Rajd Hiszpanii

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez madman » niedziela, 25 paź 2015, 12:30

adamlen napisał(a):Paddon się poczuł jak lider zespołu (moim zdaniem za wcześnie) i mocno skrytykował Neuvilla.

Coś więcej?
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze


Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez adamlen » niedziela, 25 paź 2015, 12:39

madman napisał(a):
adamlen napisał(a):Paddon się poczuł jak lider zespołu (moim zdaniem za wcześnie) i mocno skrytykował Neuvilla.

Coś więcej?

Paddon:
"I don't know why he's gone off. He had absolutely no reason to push. It looks like he's cocked up under braking. He just had to keep the position. Now it's made our job more difficult to fight with Citroen. Unbelievable. This is a team sport

a Thierry miał po prostu awarię.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Śmiechol » niedziela, 25 paź 2015, 13:00

Avatar użytkownika
Śmiechol
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): sobota, 8 mar 2014, 11:09
Lokalizacja: Ruciane-Nida, Mazury

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez viper » niedziela, 25 paź 2015, 13:06

Wlasnie pokazali jak kubica zlapal kapcia. Przycial prawy zakret po czym go wyplulo na zewnatrz i uszkodzil kolo o skarpe ktora przehodzila w lewy zakret. No wypaczcie ale bez komentarza lapania kapci. Ewidentny blad najechania za szybko w sekcje zakretow kto oglada relacje to widzial.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez HenriS12B » niedziela, 25 paź 2015, 13:11

- Na tym odcinku było OK -
ocenił Stéphane Lefebvre. - To
dla nas trudny rajd. Nie jest
łatwo przestawić się po szutrze.
Wczoraj straciliśmy etap z
powodu awarii.Samochód nie
jest w najnowszej specyfikacji.

Myślę, że dostanie reprymendę za takie gadanie. Raczej nie jest jeszcze na tym poziomie aby otrzymać top spec...
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez deiman » niedziela, 25 paź 2015, 13:15

adamlen napisał(a):
madman napisał(a):
adamlen napisał(a):Paddon się poczuł jak lider zespołu (moim zdaniem za wcześnie) i mocno skrytykował Neuvilla.

Coś więcej?

Paddon:
"I don't know why he's gone off. He had absolutely no reason to push. It looks like he's cocked up under braking. He just had to keep the position. Now it's made our job more difficult to fight with Citroen. Unbelievable. This is a team sport

a Thierry miał po prostu awarię.


Naprawde tak sie wyrazil Paddon? Uuuuu, to bedzie sie goraco, cokolwiek teraz Hayden nie powie.
Avatar użytkownika
deiman
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): środa, 23 sty 2008, 22:45
Lokalizacja: wroclaw

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez adamlen » niedziela, 25 paź 2015, 13:51

Tak, a teraz po ostatnim odcinku chce załagodzić:
I apologise if my words earlier were a bit harsh to Thierry - it seems he had a technical problem



Mikkelsen pięknie na Power Stage, obronił drugie miejsce================Nieeeee 1 miejsce


Ogier zawsze mimo prowadzenia walczy do końca i na 1 splicie był 0,5s szybszy od Mikkelsena. Pewnie by wygrał odcinek i zdobył komplet 28 punktów, ale przedobrzył. Trudno, Mistrza i tak ma, a Mikkelsenowi się należało.
Ostatnio edytowano niedziela, 25 paź 2015, 13:58 przez adamlen, łącznie edytowano 2 razy
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Cendra » niedziela, 25 paź 2015, 13:51

Ogier dzwon na PS. Mikkelsen WIN :D

Odbił sobie za tegoroczną Szwecje :)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez DonCorrado » niedziela, 25 paź 2015, 13:55

Pięknie się koło Seba wkomponowało w barierki. To dobra nauka dla Andreasa i Seba, jeden zupełnie zaskoczony zwycięstwem, a Seb dostanie pstryczek żeby sie nie rozluzniac. Fajnie tez dla hiszpanów/katalonczykow ze Dani na pudle
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Cendra » niedziela, 25 paź 2015, 13:58

Załogi VW na PS na innym poziomie... Seb, szedł jeszcze szybciej niż Andres.
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Mateos » niedziela, 25 paź 2015, 14:02

Pan ładny się zepsuł i dzięki temu mieliśmy piękne zakończenie rajdu :D

Zaskoczyła mnie postawa Mikkelsena, na asfalcie myślałem, że go Latvala pyknie a tu niespodzianka.
Fajnie, że Dani dojechał na podium
Avatar użytkownika
Mateos
N2
 
Posty: 165
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2008, 13:14
Lokalizacja: Świątniki Górne

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez madman » niedziela, 25 paź 2015, 14:04

HenriS12B napisał(a):- Na tym odcinku było OK -
ocenił Stéphane Lefebvre. - To
dla nas trudny rajd. Nie jest
łatwo przestawić się po szutrze.
Wczoraj straciliśmy etap z
powodu awarii.Samochód nie
jest w najnowszej specyfikacji.

Myślę, że dostanie reprymendę za takie gadanie. Raczej nie jest jeszcze na tym poziomie aby otrzymać top spec...

Ale jeździł już top spec, więc DS z PH-Sport to wyjątek akurat w tym rajdzie. :wink:
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez speedyzxz » niedziela, 25 paź 2015, 14:11

Nie krytykowałbym Paddona za jego słowa, jeszcze z poprzedniego oesu, nie wiadomo co usłyszał na mecie od dziennikarzy i wydaje mi się to trochę takie echo tego jakie zdania w zespole o ostatniej jeździe Thierrego.

Od wczoraj byłem zaskoczony tempem AM na asfaltach, że zacząłem się zastanawiać czy nie wygra wcześniej niż Thierry swojego pierwszego rajdu, ale tego scenariusza się nie spodziewałem! :D
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez gregrallypl » niedziela, 25 paź 2015, 14:21

Rzadko tu pisze ake czytam codziennie. Dzisiaj nie moge sie powstrzymac zeby nie napisac. Zablokujcie vipera bo on jest umyslowo chory, ma jakis kompleks Kubicy. Prowokuje i szuka kazdej okazji zeby sie dopiepszac do RK, przypuszczam ze jego ciesza niepowodzenia Roberta
gregrallypl
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 8 cze 2015, 20:12

Re: Rajd Hiszpanii 2014

Postprzez Thomas » niedziela, 25 paź 2015, 14:31

No jestem w szoku po PS. Teraz na Seba powinny posypac sie gromy wg filozofii niektorych ;) Robert szacun stary za 5te miejsce bez drugiego biegu. Brawo dla Andreasa...sytuacja analogiczna do Szwecji i pierwszy triumf
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości