Rajd Akropolu

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 7 cze 2003, 11:45

Ktoś wie w jakiej kolejności auta wyjeżdżają na start? W wynikach najpierw byli niefabryczni, teraz są fabryczni?
Ostatnio edytowano sobota, 7 cze 2003, 11:56 przez +RAFAŁ+, łącznie edytowano 1 raz
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11


Postprzez rally_fan1 » sobota, 7 cze 2003, 11:48

to,że wyprzedził Solberga i Rovanpere to tylko dlatego,ze mieli jakies problemy techniczne-Rovanpera mial tylko 3 biegi...a co do jego focusa to oprocz tego,ze faktycznie jego debiutem była asfaltowa Korsyka ten egzemplarz przejchał jeszcze Szwecję 2002 i Cypr 2002-oba te rajdy z Colinem za kierownicą,na Cypr chyba nie robi się delikatnej rajdówki :?: ,jak przykład podam,że impreza którą jeździ teraz Czopik najpierw była zrobiona jako asfaltówka-Bruno Thiry Katalonia 1999,a jeszcze w tym samym roku Juha Kankkunen wygrał nią Finlandię(mimo wszystko też trzeba "mocnego"samochodu na fińskie hopy)-tak więc debiut danego egzemplarza na asfacie nic nie znaczy(a zresztą mnie wydaje się,że poza Safari to samochody są tak samo"spawane")...informacje te pochodzą ze stony http://www.rajdowki.prv.pl/ gdzie są bardzo dobrze opisane historie samochodów używanych przez polskich kierowców




pozdro&peace4all
rally_fan1
N3
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 12:50

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 7 cze 2003, 11:54

Jako przykład można również podać, że Peugeoty które stwrtowały w Argentynie, startowały również w Monte Carlo.
P.S. Ciekawe skąd ja to wiem? hehe WRC
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Piotrek » sobota, 7 cze 2003, 12:01

Spox, nie jest żle na 12 OSie 32.sek do pierwszego
oby tak dalej!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Piotrek
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 10:33
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Tomisny » sobota, 7 cze 2003, 12:55

No niby mial te awarie... ale dlaczego one sie wlasnie jemu zdarzaja...? Wypowiedz Tomka ze to test dla samochodow a nie kierowcow mnie troche zdziwila...
Mimo wszystko jak przegladalem wyniki to sie troche zalamalem.. Nawet po odjeciu tej 2minutowej kary i tak bylby za Warmboldem...a on jest granica poza ktora poprostu juz nie mozna spasc dla przyzwoitosci...

Mam nadzieje, ze sie obudzi i pokaze jakies OSowe czasy w pierwszej 10, bo regularnie robia to Latvala i Kresta nie mowiac o tym greku w Focusie... Nie moze byc od niech gorszy...juz nie mowie o tym ze powinien byc lepszy.

Kuchar GO!
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez LIPciu » sobota, 7 cze 2003, 14:54

nie wywierajcie takiej presji na kucharze jak na kuzaju bo wiecie jak to się skoączy ...:P
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez marcin » sobota, 7 cze 2003, 15:57

No i wreszcie po OS-ie 14 Tomek ( 14 miejsce na os-ie :) ) wyprzedził Alistaira GINLEY'a w generalce i zajmuje aktualnie 15 miejsce :D Niestety strata do Warmbolda jest duża i tylko jakiś pech kierowców może oznaczać awans Tomka w generalce. Trzymajmy kciuki za Tomka :D
Kuchar Ogniaaa!!!!!!! ( z umiarem :wink: ) :D :D :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez żółtodziób » sobota, 7 cze 2003, 16:36

rally_fan1: A tego że to auto było jeszcze używane na Cyprze to nie wiedziałem... Widocznie wyspawali je nieźle... W takim razie wycofuję co wcześniej napisałem.

Tomisny: To że Kucharowi przytrafiają się awarie to może dlatego że Focus jest delikatniejszy od Corolli. Przywykł Tomal do czołgu a Focusem trzeba jechać inaczej... Poza tym teraz gdyby odjąć te dwie minuty to by był przed Warmboldem, nadrabia ostro, po kikanaście albo nawet kilkadziesiąt sekund na każdym OSie.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez :alfan: » sobota, 7 cze 2003, 17:33

12 miejsce Tomka na os 15 :!: Pewnie Antoni jutro będzie łykniety.Na więcej chyba nie ma szanas,ale ktoś z kolei może sie jeszcze posypać.Ciekawe czy Martin dowiezie wreszcie to zwycięstwo.Brawo Petter-chyba juz go Colin nie dorwie. :D
404 podpis niedostępny
Avatar użytkownika
:alfan:
A5
 
Posty: 696
Dołączył(a): sobota, 24 maja 2003, 23:27
Lokalizacja: Poznań

Postprzez żółtodziób » sobota, 7 cze 2003, 18:10

+RAFAŁ+: pytasz o kolejność:

1wszego dnia startują według trgo jak wygląda tabela mistrzostw, a drugiego i trzeciego dnia tak jak wygląda generalka rajdu, tyle że pierwsza 15stka w odwróconej kolejności, o wszystko po to żeby uniknąć zabawy w kotka i myszkę na ostatnich odcinkach jaka miała miejsce dwa lata temu na wszystkich rajdach szutrowych czyli kombinowania żeby wylądaować na 4-rtej lub 5 tej pozycji ze stratą kilku sekund do lidera. Chodzi o przecieranie trasy. Jutro trasę będzie chyba przecierał Kuchar, w związku z czym będzie mu trudniej gonić Warmbolda. Na pocieszenie zostaje że Warmbold będzie jechał po częściowo tylko odkurzonej trasie, sam też jeszcze bedzie odkurzał w związku z czym Tomek powinien go przejść bez problemów...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez TommiCrazy » sobota, 7 cze 2003, 18:47

Gratulacje dla TQ :) dziś z kierowców fordów poza jego zasięgiem byli tylko MARTIN I LATVALA, reszta już za Tomkiem nienadąża , oBY TAK DALEJ !!!
PIĘKNE ODRABIANIE STRAT :)
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Schumi03 » sobota, 7 cze 2003, 19:21

Tomek na ostatnim dzisiejszym oesie wykręcił 7. czas ! Rewelacja ! Widać,że chłopak się rozkręca. Qchar & Colin gooo !!!!!!! ;-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumi03
N3
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 20:46
Lokalizacja: Lublin

Postprzez żółtodziób » sobota, 7 cze 2003, 19:27

to był chyba Super OS, więc to co na nim zarobił raczej niewiele "waży" niemniej jednak lokata między Colinem i Makinenem cieszy jak cholera :!:
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Psycholog_Rajdowy » sobota, 7 cze 2003, 19:27

Markko jest w wyśmienitej formie. Mógłby prowadzić w rajdzie jeszcze wyraźniej, ale nie chce chyba ośmieszać rywali, więc pokonuje odcinki specjalne w ten sposób. :lol:

Obrazek
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez LIPciu » sobota, 7 cze 2003, 20:10

marcin napisał(a):No i wreszcie po OS-ie 14 Tomek ( 14 miejsce na os-ie :) ) wyprzedził Alistaira GINLEY'a w generalce i zajmuje aktualnie 15 miejsce :D Niestety strata do Warmbolda jest duża i tylko jakiś pech kierowców może oznaczać awans Tomka w generalce. Trzymajmy kciuki za Tomka :D
Kuchar Ogniaaa!!!!!!! ( z umiarem :wink: ) :D :D :D

mnie się wydaje że jutro tomek spokojnie przejdzie warmbolda!!
bedzie dobrze poleci jeszcze ze dwóch z fabryk i tomcio skończy na 13 !!!!!
zobaczycie :P
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości