45 Rallye Sanremo 2003

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez qbus » niedziela, 5 paź 2003, 14:10

No i stało się Sebastian Loeb zwycięzcą Rajdy San Remo :DD
I w tej chwili jest dla mnie głównym pretendentem do tytułu Mistrza Świata.

A wygrałby 80 zł jak by nie Solberg 8)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice


Postprzez Wilu » niedziela, 5 paź 2003, 14:16

jest historyczny pierwszy punkt nowej rajdówki skody dla producenta. skoda jest najlepsza :twisted: . czekam na Bernardiego ciekawe co teraz wykombinuje. aha i już było nudno, lipnie a tu deszcz zgotował niespodziewankę, ale aby ponad 3 sek na km im dołożyć. :shock:
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez d-z rallyfans » niedziela, 5 paź 2003, 14:20

Ale sie porobilo,myslalem ze nic sie juz nie pozmienia a tu PANIZZI awansowal na druga pozycje :shock: ,MARTIN niestety spadl na trzecia,a GRONHOLM nie skonczyl rajdu,BURNS tez duzo skorzystal na deszczu,podskoczyl ladnie do gory
Gratulacje dla LOEBA :D ,brawo CARLOS znowu w czolowce :D ,szkoda MARTINA zaslugiwal na drugie miejsce :( ,gosc na prawde jest szybki,
i to by bylo na tyle,ostatnie asfaltowe SAN REMO dobieglo konca i powoli przechodzi do historii,pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Postprzez Wilu » niedziela, 5 paź 2003, 14:36

dla jakiego Loeba dla pana Bernardiego należą się gratulacje, facet chyba jest i innej planety. już pomijam wyniki ostatnich dwóch oesów ale zobatrzcie na inne.

walka w ośkach była naprawdę emocjonująca. gratulacje dla Piero, pojechał świetnie a przegrana z Bernardim i Jean-Josephem ujmy mu nie przynosi. świetna jazda kierowców suzuki. Włosi to inna bajka wogóle ale oni byli u siebie. nawet pan Erani błysnoł :wink:

a jeśli chodzi o wrc to Duval - świetny rajd. no i punkty skody :lol:

i to tyle :arrow:
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez tomas » niedziela, 5 paź 2003, 14:40

gratulacje dla Loeba! naprawde szybki i zdolny kierowca. robi postępy. z pewnością jest jednym z faworytów do zdobycia mistrzowskiej korony. bardzo szkoda mi Martina. termin rozgrywania rajdu źle wpłynął na sportową rywalizację. takie sytuacje jakie miały miejsca na ostatniej pętli nie powinny się zdażyć. zwyczajny pech zadecydował o pozycji jaką zajął Markko. trzecie miejsca to dobra pozycja, ale z pewnością był w stanie walczyć o zwycięstwo. no cóż, jedni mają pecha, inni na tym korzystają. taki to jest sport i czasami o wyniku decyduje szczęście, a nie tylko umiejętności i sprzęt. z pewnością na Korsyce będzie ciekawie. jak widać, nowy Focus jest piekielnie szybko na asfalcie. trzymam kciuki za młodych w rajdach Korsyki i Katalonii! :)
pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Wilu » niedziela, 5 paź 2003, 14:52

tomas napisał(a): termin rozgrywania rajdu źle wpłynął na sportową rywalizację. takie sytuacje jakie miały miejsca na ostatniej pętli nie powinny się zdażyć.


no zgodzić się z Tobą nie mogę, przecierz to składniki rajdu i ich urok na tym polega właśnie. kwintesencja :!:
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez **FanKuzaja** » niedziela, 5 paź 2003, 14:54

Ale emocji przyniosły 2 ostatnie oesy.

Ale i tak Sebastina Loeb wygrał rajd i typuje go do pretendenta na Mistrza świata 2003 roku. Panizzi ostatnie 2 os pojechła na Intermediate Oponach i w ten sposub ograł aż Gronholma Carlosa i Martina. Musiał mieć super szpiegów na to wyglonda. Szkoda Mi Martina taką walkę prowadził zaciętą z Sebastianem.

To teraz niepozstaje nam nic jak czekać na kolejny rajd.

Sebastian Loeb Go!!!!!!
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez qbus » niedziela, 5 paź 2003, 15:05

Wilu napisał(a):
tomas napisał(a): termin rozgrywania rajdu źle wpłynął na sportową rywalizację. takie sytuacje jakie miały miejsca na ostatniej pętli nie powinny się zdażyć.


no zgodzić się z Tobą nie mogę, przecierz to składniki rajdu i ich urok na tym polega właśnie. kwintesencja :!:


Popieram :!:
I mam nadzieje że na Korscyce nie będzie świeciło słoneczko przez 3 dni trwania rajdu i pogoda spłata figle kierowcom ;)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez !ADI! » niedziela, 5 paź 2003, 15:26

O to chodzi w rajdach, że są nieprzewidywalne.

Fakt, bardzo szkoda mi Martina :( ale z drugiej strony rajdy znów pokazały PAZUR!!
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez tomas » niedziela, 5 paź 2003, 15:28

Wilu: oczywiście, że takie zmienne i nieprzewidywalne warunki dodają urokowi, ale wtedy walka nie jest do końca sprawiedliwa, większe znaczenie odgrywa szczęście. napisałem tak pod wpływem emocji jakie towarzyszyły mi podczas zapoznania się z wynikami ostatniej pętli. bardzo liczyłem na Martina i czuję sie troszeczkę oszukany :( tak już bywa, nie można mieć tutaj do nikogo pretensji. jednak nadal czuję gorycz po tym jak Martin spadł na trzecią pozycję.
pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez czarekusa » niedziela, 5 paź 2003, 16:12

ZASKAKUJACA KONCOWKA!!!!! Gratulacje dla Loeba ale i tak dla mnie bohaterem rajdu jest Matin. Rajd ciekawy, tak zacietej walki o pozycje dawno nie widzialem. Burns rzutem na tasme znowu liderem RSMS. Mysle ze jeszcze nie jest przegrany, ma przed soba przynajmniej dwa rajdy ktore mu siadaja. Zobaczymy.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 5 paź 2003, 19:23

No już myślałem że będzie nudno, a tu taaaakaaa niespodzianka :shock: . Chyba Panizzi ma nosa, i trochę szczęścia :) . Uratował skórę...
Szkoda trochę Gronholma. Gartulacje dla ekipy Citroena za objęcie prowadzenia w klas. konstruktorów. Ja się z waszymi przypuszczeniami zgodzę: Loeb na mistrza! To byłoby bardzo dobre dla widowiska (zresztą chyba zawsze niespodzianki i deklsowanie murowanych faworytów było pozytywne dla widowiska)i ubarwiło by rajdowy światek.
Ci Francuzi są szaleni!
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez +RAFAŁ+ » niedziela, 5 paź 2003, 20:38

Nic tylko gratulowac Zwyciestwa Sebastianowi. Szkoda Martina bo przez takie głupoty nie był pierwszy. Trudno, taki sport.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez WAPNO » niedziela, 5 paź 2003, 21:18

Bez watpienia to udany sezon dla Citroena. Monte zaczeli koncertowo, pozniej bylo troche gorzej, powiem nawet slabo, ale koniec koncow pokazali klase. Lubie Peugeota, ale Citroen zasluguje na wielkie brawa tym bardziej, ze to pierwszy pelny cykl MS.
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez WRC » niedziela, 5 paź 2003, 22:47

oczywiście gratuluje Loebowi wygranej, ale coś mnie ciągnie do kibicowania Martinowi... ten facet ma w sobie to coś, co na początku miał Colin, Makinen i inni "najwięksi" w rajdowym świecie :D

Markko rządzi!!! :D :D
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości

cron