Rajd Hiszpanii

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Forester » sobota, 25 paź 2014, 11:48

Myślę, że to zlośliwość przedmiotow martwych. Tylko czemu tak mocno dotyka Roberta i to po piatku, który bardzo pozytywnie zaskoczył.
Forester
N1
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2014, 11:05


Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez TomaszB » sobota, 25 paź 2014, 11:51

Może lepiej niech RK nie wjeżdża do tego serwisu, bo wyjedzie bardziej uszkodzony niż jest aktualnie... Ogier zaraz przed Latvalą na miejscach 1-2. Jakiś błąd, awaria u Ogiera i już mogą być na styk w punktacji :D . A w pewnym momencie Seb miał już 3 rajdy przewagi...
TomaszB
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 24 paź 2013, 16:20

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez TomMaz » sobota, 25 paź 2014, 11:51

Domson napisał(a):Wał się urwał zaraz po wyjeździe z serwisu ? Musieli nie dokręcić czegośbo jak inaczej to wytłumaczyć to nie jest raczej usterka, która dzieje się sama z siebie.........


Urwał się jak zaczął grzać opony, czyli pierwszy raz od wyjazdu z serwisu dał więcej gazu... dalej pokazuje że raczej coś było słabo skręcone, ewentualnie wadliwe...
TomMaz
N3
 
Posty: 444
Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 11:30

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Domson » sobota, 25 paź 2014, 12:02

onboard z 1-szego porannego oesu
https://www.youtube.com/watch?v=2w1c7tUr6Fs



"Wyjechaliśmy z serwisu z krzywą kierownicą, ale dało się jechać. Potem przed startem oesu urwała się tylna półoś. Jechaliśmy wolno, bo latała.
Samochód był napędzany tylko na przednią oś. Więcej ryzykowaliśmy teraz, niż wczoraj.
Na drugiej pętli użyjemy tych kilometrów do treningu i poprawienia notatek.
Po 1 oesie przywiązaliśmy półoś do zawieszenia bo nad nią jest zbiornik paliwa. TO niebezpiecznie żeby tak polos latałaa. Auto nie prowadziło się bez sprawnego napędu."

Gutowski FB


NO COMMENT.
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez woocasch » sobota, 25 paź 2014, 12:38

gregortest napisał(a):Ani Hirvo, ani Evans, ani nawet Prokop - nie mają takich problemów ,jakie ma Robert.

Pamiętaj, że Fiesta Prokopa, a w sumie to dwie Fiesty, są kupione na własność i Martin ma własny zespół mechaników i to oni dbają o to aby wszystkie śrubki byly dobre przykręcone :)
Mam wrażenie, że RK jest przez Wilsona traktowany już trochę na "odwal się". Dobrze, że kolejny sezon wygląda na powrót do DSa.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez TomMaz » sobota, 25 paź 2014, 12:46

Domson napisał(a):onboard z 1-szego porannego oesu
https://www.youtube.com/watch?v=2w1c7tUr6Fs



"Wyjechaliśmy z serwisu z krzywą kierownicą, ale dało się jechać. Potem przed startem oesu urwała się tylna półoś. Jechaliśmy wolno, bo latała.
Samochód był napędzany tylko na przednią oś. Więcej ryzykowaliśmy teraz, niż wczoraj.
Na drugiej pętli użyjemy tych kilometrów do treningu i poprawienia notatek.
Po 1 oesie przywiązaliśmy półoś do zawieszenia bo nad nią jest zbiornik paliwa. TO niebezpiecznie żeby tak polos latałaa. Auto nie prowadziło się bez sprawnego napędu."

Gutowski FB


NO COMMENT.


Brzmi jak kiepski dowcip...

Jakby to skladali polscy mechanicy z "profi" warsztatów. Ja rozumiem że jak oddaje samochód żeby go zrobić po taniości to przy okazji coś połamią, coś popsują, lakier porysują albo jak zgubią śrubkę to wkręcą blachowkręta. Tyle że na poziomie WRC chyba nie powinno być takiego partactwa.
TomMaz
N3
 
Posty: 444
Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 11:30

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Dani » sobota, 25 paź 2014, 12:49

To już nie pierwszy raz kiedy RK wyjeżdża z serwisu z krzywą kierą.
Mam nadzieję, że jutro na PS RK będzie cisnął na 100%, jak się Fiesta rozdupcy, to na pewno nie będzie miał jakiś dużych wyrzutów.
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Forester » sobota, 25 paź 2014, 13:02

Panowie kierownica krzywo!
Panie o co byś Pan chciał po tylu dzwonach....

Nabijałem się z Kościuszki gdy narzekał na jakośc Mini, ale widzę, że dobry serwis to połowa sukcesu.
Forester
N1
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2014, 11:05

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez karluum » sobota, 25 paź 2014, 13:03

Dobrze, że jeszcze nie ma irańskiego inżyniera samochodu.
Zaskakuje mnie Hirvonen, myślałem, że na asfalcie będą baty a tu bardzo ładne tempo... Może uwierzy w siebie?
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez wanderer » sobota, 25 paź 2014, 13:12

Forester napisał(a):Panowie kierownica krzywo!
Panie o co byś Pan chciał po tylu dzwonach....

Nabijałem się z Kościuszki gdy narzekał na jakośc Mini, ale widzę, że dobry serwis to połowa sukcesu.

Jakich dzwonach? Auto ma dobrą historię, ale jak M-Sport kładzie lachę, to co zrobisz?

http://www.ewrc-results.com/carinfo.php?cid=13&spz=1782
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez maciotacio » sobota, 25 paź 2014, 13:48

Krzywa kierownica powoli staję się znakiem rozpoznawczym chłopaków z Dovenby Hall. Dzisiaj na pewno Yurij Protasov i RK miali krzywy układ kierowniczy, bo o tym wspomnieli. Straszną fuszerkę odstawiają w programie klienckim, bo nie słyszałem żeby Hirvo czy Evans miewali takie problemy
Avatar użytkownika
maciotacio
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): środa, 19 wrz 2012, 11:58

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez TomMaz » sobota, 25 paź 2014, 14:05

Problemem WRC jest to że nie ma innych programów klienckich, jak ktoś chce pośmigać w WRC to musi iść do M-Sportu... Mógłby Hyundai stworzyć coś sensownego jak team fabryczny przejdzie na nowe modele. Tyle że oni chyba chcą to sprzedać komuś, a nie sami się tym zajmować, więć pewnie nic dobrego z tego nie wyniknie. Ciekawe czy Citroen, a właściwie DS, ma w planach wznowienie czegoś dla prywaciarzy...
TomMaz
N3
 
Posty: 444
Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 11:30

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Zajcev » sobota, 25 paź 2014, 14:10

Forester napisał(a):Nabijałem się z Kościuszki gdy narzekał na jakośc Mini, ale widzę, że dobry serwis to połowa sukcesu.


Tak tylko wtedy wiekszosc krzyczala ze wiedzial na co sie pisze i wine zwalali na MK ... czy RK nie wiedzial na co sie pisze korzystajac z M-Sportu? :)
:wink: 8)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Cairo » sobota, 25 paź 2014, 14:20

Zajcev napisał(a):
Forester napisał(a):Nabijałem się z Kościuszki gdy narzekał na jakośc Mini, ale widzę, że dobry serwis to połowa sukcesu.


Tak tylko wtedy wiekszosc krzyczala ze wiedzial na co sie pisze i wine zwalali na MK ... czy RK nie wiedzial na co sie pisze korzystajac z M-Sportu? :)
:wink: 8)

Chyba nie wiedział, bo na początku bardzo chwalił anglików za podejście... teraz chyba zmienił zdanie.
www.cairo.com.pl - części do samochodów marki Honda - Kraków
Avatar użytkownika
Cairo
N2
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela, 9 gru 2007, 13:05

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez kuba.es » sobota, 25 paź 2014, 15:01

Zajcev napisał(a): ... czy RK nie wiedzial na co sie pisze korzystajac z M-Sportu? :)

A czy miał inne wyjście? Teoretycznie wybrał najlepszą możliwą opcję na tamtą chwilę, tak jak napisano powyżej - Wilson ma obecnie monopol na klienckie auta wrc. Motorsport Italia i ich Mini, przez grzeczność przemilczę.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości