Co się stało z Hołkiem??

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez !ADI! » piątek, 29 sie 2003, 01:27

tomas właśnie już to kiedyś pisałem. Jest taki facet opisany w WRC. On zajmuje się rajami od wielu lat. Nie pamiętam jak się nazywa, bo ja w ogóle mam problemy z kojażeniem nazwisk ;). Ale chodzi o to, że on wyraźnie napisał, że komunikaty oficjalne bardzo różnią się od rzeczywistości. I to co kierowcy mówią jemu a dziennikarzom i innym ludzią są diametralnie inne. Jeśli chcecie mieć prawdziwe informacje, to musielibyście latać z wykrywaczem kłamstw między kierowcą, pilotem i "szefem samochodu" czy jak to się tam nazywa.
W żadnym sporcie nie można liczyć na 100% prawdy dlatego pozostaje nam liczyć na uczciwość oraz dobrą wolę zawodników i innych ludzi związanych ze sportami.

A teraz pewnie napiszecie to po co czytem newsy?

A odpowiedź, bo staram się im ufac :) i Wam droczy forumowicze też.


A tera idem spać po dzisiaj rano jadę na Barum!!
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Postprzez tomas » piątek, 29 sie 2003, 01:35

!ADI!: racja. nigdy nikt nie będzie znał prawdy, bo w rajdach oprócz pasji, są także duże pieniądze. sztuka polega na tym, abu dużo czytać i odpowiednio filtrować wszystkie informacje, i tak sztuka przydaj się zresztą nie tylko kibicom rajdowym.
ja też już idę do łóżeczka, jutro ciężki dzień przedemną, niestety nie jadę do czech, ale mam dużo pracy... dobranoc! :D
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron