Co się stało z Hołkiem??

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Glitol » środa, 27 sie 2003, 07:23

A ja tam czytam: NIE, Przekrój, Wprost, Newsweek i Polityke i nie wierze nikomu :!:
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce


Postprzez golden » środa, 27 sie 2003, 10:46

pozostawiam to drugie bez komentarza
- skoro zołtodziob mowimy publicznie co kogo wkurza u drugiej osoby to chce ciebie zapytac czy byles na jakis zawodach motorowych w tym roku - bo bardzo mnie nie pokoi ze swoje zdanie opierasz czysto i wylacznie na wypowiedziach umieszczanych w prasie badz internecie - nie bedac na zadnych i nie widzac tego od wewnatrz... po prostu jestes teoretykiem niestety i to mnie denerwuje - wybacz ale ja nie mam takiego tupetu jak ty i nie pisze o czyms czego nie widzialem badz nie uslyszalem.... a informacje prasowe, relacje w TV Centrum czy jakies glupkowate wywaidy w wrc to niestety nie wszystko...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » środa, 27 sie 2003, 11:16

No mam nadzieje ze nikt tego nieodbierze za ironie ale musze przyznac Goldenowi czesc racji, co do wypowiadania sie o rzeczach nienamacanych dla wypowiadającego sie!! to racja czesto tak jest, ale zważ że nietylko ty masz bezpośredni kontakt z rajdami, akurat uważam ze Zoltodziob jest jedną z najbardzoej obeznanych osób w mechanice i wiedzy o autach jakie tu spotkałem!!! uważam Golden ze twoje słowa mają racje bytu ale niewprzypadku Zoltodzioba, pozatym to że ktoś jest na zawodach i widzi zakręt rajdu i auta ponim jadące nierobią z niego fachowca w dziedzinie motorowej!! tu trzeba Wiedzy teoretycznej i oparcia w faktach wy mieć z tego wszytkiego wypadkową!!!
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez tomas » środa, 27 sie 2003, 11:34

czarekusa: to, że przez wiele lat coś było praktykowane, nie znaczy, że jest dobre, zdrowe i ,że trzeba tak robić. nie chcę teraz dyskutować na temat uni, ale znajomy moich rodziców ma mleczarnię, zainwestwał wiele tysięcy w jej budowę i w tej chwili spełnia wszystkie normy unijne i nie boi się wejścia do uni. po wejściu polski do uni będzie sprzedawał więcej mleka i dodatkowo będzie dostawał dopłaty. to tylko taki mały przykład, że unia nie zawsze jest taka zła jak to niektórzy myślą. normy unijne powstały po to, żeby chronić ludzi przed niezdrową żywnością i ci którzy taką żywność produkują nie boją się uni, reszta sra w gacie....
jeśli chcesz kontynuować tą dyskusję to zapraszam na gg lub na priva, to forum naprawdę nie zostało stworzone do takich dyskusji. pozdrawiam
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez golden » środa, 27 sie 2003, 11:37

oczywiscie zauwazylem ze zoltodziob ma wielka wiedza w dziedzinie mechaniki i polowa z jego 1300 postow jest o mechanice - i bardzo dobrze - ja sie na tym kompletnie nei znam bo mnie to nie interesuje i po prostu sie nie wypowiadam - moze jest dobry z mechaniki ale to nie oznacza ze ma w innych sytuacjach racje

ale tommi zauwaz ze nie chodzi mi o zakret i jakies ... - ale czlowiek jezdzi po strefach gada z tym i owym i slyszy jakeis informacje ktore czasami nie nadaja sie do publikacji na forum publicznym etc etc wyrabia sobie jakies zdanie a potem slyszy na forum jakies bzdurki
-
przypominca mi sie sytuacja z wyscigow jak niektorzy dziennikarze ogladajac puchar alfy romeo siedza w namiocie FIATA i pija sobie vodeczke, jedza i patrza na ladne dupy chostes - potem wychodza (po wyscigu)- chwiejnym krokiem zadaja pytania i pisza relacje - i czasami okazuje sie ze to co napisali calkowicie sie nie zgadza albo jakis kierowca zostal postawiony w zlym swietle a nie powinien... tak samo jest z niektorymi na forum ktorzy teoretycznie czytali inf. prasowe i sobie na tym wiedze opieraja... a tak naprawde ( w niektorzych sytuacjach) jest zupelnie inaczej
mysle tommi ze zoltodziob jest na tyle wygadany i nie odmowi sobie wywalenia postu na 100 linijek :lol: i nie potrzebuje adwokatow...:wink:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » środa, 27 sie 2003, 12:30

Co do wiedzy zoltodzioba , nienalezy tez traktowac ze jego 1300 postów to pościg za iloscią gdyż jak dobrze zauważyłeś "sto linijek" w poscie to nic innego jak wielokrotnie niewyczerpana wiedza na dany temat bardzo dokladnie przedstawiona z JEGO punktu widzenia ale oparta na doświadczeniu, wiele razy gdy czytałem jego posty , były tak długie że niemoglem uwierzyc ze chcialo mu sie to pisać, mogl z tego zrobić wiele wiele wiele duzo krótszych wypowiedzi i miał by 5000 postów na koncie !! ja niemam do niego żadnych zastrzeżeń!!
Pisze z sensem i jak widze jakis nowy temat i widze tam ze ostatni post Zoltodziob lub cos takiego odrazu otwieram temat i czytam oco chodzi!!


o do uni !! kij ma dwa końce a kanał też ma swoje dobre strony !! jeden musi stracić zeby inny mogł zyskać!! nieda się innaczej!!!
tak samo jest z unią !! ja niejestem ani przeciwnikiem ani zwolennikiem!!! wszyscy mamy swoje ciemne i jasne strony kwestia tylko które dajemy na pierwszy plan!!
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez żółtodziób » środa, 27 sie 2003, 13:31

golden: no to teraz bratku przegiąłeś... Tak się składa że w tym roku wybierałem się na Kormorana, Polski i Deutschland, jednak wyobraź sobie że nie wszyscy mają do dyspozycji taką fure wolnego czasu i kasy jak ty. Trafiło mi się poważne zajęcie i nie pojechałem na dwa pierwsze rajdy, jak się trafiają 2000 PLN extra to trzeba z przyjemności zrezygnować, życie to sztuka wyboru... Jeśli zaś chodzi o Deutschland to trafiła mi się okazja kupna bardzo dobrego odtwarzacza CD (audio to moje hobby, na równi z rajdami) no i musiałem wybierać, albo odtwarzacz który drugi raz mi się nie trafi, albo rajd na który można jechać za rok... Chciałem też zaliczyć wakacyjne rundy RSMP ale je odwołali. Przyznaję, nie byłem w tym roku na ŻADNYM rajdzie mimo że bardzo chciałem, no i CO Z TEGO? I to cię tak denerwuje? Jeśli to forum byłoby przeznaczone tylko dla tych co jeżdżą na wszystkie rajdy to chyba tylko ty byś tu został... A skoro wiadomości na kórych bazuję nazywasz plotkami to ubliżasz redakcji Autoklubu, WRC i moim znajomym z całej Polski którzy tam byli i przekazali mi co trzeba. Będąc na miejscu na pewno wiedziałbym więcej, ale uważam że moja wiedza wcale nie jest taka ograniczona. Zresztą ja nie rozpowrzechniam plotek, posluguję się oficjalnymi komunikatami, co najwyżej przedstawiam moje domysły albo wnioski, ale ZAWSZE piszę że to moje zdanie, które wiadomo że nie musi się w 100% pokrywa z prawdą... A tak na marginesie: myślisz że co, że jak kierowcy albo mechanicy powiedzą ci coś na strefie serwisowej na temat swoich rywali to to będzie zawsze prawda?

Jeśli zaś chodzi o to czego się czepiam to twoje zachowanie na tym forum, zawsze uważałeś ża masz monopol na nieomylność i dalej tak uważasz. Obrażałeś dzieiątki osób tylko dlatego że miały odmienne zdanie, na privie szantażowałeś mnie i innych banem, mało tego, posługiwałeś się moją osobą żeby szantażować innych, nie zgrywaj niewiniątka, od samego początku nie czyściłem inboxa i wszystkie te rzeczy się znajdą jak będzie trzeba... Za co to wszystko? za to że miałem inne zdanie niż twoje... Tak się składa że twoje skandaliczne zachowanie JEST podstawą do krytyki, a i tak ona jest bardzo delikatna biorąc pod uwagę ferment jaki siałeś, jeśli zaś chodzi o moją wiedzę bądź niewiedzę to po to jest to forum żeby dyskutować, żeby wyrabić sobie pogląd a nie po to żeby ślepo popierać goldena. Gdyby wszyscy mieli rację i myśleli tak samo to to forum byloby bez sensu. Nie piesze tego żebi ci dopiec, tylko po to żebyś przemyślał sprawę, żebyś zastanowił się dlaczego łatwiej jest wymienić ksywki forumowiczów z którymi się nigdy nie pożarłeś niż całą resztę...

Próbowałem już któryś raz dojść z toba do zgody, jednak wolisz udowdniać swoją wielką wiedzę na temat rajdów. Nigdy, przenigdy ja twojej wiedzy nie usiłowałem kwesionować, dobrze o tym wiesz, chciałem tylko żebyś zmienił swój ton wypowiedzi który nie tylko ja określiłem jako bezczelny i stadionowy, prowokowałem, próbowałem po dobroci, teraz w końcu DOCENIŁEM TO ŻE PRZESTAŁEŚ jeździć po kierowcach których nie lubisz jak po łysych kobyłach, a tu proszę, ty dalej swoje, ty dalej że ja jestem za głupi zeby z tobą dyskutować. Może i tak, ale skoro masz zamiar tak mnie traktować to zapewne masz świadomość że ja potrafię być dwa razy gorszy... To nie groźba, to ostrzeżenie...

Wiesz, ja sobie zdaję sprawę z tego że moja wiedza nie opiera się na pełnych informacjach, ale po to poświecam swój wolny czas na dyskusję tutaj żeby tę wiedzę pogłębić, jeśli się mylę to potrafię się do tego publicznie przyznać, dobrze o tym wiesz, nie uważam żeby taka postawa zasługiwała na krytykę. Ja bardzo często wyjaśniałem niektórym bardzo proste aspekty techniczne i wcale nie uważałem się przez to lepszy, jeśli ktoś chce o tym dyskutować to chetnie podzielę się swoją wiedzą na ten temat, wwyłożę mu swoje stanowisko poparte jakimiś tam argumentami, i nigdy się nie wkurzam jeśli ktoś czegoś nie wie ale chce się dowiedzieć.


Powiedziałem co mi leży na wątrobie więc teraz do rzeczy - no wiec to jak będę cię taktował zależy tylko i wyłącznie od ciebie:

1. nie musisz mnie przepraszać, ja nie jestem osobą pamiętliwą, jeśli zmienisz na prawdę swoje podejście do osób które myślą inaczej jak ty, skończę definitywnie z prowokacjami, zacznę rozmawiać z tobą jak z człowiekiem, jednak jeśli zdarzy się sytuacja taka jak teraz, że dziad swoje a baba swoje, ja zadaję ci pytanie a ty zaraz walisz pięknego, długiego posta że ja się czepiam mleka potem zaraz dajesz mi do zrozumienia że z debilami którzy nie chodza po strefach serwisowych i nie obserwują zdarzeń, nie rozmawiają z wtajemniczonymi to ty nie będziesz rozmawiał, albo dotrze do mnie że przechwalasz się że uciszyłś żółtodzioba, albo będziesz sobie kpił ze mnie za moimi plecami to masz u mnie przesrane, a ja potrafię uprzykrzyć życie...

2. nie ma ciebie i mnie, ale jeśli zdarzy się sytuacja taka jak teraz, że najpierw będziesz nawoływał do nieobrażania kierowców, a potem wrócisz do starych nawyków to włączę sie do dyskusji, gwarantuję... a wtedy nie ma zlituj się...

Mam nadzieję że okażesz się poważnym i samokrytycznym człowiekiem i pójdziesz na tę pierwszą możliwość (nie ukrywam że sam bym też tak wolał bo pożyteczna jest dyskusja z osobą która jeździ po wszystkich rajdach i widzi wszystko z bliska), jesli chodzi o mnie to juz wiesz co mi leżało na wątrobie, nie będę do tego wracał jeśli postanowisz że od tej pory będziesz traktować mnie poważnie i grzecznie, ja jestem gotowy odpłacić się tym samym, wybór należy do ciebie.

P.S. i nie śmiej się proszę że ja piszę na 55 czy 100 linijek bo sam piszesz niewiele mniej a czasem nawet grubo więcej. Równie dobrze ja się mogę przyczepić że twój atavar jest przejawem antagonizmu wobec Kuzaja, to tak samo dzicinny argument, tak się składa że ja mam prawo pisać ile chcę a tym masz prawo umieścić sobie w atavarze nawet Billa Gatesa, albo nawet Michała Wiśniewskiego i nic mi do tego, prawda?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez +RAFAŁ+ » środa, 27 sie 2003, 13:38

Brawo Żółtodziób!!! Popieram Cię całkowicie.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez golden » środa, 27 sie 2003, 14:05

hehehe dobre dobre - wychodze ze jestem nieomylny i jestem zadymiarzem hehe - dziubak jestes zenujacy :roll:
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » środa, 27 sie 2003, 14:13

!!! Qvo penis aqua turbut ?(łać.) Ki ... wode mąci ? !!!!

Golden w tej sytuacji niema sie co kłucić tylko trzeba sie uspokoić i zamknąć sie w paru sprawach lub mowić o nich delikatnie a nie wtykać komuś cały palec w oko!!!

Niema tu dobrych i złych ale wszyscy juz wiemy co kogo tu moze zdenerować !!!! i dlatego pomyślmy zanim piszemy czy nasza wypowiedz niezostanie ( przypadkowo) odebrana przez kogos provokacyjnie !! wtedy bedzie spokoj, ja tak juz od dawna robie i jakos sie znikim juz tu niekłuce jak 2 lata temu :))))))))
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez tomas » środa, 27 sie 2003, 14:26

hej chłopaki, spokojnie, przecież mimo wszytko łączy nas jedna wspaniała rzecz! przez takie kłutnie, które nia mają najmniejszego sensu, zabijamy ten sport i wyrabiamy sobie opinię u przpadkowych gości. musimy to zrozumieć. więcej luzu i tak jak napisał TommiCrazy, czasami o pewnych sprawach należy pisać delikatnie.
Avatar użytkownika
tomas
A5
 
Posty: 803
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 22:33
Lokalizacja: Józefów

Postprzez !ADI! » środa, 27 sie 2003, 14:28

Popieram żółtodzioba.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Kris_WRC » środa, 27 sie 2003, 14:28

TommiCrazy napisał(a):!!! Qvo penis aqua turbut ?(łać.) Ki ... wode mąci ? !!!!


To jest najodpowiedniejsze podsumowanie dyskusji zółtodzioba z goldenem. Proponowałbym tak jak każdy z resztą uspokoić się.. Żółtodziób ma rację. Po co się kłucić.. Nie lepiej sie uspokoić??
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez golden » środa, 27 sie 2003, 16:03

tommi - nie mam zamiaru nic pisac bo zawisny nie jestem - ale prosze uspokojcie swojego kolege bo po prostu pozostal bezkarny... to tyle ode mnie...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TommiCrazy » środa, 27 sie 2003, 16:15

dobra , obaj napisaliscie o uspokojeniu się :) to teraz wrocmy do tematu pasteryzacji albo co sie stało z hołowczycem ??????
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości