Monte Carlo 2020

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez pablo0109 » czwartek, 23 sty 2020, 21:01

Dajcie namiary na streama do live monte 2020
Avatar użytkownika
pablo0109
N2
 
Posty: 178
Dołączył(a): niedziela, 26 kwi 2009, 23:04
Lokalizacja: Jaworzno


Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » czwartek, 23 sty 2020, 21:50

Jest pierwszy czas w nowym sezonie :-)
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez adamlen » czwartek, 23 sty 2020, 22:07

Ogier i Evans szybko więc Toyota zalicza mocny start.

Wpadka M-Sportu. Liście zatykają chłodnicę i silniki się przegrzewają.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » czwartek, 23 sty 2020, 22:16

To dopiero pierwszy odcinek. Kolejny jest dłuższy. Ciekawe, czy Katsuta da radę wjechać między 4 i 44 na pierwszym odcinku?

Edit:
Jeeee dał radę :lol: .
Ostatnio edytowano czwartek, 23 sty 2020, 22:18 przez Kruk, łącznie edytowano 1 raz
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez trebor » czwartek, 23 sty 2020, 22:17

adamlen napisał(a):...
Wpadka M-Sportu. Liście zatykają chłodnicę i silniki się przegrzewają.

Albo coś "obtanili" - sytuacja niespotykana.
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » czwartek, 23 sty 2020, 22:50

W RC2 zrobiło się jeszcze ciekawiej, niż zapowiadał to odcinek testowy. Wow, ale będzie fajny rajdzik :-) Mads dopiero czwarty na pierwszym odcinku. Sarrazin ujawnił się w górnej części tabeli. No nie, Lopez już przegrał rywalizację na pierwszym odcinku. To był mój czarny koń na pozycji numer dwa :-/. Ciekawe jak na tym tle zaprezentuje się młody Solberg?

Edit:
Wyprzedza na tą chwilę conajmniej ośmiu konkurentów licząc razem z wyeliminowanym Lopezem. To całkiem niezły początek zdobywania doświadczeń.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez piotrg » czwartek, 23 sty 2020, 23:17

M-sport jakaś gruba wtopa :mrgreen: , oby pojechali ten drugi oes.

Edit Z tego co pokazywali przed chwila na all live to jest problem ze zderzakiem który jak magnes przyciągał liście i zespół przerabia coś w przednich zderzakach.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez woocasch » piątek, 24 sty 2020, 09:45

Yrtat napisał(a):A ja właśnie mam pytanie do osób, które zakupiły WRC+. Mam problemy z zalogowaniem się na TV, pojawia się błąd z nazwą z userem.. Na kompie i i telefonie nie miałem problenów.

Ja z kolei miałem problem na telefonie, ale reset hasła i wszystko zaczęło działać, więc zapewne po prostu coś pomieszałem w haśle.
Nie wiem jaki masz telewizor, ale WRC całkowicie odmieniło stronę i aplikację - z tego co widzę, więc może dlatego masz problem na TV. Jak dla mnie nowa apka jest fajna, cast na telewizor działa bardzo dobrze :)

Kruk napisał(a):Z tym ocenianiem załóg to miało być takie humorystyczne rozpoczęcie sezonu :wink: . Chyba nikt nie zakładał, że po trzech kilometrach można przewidywać wyniki rajdu. Tym bardziej na Monte, gdzie wszystko jest nieprzewidywalne.

Jakoś nie widać było tego humorystycznego podejścia, ale oki :)

adamlen napisał(a):Sporo nowości w tym sezonie. Mi brakuje tylko w stawce Latvali.

Z jednej strony faktycznie to był zawodnik, który od nastu lat był cały czas w stawce i pod tym względem to go brakuje. Ale ostatnio rzadko kiedy liczył się w walce o wygrane, a o mistrzostwo to już w ogóle. I jeżeli dzięki jego odejściu można było dać szansę Evansowi i Rovanperze, to ja takie rozwiązanie popieram. Niestety czas leci i Latvala najlepsze swoje lata ma już za sobą.

Witcher1990 napisał(a):
woocasch napisał(a):To samo tyczy się Loeba, może zaskoczyć, chociaż widać, że lata robią swoje i młodsi zawodnicy mu uciekają. Niby fajnie, że nadal jeździ, ale takie powroty z "emerytury" rzadko kiedy kończą się spektakularnymi sukcesami :)


No, no ostrożnie z tym :) Co prawda Loeb jeździ dla frajdy ale przypominam Rajd Meksyku i Rajd Hiszpanii w Citroenie :)

Hiszpanię 2018 pamiętam, super wygrana, ostatnia jak do tej pory. Ale Meksyk? Masz na myśli to, że prowadził w rajdzie czy o co chodzi? :)
Wie, że Loeb jeździ dla frajdy i super, że można go nadal oglądać, ale widać też, że już brak nieco rozjeżdżenia i tempa. To nadal jest genialny kierowca, ale czas robi swoje, tylko tyle i aż tyle.

pablo0109 napisał(a):Dajcie namiary na streama do live monte 2020

Paweł, wydaj 40zł/miesiąc i miej spokój. Polecam takie rozwiązanie :)

No i ruszył nowy dzień. Dobry początek Evansa, oby tak dalej!
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » piątek, 24 sty 2020, 11:02

Na drugim odcinku Neuville dał bardzo mocny znak, że nie zamierza być tłem dla walki o zwycięstwo. Evans nie rezygnuje z dołączenia do walki o końcowy sukces. Tylko minimalnie zabrakło żeby zmieścić się na oesowym podium. Mads pewnie poczuł się podrażniony wynikami z pierwszego odcinka. Sarrazin też w ataku. Munster :shock:, Ciamin i Rossel też wysoko, bo w pierwszej piętnastce generalki na odcinku. Super. Dzieje się. Rewelacyjny przedstawiciel Forda w RC2 z pierwszego odcinka oszczędzał samochód, popełnił jakiś błąd, czy coś innego było przyczyną dopiero trzydziestego dziewiątego miejsca i w efekcie spadku o piętnaście oczek w generalce?.

Po drugim odcinku Munster awansował o aż dziewięć pozycji w klasyfikacji. Scandola o siedem, Latil o pięć, Solberg o cztery, Sarrazin o sześć, Ostberg o pięć i Veiby o cztery.

Edit:
Pierwszy odcinek dzisiejszego dnia przynosi zupełnie inny skład oesowego podium :shock: . Evans dzięki zwycięstwu oesowemu spycha Ogiera na trzecie miejsce w generalce. Greensmith zakończył go zsuwając się z drogi. W RC2 też mamy inny skład. Po raz pierwszy najszybszy jest Veiby, za nim Sarrrazin i Camilli. W klasyfikacji po odcinku Veiby zamieniają się miejscami z Sarrazinem. Fourmaux wraca do czołówki wyników oesowych. Dzięki temu awansuje o sześć pozycji. Ostberg łapie chyba kapcia i zmienia koło na oesie kończąc go z dwudziestym pierwszym czasem w klasie. Konsekwencją tego spada o dziesięć oczek w klasyfikacji generalnej zamykając drugą dziesiątkę. W pierwszej dziesiątce dojeżdżają jeszcze Ciamin, Gryazin, Rossel, Latil :D , Yates i Burri :D . Na kolejnych miejscach Munster, Solberg :D , Bonato, Lopez i Pedro.
Do grona pechowców rajdu oprócz Lopeza dołącza Nobre po wypadku, Scandola i Brazzoli. Największe awanse zanotowali: Astier o dziewięć oczek, Fourmaux o sześć, Gryazin o siedem.



:shock:
Tanak wypadek na czwartym oesie.
Ostatnio edytowano piątek, 24 sty 2020, 11:44 przez Kruk, łącznie edytowano 2 razy
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez woocasch » piątek, 24 sty 2020, 11:07

I Tanak out! Robi się coraz ciekawiej :)
I do tego Evans prowadzi w rajdzie, bardzo ładny poranek w wykonaniu Walijczyka :)

Edit:
https://www.youtube.com/watch?v=rxCkTjr ... e=youtu.be
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Iwan Drago » piątek, 24 sty 2020, 11:38

D. Jocius z jakimiś problemami?
Czy takie mega słabe tempo??
Iwan Drago
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 20 cze 2014, 09:14

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez woocasch » piątek, 24 sty 2020, 11:47

To jest chyba jego realne tempo, na każdym odcinku notuje duże straty.
Chociaż teraz już jest poniże 4sek/km :) Więc jest progres, bo wczoraj było nawet ponad 7sek/km.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez KaMiLL WRC » piątek, 24 sty 2020, 12:05

Iwan Drago napisał(a):D. Jocius z jakimiś problemami?
Czy takie mega słabe tempo??


Moje zdanie jest takie, że niespełna 40-latek z takim małym doświadczeniem po przesiadce z auta R2 nie powinien wsiadać do takiego samochodu... Po co się kompromitować w dodatku za swoje pieniądze :wink:
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez woocasch » piątek, 24 sty 2020, 12:11

KaMiLL WRC napisał(a):Moje zdanie jest takie, że niespełna 40-latek z takim małym doświadczeniem po przesiadce z auta R2 nie powinien wsiadać do takiego samochodu... Po co się kompromitować w dodatku za swoje pieniądze :wink:

Fakt, że przeskok z R2 do aktualnego WRC jest zbyt duży. Chociaż wcześnie jeździł Lancerem, więc jakieś tam doświadczenie w czterołapach ma.
A tak szczerze, to mając odpowiednią ilość kasy, to nie chciałbyś pojechać sobie WRC w Monte? Ja bym chciał i trzeba realizować swoje marzenia. Nikt od niego nie oczekuje wygranych, nie zbiera punktów dla zespołu. Jeden majątek przepije, drugi przewali na hazard, a on przepali w rundach WRC. Stać go to niech sobie robi co chce :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » piątek, 24 sty 2020, 12:16

Wydarzeniem czwartego odcinka było wypadnięcie Tanaka. Na filmie widać, że niestety przy dużej szybkości i długo spadali :cry: . Miejmy nadzieję że nic złego im się nie stało.
Tak wygląda to co pozostało z samochodu:
https://www.ewrc-results.com/quickp/599 ... 9408_n.jpg
https://www.ewrc-results.com/quickp/599 ... 4384_n.jpg
https://www.ewrc-results.com/quickp/59972_tanak_ss4.jpg

Jocius o nic nie walczy. Jedzie dla własnej frajdy a co za tym idzie nie chce zgruzować samochodu by cały rajd cieszyć się nim. Czasy w okolicach dwudziestej lokaty na odcinku to chyba jego realne tempo. I tak zaliczył duży postęp, bo zaczynał w okolicach pierwszej trzydziestki.

Drugi odcinek z rzędu na swoje konto zapisuje Evans potwierdzając, że nie rzucał na wiatr słów o tym, że czas dołączyć do grupy walczących o tytuł. Super, że jest kolejny rywal i mamy już czterech, nie tylko trzech jak w poprzednim sezonie.
W RC2 pierwszy odcinek na swoje konto zapisuje Fourmaux. Podium uzupełniają Ciamin i goniący Ostberg. Sarrazin dzięki czwartemu czasowi odcinka spycha Veibiego na trzecie miejsce w aktualnej klasyfikacji. Na dalszych miejscach w pierwszej piętnastce odcinka zmieścili się w kolejności: Bonato, Veiby, Camili, Munster, Rossel, Solberg, Lopez, Gryazin, Latil, Yates i Burri. Astier tym razem był osiemnasty w klasyfikacji odcinka. W klasyfikacji po czterech rozegranych odcinkach prowadzi Camili przed Sarrazinem i Veibym. Dalej są: Ciamin, Rossel, Bonato, Munster, Ostberg, Solberg, Gryazin, Burri, Fourmaux, Yates, Latil i Miele.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości

cron