Monte Carlo 2020

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » sobota, 25 sty 2020, 14:50

Chyba nie muszą się reklamować i zachęcać, bo ... jeśli ktoś chce zbudować sobie cokolwiek musi wybrać ich ponieważ jest zdaje się jest jedynym zaakceptowanym :mrgreen: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Re: Monte Carlo 2020

Postprzez T_1 » sobota, 25 sty 2020, 14:59

Niby tak, ale tu chodzi o to, żeby pokazać na ile dobry driver jest w stanie się tym podpinać pod R5, żeby w ogóle mogło to być rozważane jako jakaś alternatywa dla zawodników, którzy nie posiadają bezdennych studni z milionami monet. U nas np. utarło się, że bez topowego sprzętu to nawet nie ma co startować, a taki Bryan w Proto przegrał majstra o włos :wink:
T_1
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 23 mar 2017, 22:27

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » sobota, 25 sty 2020, 15:22

To niestety raczej prawda ale ... jednocześnie pokazuje że nasz grajdołek ma wyrównany poziom i rzadko kiedy pojawia się "talent", który ma mocne wejście.

Szybcy kierownicy jak Panowie Brzeziński, czy Nivette pokazywali że można próbować ... ale żeby uzyskać super wynik tym trzeba mocno przeginać p..ę :mrgreen: i daleko wyjść za strefę komfortu. Nie obrażając nikogo, ale Pan Bouffier jest przynajmniej jeden szczebel wyżej na drabinie umiejętności korzystania i wykorzystania rajdówki :wink: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » sobota, 25 sty 2020, 16:47

Odcinek jedenasty to czwarte oesowe zwycięstwo Neuvilla. Ogier będąc minimalnie szybszym od Evansa doprowadził do sytuacji gdzie po jedenasty odcinkach obaj mają identyczny czas, więc mamy dwóch liderów rajdu :lol: . Lappi szybko zmniejsza stratę do czwartego Loeba. Zabrakło mu najmniej jak tylko jest mierzone - jednej dziesiątej sekundy do pierwszego oesowego podium dla Forda i pierwszego w tym rajdzie.

Podium w WRC 2 to: Ostberg, Veiby i Fourmaux. W WRC 3 to: Ciamin minimalnie przed Bonato a trzeci dojechał Rossel. Jakąś przygodę miał Nucita, bo stracił prawie trzy i pół minuty do najlepszego w klasie. Na poprzednim odcinku dostał dziesięć sekund kary za spóźnienie się na punkt kontroli czasu.

W RC2 podium jest takie same jak w WRC 2. Solberg błysnął czwartym czasem. Między czwartym Solbergiem, Ciaminem a szóstym Bonato było tylko cztery dziesiąte różnicy :shock: . Zdecydowanie wolniej pojechał lider Camilli. Coś przytrafiło się Yates'owi, bo był wolniejszy o niemal trzy minuty od Nucity, który też miał jakieś przygody. Ciamin mocno przyśpieszył, bo co prawda w WRC 3 ma ponad czterdzieści sekund przewagi nad Bonato i ponad minutę straty do Camilliego i nie ma właściwie o co walczyć z wyjątkiem utrzymania pozycji. Natomiast w klasyfikacji RC2 bardzo szybko zbliżył się do niego Ostberg. Zapewne będzie to kontynuował, bo sam ucieka przed Veiby'm :wink: . Latil czternasty, Burri piętnasty, Astier siedemnasty. Przygoda Yates'a spowodowała awans na dziesiąte miejsce Burri'ego.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » sobota, 25 sty 2020, 18:25

Odcinek dwunasty to trzeci dzisiaj i piąty w rajdzie wygrany odcinek przez Neuvilla. Evans dzięki drugiemu czasowi został samodzielnym liderem rajdu. Neuville zmniejszył stratę do drugiego miejsca do jedynie półtorej sekundy.

W WRC 2 czwarty raz na oesowym podium pojawia się Gryazin. Przed nim był Ostberg a za nim Veiby. W WRC 3 błysnął Munster zdobywając najwyższy stopień oesowego podium :shock: . Jest jedynym kierowcą walczącym z dominacją Citroenów.

W RC2 podium to: Ostberg, Munster i Rossel. Solbergowi zabrakło minimalnie do trzeciego miejsca. To drugie oesowe podium Munstera w rajdzie. Gryazin drugi raz jest szybszy od swojego norweskiego partnera z zespołu. Astier czternasty, Burri szesnasty, Latil osiemnasty. Ostberg już wyprzedził Ciamin'a. Po trzech dniach rajdu Burri jest dziesiąty, Astier awansował na dwunaste miejsce. Latil jest osiemnasty a Solberg dziewiętnasty.

Na jutrzejsze niewiele ponad sześćdziesiąt trzy kilometry pozostało się nam emocjonować walką o podium w generalce rajdu. Rywalizacją między Loeb'em i Lappi'm o czwarte miejsce. W WRC 3 walką o trzecie miejsce między Bonato, Rossel'em i Munsterem. Ta sama trójka powalczy o trzecie miejsce w RC2. To sporo jeszcze do rozstrzygnięcia po trzech dniach rajdu :D już dawno chyba tyle nie bywało.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez adamlen » sobota, 25 sty 2020, 19:02

Jutro będzie ostra walka o wygraną. Ciekawe jak warunki pogodowe bo może zdecydować kolejność na starcie albo dobór opon.

Lappi faktycznie przyspiesza z oesu na oes. To bardzo dobrze. Szkoda jakby M-Sport nie mógł się włączyć do walki z pozostałą dwójką producentów.
Chociaż obstawiam, że Loeb obudzi w sobie sportową złość i obroni pozycję przed Lappim.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez TITISE » niedziela, 26 sty 2020, 10:46

Udostępni ktoś linka do PowerStrage :?: z góry dzięki :)
TITISE
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 21:38
Lokalizacja: Col de Turini

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » niedziela, 26 sty 2020, 10:50

Odcinek trzynasty to pierwszy dziś i szósty w rajdzie wygrany przez Neuvilla. Ogier był ponad sześć sekund wolniejszy konsekwencją czego Neuvill spycha go na trzecie miejsce. Lappi odrobił do Loeba sekundę i siedem dziesiątych. Dzieli ich obecnie dwanaście i cztery dziesiąte sekundy.

W WRC 2 najszybsi to: Ostberg, Veiby i Fourmaux. W WRC 3 Bonato uciekający za pościgiem zdobył po raz pierwszy najwyższy stopień oesowego podium. Niestety ekipa pościgowa miała gorszy początek dnia. Rossel dopiero czwarty a Munster piąty czas. Pozostałe miejsca oesowego podium zajęli francuscy kierowcy Citroenów Camilli i Ciamin.

W RC2 najszybszy był Ostberg za nim Veiby i Bonato. Solberg ósmy, Rossel na równo z Yates'em dziewiąty, Astier dwunasty, Latil trzynasty, Munster czternasty, Burri szesnasty, Dionisio dwudziesty piąty.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » niedziela, 26 sty 2020, 11:10

Na dwa odcinki przed końcem rajdu liderem zostaje Neuville po wygraniu czternastego odcinka. Loeb mówił że miał zniszczone opony i nie miał przyczepności skutkiem czego wylądował poza drogą na chwilę. Stracił czterdzieści dwie sekundy do najlepszego :? . W związku z tym Lappi awansował na czwarte miejsce. Suninen wspiął się już na dziewiąte miejsce. Veiby wypadek.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Nox2 » niedziela, 26 sty 2020, 11:55

Czy ktoś ma jakiś live do PS ?
Nox2
N1
 
Posty: 90
Dołączył(a): czwartek, 2 gru 2010, 22:09

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » niedziela, 26 sty 2020, 12:34

Greensmith dzisiaj jedzie? Nie ma informacji, że został wycofany, ani o jakiś przygodach na trasie. Malcolm się zdenerwował i postanowił oszczędzić paliwo :mrgreen: , czy coś innego? Ostatni raz jest w wynikach odcinka dwunastego. Na liście startowej dzisiejszego etapu już go nie ma :roll: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Hlor » niedziela, 26 sty 2020, 13:04

Hlor
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2013, 08:30
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez adamlen » niedziela, 26 sty 2020, 14:28

I koniec.

Świetna walka w czołówce i zasłużona wygrana Neuvilla. Brak awarii u rywali a więc walka uczciwa do końca.
Tanak gdyby nie odpadł pewnie włączył by się do walki.
To zapowiada ciekawy sezon i pewnie w każdym rajdzie będzie co najmniej 3 kierowców do walki o wygraną.
Szkoda, że w drugiej części pierwszej dziesiątki nie będzie się za wiele działo, ale dzięki temu wielu kierowców RC2 będzia miało szansę osiągnąć swoje życiowe wyniki. :)


Klasyfikacja po 1 rundzie:

Neuville - 30 pkt
Ogier - 22 pkt
Evans - 17 pkt


Konstruktorzy
Hyundai - 35 pkt
Toyota - 33 pkt
M-Sport - 20 pkt
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez Kruk » niedziela, 26 sty 2020, 14:53

Hlor dziękuję bardzo za linka, kimkolwiek jesteś dobry człowieku :D .

Mam pytanie do oglądających PS z tego linka. Nie daje mi spokoju, czy tylko mój internet był za wolny, czy było zbyt duże zainteresowanie i w związku z tym przeciążenie, czy coś innego było przyczyną? Miałem dźwięk ale obraz się zacinał a w drugiej połowie niemal całkiem zawisł. Tylko u mnie tak było, czy ktoś jeszcze miał tak samo?

Jest gdzieś w jakiejś telewizji relacja albo choć podsumowanie?
Na Eurosporcie 1 i 2 nie znalazłem, DTX-ie, TVN Turbo i Extreme Chanel również :roll: :? :cry: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monte Carlo 2020

Postprzez nikt ważny » poniedziałek, 27 sty 2020, 15:26

Hyundai zmienia skład i zmienia Loeba na C.Breena .Loeb mocno nie zadowolony ze swojego wystepu na Monte .Widać Hyundai specyficzna rajdówka choc i 46 lat u Cesarza tez nie pomaga w walce z młodymi pistoletami
"Mnie nie interesuje, co mówią inni ludzie, ponieważ ludzie tak naprawdę mówią wiele rzeczy, a tak naprawdę nie mają pojęcia o czym mówią." Robert Kubica
Avatar użytkownika
nikt ważny
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 18 lis 2015, 14:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości