb. Więcej razy był drugi.

Cytrynki owszem, są szybkie, ale to będzie ich pierwsza GB. Loeb może być szybki, ale ostatnio ma coś pecha, za to dużo szczęścia ma Solberg.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez MlodyWRC » wtorek, 28 paź 2003, 23:25

EL-MATADOR !!! :mrgreen:
Avatar użytkownika
MlodyWRC
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:46
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MlodyWRC » wtorek, 28 paź 2003, 23:30

Sainzowi sie po prostu należy - gość jest rewelacyjny !!! Ale jak Mr Hoooolywoood wygra to też będzie dobrze :P
Avatar użytkownika
MlodyWRC
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 11:46
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gms » środa, 29 paź 2003, 00:06

Przyznam, że gdy wrzucałem ten temat parę tygodni temu nie miałem pojęcia że zrobi się tak ciekawie!!!!!!! Finał RMŚ zwykle jest ciekawy, ale co będzie w tym roku, strach pomyśleć! Tytuł należy się moim zdaniem Carlosowi. Pamiętacie jak przegrał na ostatnim OSie parę lat temu? Mistrzem został wtedy Big Mac. Sainz powinien wygrać a Loeb i Solberg mają jeszcze na to czas. Dla Sainza jest to pewnie ostatnia okazja. Nawet jeżeli nie był najszybszy w tym roku, to właśnie uważam, że mu się to należy. Ale realnie to pewnie wygra Solberg, jest diablo szybki kozak, skubaniutki.
gms
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela, 9 lut 2003, 21:45

Postprzez czarekusa » środa, 29 paź 2003, 07:50

powiem wam panowie i panie ze mowienie o kims ze jest faworytem tylko dlatego ze wygral ten rajd w przeszlosci nie ma zadnego sensu poniewaz rajdy sa nieprzewidywalne i mozna byc pierwszym caly rajd a na dojazdowce do mety sie spier...ic bo sie jakies gowno w aucie przestawilo. Nie mam tu na mysli tylko Petera bo bede mocno trzymal kciuki za niego, ale wszystkich kierowcow i wszystkie rajdy. To ze ktos cos raz albo dwa wygral nie znaczy ze musi to powtorzyc. Auriol wygral tyle rajdow a teraz nikt by na niego zlamanego centa nie postawil.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez TommiCrazy » środa, 29 paź 2003, 11:42

zdominują to rysiek albo peter ze względu na sliskie nawierzchnie, no ale za całokształt kariery należy sie dziadkowi Saincowi :) zasłużył sobie bo był juz tyle razy o krok :/
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Matador » czwartek, 30 paź 2003, 23:14

Zawsze kibicowałem Carlosowi i tak już zostanie. El Matador przeżywa chyba drugą młodość i to na niego stawiam. Jednak Seb pokazał że potrafi jeździć na szutrach i jego nie należy lekceważyć. A co do Solberga to nie jestem pewien. Facet jest piekielnie szybki ale często ponosi go fantazja. No i nie należy przy tym wszystkim zapominać o złośliwości rzeczy martwych, czyli o awariach. Tak czy siak Carlos powodzenia!
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez raffael » piątek, 31 paź 2003, 16:57

Tyle juz bylo napisane ze nic nowego nie wniose do tematu ale uwazam ze zwyciesto nalezy sie najbardziej Carlosowi gdyz to juz odchodzaca legenda i mimo swojego wieku nie raz potrafil utrzec nosa mlodziakom mimo ze mowi sie ze z wiekiem schodzi noga z gazu. Co do Loeba wprawdzie robi duze postepy na szutrach ale chyba jeszcze troche wody uplynie aby byl w stanie od startu to mety powtorzyc sukces z bodajze Australii i wygrac Walie. Co do Pettera wiemy jak szalenczo potrafi jezdzic (mlodosc :) ) to jezeli tym razem znowu jego temperament nie zgubi go to zostanie zwyciezca Walii.
Typ:
1. Carlos
2. Petter
3. Sebastien
Avatar użytkownika
raffael
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 28 paź 2002, 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 130 gości