ADAC Rallye Deutschland

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez MaxiA7 » niedziela, 21 sie 2011, 14:46

cyfrowy polsat kanał 173 rai sport2 :D
Avatar użytkownika
MaxiA7
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): piątek, 26 paź 2007, 12:17
Lokalizacja: dolnyśląsk


Postprzez Anbarra » niedziela, 21 sie 2011, 14:47

fotorobart_pl napisał(a):
Agrest napisał(a):
oldtimer napisał(a):
machoony napisał(a):Zespół Martina Prokopa, Jipocar Racing wyznaczył nagrodę za znalezienie systemu HANS i kompletu narzędzi, ukradzionych wczoraj z Fiesty po wypadku na OS 2.

Przecież podobno Niemcy słyną z uczciwości?


Pewnie byli tam Polacy :wink:


z okolic Rzeszowa?


Skad wiesz ze mi tam ukradli torbe z ubraniami? :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Postprzez Qbek » niedziela, 21 sie 2011, 15:20

Anbarra napisał(a):
fotorobart_pl napisał(a):
Agrest napisał(a):
oldtimer napisał(a):
machoony napisał(a):Zespół Martina Prokopa, Jipocar Racing wyznaczył nagrodę za znalezienie systemu HANS i kompletu narzędzi, ukradzionych wczoraj z Fiesty po wypadku na OS 2.

Przecież podobno Niemcy słyną z uczciwości?


Pewnie byli tam Polacy :wink:


z okolic Rzeszowa?


Skad wiesz ze mi tam ukradli torbe z ubraniami? :D

Bo ja tam byłem ! :)
Qbek
N3
 
Posty: 466
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 09:39
Lokalizacja: Waw/P-śl

Postprzez Jafry » niedziela, 21 sie 2011, 15:30

Jafry
N1
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 18 sie 2010, 19:45

Postprzez fotorobart_pl » niedziela, 21 sie 2011, 17:00

Anbarra napisał(a):
fotorobart_pl napisał(a):
Agrest napisał(a):
oldtimer napisał(a):
machoony napisał(a):Zespół Martina Prokopa, Jipocar Racing wyznaczył nagrodę za znalezienie systemu HANS i kompletu narzędzi, ukradzionych wczoraj z Fiesty po wypadku na OS 2.

Przecież podobno Niemcy słyną z uczciwości?


Pewnie byli tam Polacy :wink:


z okolic Rzeszowa?


Skad wiesz ze mi tam ukradli torbe z ubraniami? :D


bo się przyznał :lol:
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Postprzez holek1987 » niedziela, 21 sie 2011, 17:19

Brawo dla Ogiera zmiana warty postępuje :) no i "Miniaki" pokazały potencjał. A ja wciąż czekam na Pettera...
Trzymam ptaka za Lubiaka, a ja jaja za Kuzaja :)
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez wanderer » niedziela, 21 sie 2011, 17:37

holek1987 napisał(a):no i "Miniaki" pokazały potencjał

Ciekaw jestem co pokażą w kolejnych asfaltowych rajdach. Może przy odrobinie szczęścia (błędy w wyniku walki pomiędzy dwoma Sebastianami) Sordo pokusi się o zwycięstwo. Na Fordów nie ma co liczyć, chyba, że w przyszłości zdołają wychować sobie jakiegoś mistrza - może Ott Tanak? Gość wygrał swój pierwszy rajd na asfalcie i dzięki wsparciu M.Martina ma 5-letni kontrakt z M-Sportem.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Postprzez Anbarra » niedziela, 21 sie 2011, 17:38

fotorobart_pl napisał(a):
Anbarra napisał(a):
fotorobart_pl napisał(a):
Agrest napisał(a):
oldtimer napisał(a):
machoony napisał(a):Zespół Martina Prokopa, Jipocar Racing wyznaczył nagrodę za znalezienie systemu HANS i kompletu narzędzi, ukradzionych wczoraj z Fiesty po wypadku na OS 2.

Przecież podobno Niemcy słyną z uczciwości?


Pewnie byli tam Polacy :wink:


z okolic Rzeszowa?


Skad wiesz ze mi tam ukradli torbe z ubraniami? :D


bo się przyznał :lol:


To niech oddaje :twisted:
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Postprzez kremer » niedziela, 21 sie 2011, 19:23

Jestem ciekaw, kiedys otatni raz na podium było inne auto niz Ford/Cytryna ?? (pewnie Solberg w Subaraku), ciekawe kiedy ost. raz na podium byl debiutant w MS (pierwszy rok Mini).
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez JoostSchouten » niedziela, 21 sie 2011, 20:01

My video of this great rally is online:

Obrazek

Watch it in HD at Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=lSVqXqjd9ro&hd=1
Joost - Rallymedia.nl
Avatar użytkownika
JoostSchouten
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): piątek, 20 maja 2005, 15:25
Lokalizacja: The Netherlands

Postprzez KaMiLL WRC » niedziela, 21 sie 2011, 21:37

kremer napisał(a):Jestem ciekaw, kiedys otatni raz na podium było inne auto niz Ford/Cytryna ?? (pewnie Solberg w Subaraku), ciekawe kiedy ost. raz na podium byl debiutant w MS (pierwszy rok Mini).


...39 rajdów trzeba było czekać na rajdówkę spoza koncernu Forda i Citroena, a ostatnim było Subaru, którym Atkinson zajął 3 miejsce w Rajdzie Finlandii w 2008 roku.
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 21 sie 2011, 22:29

Brawo dla Ogiera, choć i tak nie dowiemy się co by było gdyby nie kapeć Loeba. Szkoda, że ten wielki koniec tej wielkiej passy nastąpił w takich a nie innych okolicznościach. No ale z drugiej strony, team orders też nie pokazało nam pełnego obrazu walki Sebów.
Jednak myliłem się pisząc, że Loeb ma już ósmy tytuł w kieszeni. Kto wie czy Ogi mu w tym nie przeszkodzi? Wydawało mi się wcześniej, że asfalty z góry przypadną Loebowi. A tu może być różnie, we Francji, w Hiszpanii... Oj, miejmy nadzieję, że Super Seb nie pożałuje swojej decyzji zostania do 2013, czy też 12 :lol:
Ford ponownie zawiódł na całej linii, a szkoda. Mikko uzyskiwał przyzwoite czasy w porównaniu z tym co działo się w roku ubiegłym, ale od ideału daleko. Oczywiście, gdyby nie kapeć, znalazłby się raczej na pudle, ale bądźmy szczerzy - to pomagałoby w walce o tytuł gdyby miał za sobą choćby zwycięstwo w dwóch jeszcze rajdach, ale nie teraz. Szkoda, szkoda...
Latvala kolejny pech w tym sezonie. Oj, nie jest to dobry sezon dla JML. Szkoda, pierwszy oes pokazał, że byłby w stanie coś w czubie zawalczyć. Tak naprawdę to opony całkowicie pogrzebały szanse Forda, bo już po drugim oesie tracili pół minuty. Nie mówię, że gdyby nie to, Ford na pewno powalczyłby o zwycięstwo, ale przynajmniej byliby bliżej. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że Fiesty mają dość często jakieś problemy problemiki, a do tego dochodzą kapcie i walka z perfekcyjnymi niemal Cytrynami. Może lepiej będzie dla kariery Hirvo, żeby przeszedł do Volkswagena. Może akurat tam będzie lepiej, choć mało który zespół z marszu walczy o tytuły i wygrane.
Brawo dla Mini! Być może gdyby nie kapeć Mikko, Dani nie trafiłby na podium, no ale Sordo trzymał niezłe tempo właściwie cały rajd, był w stanie coś zwojować. A to dobrze wróży na przyszłość Mini, którego największym mankamentem nie jest szybkość, a niezawodność. A z tym Dani problemów nie miał. Gorzej natomiast z Krisem, który nie kończy już trzeciego rajdu :( To pokazuje, że Mini musi popracować nad awaryjnością, ale i tak mają powody do zadowolenia.
Petter Solberg zaliczył kolejny totalnie bezbarwny weekend. Mam obawy co do niego. Albo jest już zupełnie zmęczony jazdą we własnym zespole, albo traci formę. A jeśli chce trafić do Volkswagena, obniżki formy przytrafiać mu się absolutnie nie mogą.
Brawo dla Kimiego za niezły wynik, Henning też ma powody do umiarkowanego szczęścia. No i niezły wynik Araujo, który jakiś czas temu strasznie narzekał na Mini.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 22 sie 2011, 06:46

wanderer napisał(a):
holek1987 napisał(a):no i "Miniaki" pokazały potencjał

Ciekaw jestem co pokażą w kolejnych asfaltowych rajdach. Może przy odrobinie szczęścia (błędy w wyniku walki pomiędzy dwoma Sebastianami) Sordo pokusi się o zwycięstwo. Na Fordów nie ma co liczyć, chyba, że w przyszłości zdołają wychować sobie jakiegoś mistrza - może Ott Tanak? Gość wygrał swój pierwszy rajd na asfalcie i dzięki wsparciu M.Martina ma 5-letni kontrakt z M-Sportem.


Ford ze swoją polityką jeszcze długo nie będzie miał takich wygranych jak Citroen.
Przykład. Citroen testuje w winnicach przed Niemcami a Ford gdzieś w Alpach. Citroen dużo testuje na asfalcie a ford tylko dwa trzy dni (choć nie wiem tego do końca). Zamiast sobie kogoś wychowywać to tylko szukają kasy przez wynajem WRC i serwis.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez kremer » poniedziałek, 22 sie 2011, 12:46

Hmmm przecież Ford testował na Panzerplatte przed tym rajdem. Oni mają dobrą politykę, ale Cytryna ma lepszą.
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez wrc22 » poniedziałek, 22 sie 2011, 14:19

Wróciłem z Rajdu Niemiec i jestem pod mega wrażeniem tamtych tras. Szczególnie oesami w winnicach. Cały rajd super. Zaliczyliśmy 9 oesów + testowy i 2x strefę serwisową. Najlepsze jest to, że koszt wyjazdu nie przekroczył mi 450zł. Za rok też jedziemy z ekipą.
"Z miłości do rajdów"
Avatar użytkownika
wrc22
N3
 
Posty: 208
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwi 2008, 17:04
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron