45 Rallye Sanremo 2003

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Sylwek_GSi » niedziela, 5 paź 2003, 23:02

gdyby był jeszcze jeden oes to pewnie panizzi by to wygrał, no ale to jest właśnie piękne w rajdach , że nigdy nie można być niczego pewnym, szczególnie w tym roku poziom jest niesłychanie wyrównany nie tylko samochody są już zbliżone (oprócz skody i hultaja ale one nigdy chyba nie dorównają) ale i kierowcy także sie zrównali, już nie ma tego gronholma , który wygrywa połowe rajdów w sezonie, jeszcze rok temu mało kto by obstawiał lub nawet zastanawiał by sie ze np Solberg, Martin, Duval czy Loeb może wygrać rajd a teraz to właśnie w nich upatruje się mistrzów. Jeżeli dodamy wiecznie szybkiego Sainza , Burnsa, Colina, czy nawet Makinena rajdy są teraz chyba najciekawsze od kilku lat.
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno


Postprzez Gustaw » czwartek, 9 paź 2003, 07:17

raaaany boskie rajdy to mnie zabija zanim wogule zaczne startowac, obejrzalem relacje z San Remo na TV4 pospalem kilka godzin i normalnie uuumieram, jestem lewdno zywy, chodze z zamknietymi oczami, jak se zrobilem wlasnie kawe to sie kaplem ze ubylo pol sloika, jak to wytrzyma moje serce to nie wiem ale zawal w wieku 20 lat to nie bedzie nic dziwnego :wink: :wink: ... szkole, kochajmy rajdy! :wink:
sorki za OFF ale musialem sie wyplakac :cry:
Colin, simply the best
Gustaw
A5
 
Posty: 957
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:03

Postprzez gms » sobota, 11 paź 2003, 22:33

Sylwek, masz rację. Gdyby był jeszcze jeden OS w takich warunkach, Panizzi pewnie by wygrał.
W relacji na Eurosporcie zrobili sondę wśród kierowców kto będzie mistrzem świata. Oglądaliście? Fajne były odpowiedzi. Nikt nie chciał nic konkretnego powiedzieć. A waszym zdaniem? Moim faworytem jest Loeb i jeżeli tak się stanie to będzie to duża niespodzianka. Może zrobimy taką sondę wśród forumowiczów???
gms
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela, 9 lut 2003, 21:45

Re: 45 Rallye Sanremo 2003

Postprzez kremer » poniedziałek, 17 paź 2011, 23:02

Jaki stary temat.
Wyczytałem, że Sycylia może być jako Rajd Włoch 2012. Rajd Targa Florio. Niektórym pewnie bardzo znany :)

http://www.rally-maps.com/video/67276/W ... ia-Sicilia

http://www.youtube.com/watch?v=936Bv0Mha8M
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron