Co się stało z Hołkiem??

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez golden » środa, 27 sie 2003, 16:25

u holka zle slychac bo nie jadac australii - prawdopodobnie dostanie kare od FIA i zawieszenie bo tym razem nie ma zadnego zwolniena... :?
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez mototom » środa, 27 sie 2003, 16:46

Żółtodziób texty w necie typu: zapewne masz świadomość że ja potrafię być dwa razy gorszy... To nie groźba, to ostrzeżenie... ; masz u mnie przesrane, a ja potrafię uprzykrzyć życie... ; gwarantuję... a wtedy nie ma zlituj się... są jak dla mnie troche zabawne. Na tyle na ile znamy się z goldenem to nie sądze żeby to na nim zrobiło większe wrażenie, tym bardziej nie znam kogos na kim mogłoby to zrobic jakie kolwiek wrażenie. Stary przecież to głupie. Za to ubaw będziemy mieli dobry. Ale nie o tym mowa.
Rozumiem, że na forum porobiły się grupki przykacół netowych jak np. żółtodziób, lipciu, TommiCrazy i jeden za drugiego w ogień skoczy. Ale czy tak naprawde w sercu zawsze się zgadzacie ze wszystkim co piszecie? Nie sądze ale to kumpel to mu przecież nie pojade. Golden ma natomiast na niektóre z waszych poglądów odmienne zdanie, czasem zupełnie odmienne. Ja osobiście często też. Ale jak on wam napisze, że się nie zgadza z tym co wasze to byście go zjedli. Może niektóre texty golda wygladaja na prowokcję ale to jest czysty żart, szkoda, że nie kumacie tego.
Żółtodziób co do twej wiedzy mechanicznej sie nie czepne bo nie mam do czego. Może za wyjątkiem świec żarowych które są i są jednak potrzebne :D Ale zrozum, że bazowanie na informacjach prasowych nie znaczy, że się wszystko świetnie wie. Uwierz, że te infa prasowe nieraz i nie dwa nie miały z prawdą wiele wspólnego.
Zamiast robić dym i bajzel na tym forum umócie sie gdzieś, pogadajcie sobie a wtedy uznacie czy iść razem na piwo czy lepiej dać sobie po kopie w dupe. Ewentualnie Żółtodziób wpadnij na czat Hogi, tam często goldena spotkasz i pogadajcie na privie. Bo na forum to tak naprawde gówno a nie rozmowa. Jeden cos napisze, drugi sie nie zgodzi to go sie zjeedzie po całości. Jeszcze kolesie sie dołączą to człowiek coby nie napisał na swoją obrone to i tak nie ma racji.
To tyle.
P.S Czy dostane od was za te słowa zjebke obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Mnie w każdym razie groźby i ostrzeżenia na necie śmieszą( i to do bólu) a nie straszą.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » środa, 27 sie 2003, 17:05

Pocoś to napisał jak temat wrócił? Golden i Zoltodziol mają swoje złe strony ale i dobre!! poczucia humoru są różne jak i rużne sa gusta , o tym sie niegada bo bedą kłutnie!!! golden wie co mnie moze rozderażnic , ja wiem co moze goldena, i wiedzą to i Lipciu i Zoltodziob i Pwrc i wielu wielu innych którzy już kiedyś o tym dyskutowali!!! i dlateo jak już kazdy to wie to niech sobie da na wstrzymanie !!!! i zacznie wymieniać swoje poglądy tak by ich nienarzucać !! AMEN ... MAĆ!!!!
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Roxi » środa, 27 sie 2003, 17:35

dajcie sobie po razie i SCHLUSS :)

a tak poza tym nie wiem jaki byl sens w ogole startowac do RSMS w tym roku skoro brak kasy :( nie dosc ze nie ma startow,to dodatkowo bedzie kara od FIA :( smutne :( :cry:
przykro mi to mowic ale to naprawde smutne zeby czlowiek z nazwiskiem HOLOWCZYC nie mogl znalezc dobrego sponsora ............ :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Roxi
N2
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 23:03
Lokalizacja: Poznań/Nysa/Solbergowo

Postprzez !ADI! » środa, 27 sie 2003, 17:39

Moje zdanie jest takie, że w polsce pieniądze najsilniejszych sponsorów poszły w złe ręce. Nie powiem w czyje, ale pewnie większość się domyśla o kim piszę.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez PawelRally » środa, 27 sie 2003, 19:57

Zobaczycie Hołek jeszcze da popalić :!: :) Nie znaczy ze jak teraz jemu nie idzie to tak juz bedzie. Wszystko rozgrywa sie o tą kasę której każdemu brak. Nasi kierowcy jeszcze pokażą światu jacy są dobrzy :wink: :mrgreen:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez żółtodziób » środa, 27 sie 2003, 23:43

mototom: o tych grupkach to bardziej pasuje mi właśnie do ciebie i goldena, ja z LIPciem na przykład bardzo rzadko mam jednakowe stanowisko, ale szanuję go bo nie zbacza z tematu do zadymy. Przy okazji dowiedziałem się czemu od samego początku czepiasz sie wszelkich drobiazgów. Dzięki! Z goldenem mam częsciej wspólne zdanie niż z LIPciem czy z Tommim, jedank co z tego jak nie można z nim normalnie podyskutować...

Jeśli zadzieranie ze wszystkimi wkoło nazywasz żartami to niech ci będzie: nie znam się na żartach

Ja też się nie czepiam wiedzy goldena tylko tego jak traktuje mnie i parę innych osób, zwyczajnie działa to na mnie jak płachta na byka.

Jesli zaś chodzi o te moje teksty które cię tak śmieszą i na goldena podobno nie działają to po pierwsze jeszcze zobaczymy, ja nie rzucam słów na wiatr... Wszystko zależy od niego samego, próbowałem się z nim zgodzić, po dobroci i po złości, jednak zamiast wyjaśnień jak zwykle wolał kpiny. Boleję nad tym ale szanuję jego wybór. A po drugie jest to aluzja którą on sam na pewno świetnie rozumie.

Od goldena dostałem dwa privy, mimo że powiedziałem mu że nie będę czytał pw od niego dam mu ostatnią szansę. Zależy mi przed wszystkim na zgodzie. Ale to ostatni gest dobrej woli z mojej strony.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez golden » czwartek, 28 sie 2003, 00:23

KONIEC TEMATU - jedziemy na rajd :!:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez +RAFAŁ+ » czwartek, 28 sie 2003, 09:27

Pijemy wódke z tej okazji :) Przy niej wszyscy się z sobą pogodzą!!!
Ostatnio edytowano czwartek, 28 sie 2003, 13:19 przez +RAFAŁ+, łącznie edytowano 1 raz
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez mototom » czwartek, 28 sie 2003, 12:29

Żółtodziób to niby czemu się czepiam drobiazgów?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » czwartek, 28 sie 2003, 13:24

ojej, już ci mówiłem. tłumaczyłem np. z tymi świecami żarowymi że chodzi mi o to że pracują tylko przy rozruchu, w czasie NORMALNEJ pracy pracują tylko w starych traktorach a w normalnych autach robią za zatyczkę do cylindra... To samo z cenami maluchów w Rallycrossie, tłumaczyłem że tu chodzi o relatywnie niską cenę a nie o to że ściagać się może tym każdy kto sprzeda rower i kupi malucha. Przytoczyem dowody, potem forumowicze przyznali że tylko do wyścigów górskich i do 1/4 mili można taniej przygotować konkurencyjny sprzęt, ja do dzisiaj nie doczekałem sięod ciebie wyjaśnie gdzie twoim zdaniem leży błąd w moim rozumowaniu przez co całe zajście odebrałem tak a nie inaczej, że wynajdujesz sobie drobne niedopowiedzenia żeby sięd mnie doczepić. Być może nie takie były twoje zamiary, ale tak to odebałem. Ciekawe jak ty bys to odebrał.

Z goldenem pogadałem sobie prywatnie i doszedłem do wniosku że można z nim rozmawiać jak z człowiekiem, sympatycznie, bez złośliwości, bez ignorancji, mam propozycję, skoro nie możemy się dogadaćna tym forum moze faktycznie wyjaśnimy sobie wszystko przez GG lub priva...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez tomi_kl » piątek, 29 sie 2003, 00:27

:D :D , hehe Golden zadymiarzu

A tak po za tym to tez zgadzam sie z GOLDENEM
Przeciez , jak mozna wypowiadac sie o czyms czego sie nigdy nie widziało.

No , ale koniec tematu - jutro praca , a w sobote jade na BARUM !!! :D :D :D :D :D :D :D :D
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez żółtodziób » piątek, 29 sie 2003, 00:41

w takim razie proponuję zlikwidować działy Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy Mechanika Rajdowa, i Formuła 1 bo nikt nie ogląda tego regularnie na żywo. Po to są media żeby z nich czerpać wiedzę jeśli się czegoś nie widziało. Owszem, nie należy rozpowrzechniać plotek które się zasłyszało z dziesiątej ręki (co niestety się dzieje), ale jesli bazujemy na wiarygodnych informacjach to nie widzę powodu żeby tych rzeczy nie komentować.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez TommiCrazy » piątek, 29 sie 2003, 01:00

no własnie , niemozna mowic ze wiele informacji które posiadają użytkownicy forum niepochodzi np z oficjalnych stron eliminacji MŚ i ME czy bądź firmowych stron teamów rajdowych i kierowców które podają wiele inforamcji niezawsze podawanych przez inne działy informacyjne , są tu ludzie interesujący sie nascarem, cartem , F1 , rajdami czy jakimis azjatyckimi eliminacjami wyscigów, pucharów i rajdów !!są to ludzie którzy wychwytują różne małoznane ciekawe szczeguły!! niesadze by wielu mialo mozliwosc wybrac sie do japoni na wyscigi i obserwowac puchar np.Lancera Cedia ( który ja sobie sprawdzam na stronach ralliartu) czy tym podobne!! są informacje niezastąpione ale jak są z pierwszej ręki!!


Nareszcie PEACE
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez tomas » piątek, 29 sie 2003, 01:04

i tu muszę przyznać stu procentową rację Żółtodziobowi. jeśli nie możnaby było wypowiadać na temat rzeczy których się "nie dotknęło" to na tym forum nie byłoby zarejestrowanych tylu użytkowników, którzy piszą tyle postów. niestety nie wszyscy mają dane oglądać najlepszych w polsce, a nwet w europie na żywo, nie wszyscy mogą wyjeżdżać, nie wszyscy mają czas, nie wszyscy mają pieniądze... a propo informacji i plotek to czy wszystkie informacje uzyskane od samych zawodników, mechaników itd. są prawdziwe? tak samo jak część komunikatów prasowych tak samo i takie "pewne" informacje mogą być po prostu wyssane z palca. pozdrawiam.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości