Rally de France - Tour de Corse 2003

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez qbus » niedziela, 19 paź 2003, 13:23

Z tego co pisze na rally-live.com to Martin został odwieziony do szpitala :(
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez Maniacy rajdowi w liczbie » niedziela, 19 paź 2003, 13:24

I wygrał Solberg :!: :!: :!: To tylko umacnia go w walce o MŚ!!!!!Gronholm obronił sie przed zaciętymi atakami McRae :twisted: Sainz wyprzedził DUVALA o 5 sek!!:!: :!: :!: WOOOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!!!!JEST TERAZ LIDEREM tabeli :lol: :lol: :shock: VIIIIIIIIIIIVA CAAAARLOS :!: :!:
Avatar użytkownika
Maniacy rajdowi w liczbie
N1
 
Posty: 84
Dołączył(a): wtorek, 5 sie 2003, 16:42
Lokalizacja: Mysłakowice

Postprzez Psycholog_Rajdowy » niedziela, 19 paź 2003, 13:26

Well done CARLOS :!: :D
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » niedziela, 19 paź 2003, 13:46

szczerze się nie spodziewałem że Solberg może coś osiągnąć na tym rajdzie a tu proszę, ceszą się w subaru i pirreli się też cieszy. Carlos jest niesamowity, oby on został mistrzem. Duval pojechał świetny rajd. Skoda ztraciła już zdecydowanie mniej czasu niż na San Remo. widać efekty grzebania w motorze, ale muszą ją jeszcze sporo podkręcić.

w pwrc po raz kolejny Janek potwierdził swoją klasę. mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie już na pudle w końcowej klasyfikacji.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez +RAFAŁ+ » niedziela, 19 paź 2003, 14:04

No i mamy zwyciezce. Zlo poczatkiem dobrego. Szczerze mówiąc to nie wierzyłem w czwartek ze Solberg osiagnie dobre miejsce a tu :shock: :shock: :shock: :shock: Carlos na czele tabeli. Juz chyba dawno nie mielismy takiej walki i o tytuł!
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Arti » niedziela, 19 paź 2003, 14:16

Tak jak pisałem wczoraj. Carlos został liderem MS, natomiast Kulig w pięknym stylu przegonił w klasyfikacji generalnej Rajdu Korsyki Blumqvista. Gartulacje Janusz.

1 Sainz 61
2 Solberg 58
3 Burns 58
4 Loeb 55
5 Martin 43
6 Gronholm 43
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez marcin » niedziela, 19 paź 2003, 14:19

Ja od początku do końca trzymałem kciuki za Solberga. Gdy wydzwonił na testowym to zamarłem. Na szczęscie wystartował, choć początek był mało obiezujący. Jednak konsekwentnie Petter uzyskiwał coraz to lepsze czasy i wygrał :!: :!: :!: :D Wielkie gratulacje dla Solberga. Szkoda że w San remo nie zdobył żadnych punktów ale trzymam kciuki i mam nadzieję że to właśnie Petter Solebrg będzie Mistrzem Świata 2003 :!:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez czarekusa » niedziela, 19 paź 2003, 15:55

Brawo Peter, brawo Subaru!!!!! Niesamowite zwyciestwo. Sainz tez super, w sumie to bym sie nie obrazil gdybyb Matador wygral tegoroczne mistrzostwo. Nalezy sie facetowi juz od kilku lat. Swietny rajd, dzisiaj sobie go ogladne na Speed TV. Pozdrawiam.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez !ADI! » niedziela, 19 paź 2003, 16:15

JEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Solberg górą. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A co jest z Martinem? :(
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez tomas » niedziela, 19 paź 2003, 17:27

wielkie gratulacje dla Pettera. szanse na tytuł znacznie wazrosły. zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja Loeba. był faworytem tego rajdu, ale popełnił błąd który może kosztować go utratę mistrzowskiej korony. szkoda :( bardzo mi szkoda Martina. na każdym rajdzie udowadnia, że jest świetnym kierowcą, a nowy Focus bardzo szybki. w przyszłym sezonie będzie wraz z Solbergiem i Loebem głównym pretendentem do zdobycia mistrzostwa. Gratulacje należą się także Sainzowi. Hiszpan mimo wieku nadal jest świetnym kierowcą. wyszedł na prowadzenie klasyfikacji mistrzostw i ma spore szanse na zdobycie mistrzostwa, jednak osobiście trzymam kciuki za Solberga. ten sezon robi się coraz ciekawszy. należy także zwrócić uwage na klasyfikacje producentów. Citroen jest coraz bliżej sukcesu. trzymam kciuki! bardzo dobrze pojechał Janusz. pomimo przygód, wynik jest bardzo przyzwoity. nie chcę gdybać, ale gdyby miał odrobinę więcej szczęścia to byłby znacznie wyżej w tabeli.
nie mogę się doczekać Rajdu Kataloni, z pewnością będzie ciekawie i nie zabraknie emocji.
pozdrawiam.
ps: ciekaw jestem czy D. Kalamus robił zdjęcia Kuligowi czy Kuzajowi ;)
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez d-z rallyfans » niedziela, 19 paź 2003, 18:26

Gratulacje dla SOLBERGA,poczatek rajdu nie zapowiadal sie dobrze dla niego,ale gosc wzial sie w garsc i pokazal na co go stac,po prostu wkurzyl sie i wygral,duze brawa dla SAINZA,jest coraz blizej mistrzostwa,DUVAL pokazal ze beda z niego ludzie,szkoda LOEBA,ale jeszcze ma szanse na tytul,gratulacje dla francuza za wygranie wszystkich dzisiejszych os-ow.
Zostaly dwa rajdy i jest czterech kierowcow ktorzy maja szanse byc mistrzem,bedzie ciekawie,trzymam kciuki za LOEBA i SAINZA,:wink:
Gratulacje dla pana Q,mimo duzej straty dzisiaj rewelacja i miejsce tuz za podium :D ,w przyszlym sezonie bedzie na pewno lepiej,pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 19 paź 2003, 19:25

WWwoooooowWW yyyeeaahhh! :lol: 8)
Brawo SOLBERG! Gość wkurzył się i wygrał, to jest dusza sportowca! Jest ono wżne dla niego, jak i dla ekipy Subaru. To zwycięztwo na pewno rozzłościło Farncuzików, w końcu to jest "ich rajd"!
Oj ciekawie się robi, ciekawie :) Brawa dla Sainza jak to mówił Colin McRae po rajdzie Turcji: "W starym piecu diabeł pali". Teraz to już na prawdę nie wiem kto zdobędzie tytuł :roll: . No ale mam nadzieję, że Petter. Brawo dla Kuliga: dobra postawa i miło bylo usłyszeć w telewizji że jest w czołówce :) . Trochę szkoda Martina, no ale jak nie teraz to w przyszłym sezonie może wygrać.
Chyba można powiedzieć że ten sezon w RMŚ jest jednym z najlepszych w ostatnich latach :) .
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Baca » niedziela, 19 paź 2003, 21:50

Gratulacje dla Pettera. Niezły wyczyn: od dzwona do zwycięstwa w rajdzie.
Sainz liderem mistrzostw - w perspektywie rajd w ojczyźnie - może odskoczyć punktowo Burnsowi. Jednak Korsyka potwierdziła regułę, że rajdy są nieprzewidywalne. Kto się spodziewał,że Loeb będzie na Korsyce bez punktów?
Gratulacje dla Martina Rowe za zwycięstwo w PCWRC. Mało kto w przeciągu sezonu spodziewał się, że on zwycięży. Wielokrotnie na łamach tego forum typowaliśmy na zwycięzcę całego cyklu Araia. A tu zwyciężył Rowe.
Kontynuując wątek PCWRC- brawo dla Janusza. Za kolejne punkty i zwycięstwa oesowe. Z jego wypowiedzi wynika chęć startów w tym cyklu w przyszłym sezonie. Szkoda tylko, że punkty w tym roku zdobywał tylko na asfaltach jestem jednak pewien, że zdobyte w tym roku doświadczenie zaowocuje większymi sukcesami w kolejnym roku! Powodzenia.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez qbus » niedziela, 19 paź 2003, 21:58

Ja mam nadzieje że Janusz w przyszłym roku będzie startował w PC i powalczy nawet o tytuł... wygrane os'y w N'ce mówią same za siebie 8)

:arrow: Pozdrawiam :!:
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Baca » niedziela, 19 paź 2003, 22:20

Jeszcze jedno - w natłoku tych emocji :wink: - prawie bym zapomniał -
Dziś jest 19 październik, a więc

Janusz ma dziś urodziny

Fajny prezent sobie sprawił zwycięstwami oesowymi i awansem na czwarte miejsce.

Z mojej strony - Najlepszego!
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron