Rallye Monte Carlo 2016

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez viper » sobota, 23 sty 2016, 17:06

Mariusz napisał(a):Wczoraj było tak:
viper napisał(a):Natomiast jestem pod wrażeniem Latvali. Założył sobie plan i konsekwentnie go realizuje. Po ładnych paru latach zrozumiał ze w wrc nie chodzi jednak o wygrywanie oesow a o to ktorym bedzie na mecie.

A dzisiaj już szybko trzeba było zmienić idola:

viper napisał(a):Ostberg już 4 :lol: . Wydymał cała trójkę ktora według was na oesach ( latvala meek Kubica )powinna go demolować, wiec nie mówcie mi o tempie.

Zostało już tylko 4 odcinki, ale jakby przypadkiem coś się Ostbergowi stało to myślę, że Neuville mógłby się nadawać na nową, tymczasową gwiazdę rajdową ;)

Odwracasz kota ogonem, dlatego nie chce mi sie tego komentować. Wygrywasz fragmenty pełnych zdan z dwoch dni. Chwaliłem Latvale za mądrość z jaka sie wypowiadał , ale mowic to jedno a robic to drugie. Co do ostberga to nie ja go krytykuje wiec nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Ostberg to tylko przykład ze niekoniecznie trzeba wygrywac zeby byc w czołówce na koniec roku. Wy caly czas patrzycie na rajd a nawet na oes, a w skali sezonu to czesto zgubne i nie przekłada sie na całość. To ze dzisiaj sie potknął Latvale nie znaczy ze ze sie tego nie bedzie starał trzymać. Cały czas domagaliście sie czasu dla Kubicy, a wiec daj troche czasu Latvali i zobaczymy. Fakt troche zaburza wyniki zbyt duza roznica vw do innych aut ale jest jak jest. Prawda jest taka ze vw to nadal inna liga.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42


Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez piotrg » sobota, 23 sty 2016, 17:08

Dobra dajcie już spokój viperowi on po prostu wyznaje zasadą że zwycięzcy są na mecie (kosztem tempa na zwycięstwo w rajdzie) bo przecież o to chodzi zarówno w rajdach jak i wyścigach a to że zawodnicy kolejni dają ciało to już nie jego wina.
Czasem mam wrażenie że wielu forumowiczów ma gorącą głowę w ocenie zawodników w czasie rajdu i kieruje się bardziej sercem a nie chłodną głową a szefowie teamów nie mają serca przy kontraktach tylko właśnie chłodną głowę która myśli o punktach a nie o fajerwerkach.
Wypadek Latvali kuriozalny na tym poziomie, RK można jakoś tłumaczyć sobie lodem ale u Latvali :shock: :shock: :shock: . Dobrze że w momencie uderzania w kibica leciał z pół metra na zblokowanych kołach (to może być dowód na obronę przy jakiejś karze) bo w pierwszej chwili myślałem że po prost powoli przejechał sobie po człowieku. Nie zmienia to faktu że to pierwszy rajd w sezonie i o mistrza nie walczył więc wypadało by tam poczekać 5 sekund żeby kibic się pozbierał i dopiero ruszyć. Dobrze się stało że to koniec rajdu dla niego.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Mariusz » sobota, 23 sty 2016, 17:18

viper napisał(a):
Mariusz napisał(a):Wczoraj było tak:
viper napisał(a):Natomiast jestem pod wrażeniem Latvali. Założył sobie plan i konsekwentnie go realizuje. Po ładnych paru latach zrozumiał ze w wrc nie chodzi jednak o wygrywanie oesow a o to ktorym bedzie na mecie.

A dzisiaj już szybko trzeba było zmienić idola:

viper napisał(a):Ostberg już 4 :lol: . Wydymał cała trójkę ktora według was na oesach ( latvala meek Kubica )powinna go demolować, wiec nie mówcie mi o tempie.

Zostało już tylko 4 odcinki, ale jakby przypadkiem coś się Ostbergowi stało to myślę, że Neuville mógłby się nadawać na nową, tymczasową gwiazdę rajdową ;)

Odwracasz kota ogonem, dlatego nie chce mi sie tego komentować. Wygrywasz fragmenty pełnych zdan z dwoch dni. Chwaliłem Latvale za mądrość z jaka sie wypowiadał , ale mowic to jedno a robic to drugie. Co do ostberga to nie ja go krytykuje wiec nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Ostberg to tylko przykład ze niekoniecznie trzeba wygrywac zeby byc w czołówce na koniec roku. Wy caly czas patrzycie na rajd a nawet na oes, a w skali sezonu to czesto zgubne i nie przekłada sie na całość. To ze dzisiaj sie potknął Latvale nie znaczy ze ze sie tego nie bedzie starał trzymać. Cały czas domagaliście sie czasu dla Kubicy, a wiec daj troche czasu Latvali i zobaczymy. Fakt troche zaburza wyniki zbyt duza roznica vw do innych aut ale jest jak jest. Prawda jest taka ze vw to nadal inna liga.

Nie masz racji, ja patrzę na całe życie, a nie na pojedynczy rajd czy sezon :P Ja Latvali moge dać jeszcze i 40 lat, bo wiem, że KAŻDY z tych kierowców daje z siebie wszystko żeby być najlepszym, więc każdemu należy się szacunek, a wytykać błędy i pouczać to mogą najwyżej Loeb i Ogier, bo z ostatnich kilkunastu lat tylko oni mają na to "papiery".
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez adamlen » sobota, 23 sty 2016, 17:19

Ehhh..Meeke obok Ogiera jechał tutaj najlepiej, wielka szkoda należało mu się drugie miejsce.
Latvala, Kubica jak i każdy inny zawodnik mogą mówić, że celem jest meta i spokojna jazda, ale to są sportowcy oni nie znają pojęcia odpuszczania.
Ostberg - na odcinkach średnio szósty a w wynikach już czwarty, cały on.
Neuville - jak na początkowe problemy całkiem nieźle sobie radzi, przed rajdem myślałem że w tym miejscu będzie Sordo.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez viper » sobota, 23 sty 2016, 17:23

adamlen napisał(a):Ehhh..Meeke obok Ogiera jechał tutaj najlepiej, wielka szkoda należało mu się drugie miejsce.
Latvala, Kubica jak i każdy inny zawodnik mogą mówić, że celem jest meta i spokojna jazda, ale to są sportowcy oni nie znają pojęcia odpuszczania.
Ostberg - na odcinkach średnio szósty a w wynikach już czwarty, cały on.
Neuville - jak na początkowe problemy całkiem nieźle sobie radzi, przed rajdem myślałem że w tym miejscu będzie Sordo.

Nalezec to sie bedzie jak dojedzie do mety.
Reszta oczywiscie fakt nie zaprzeczalny. No jeszcze mi sie podoba lefebre.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez adamlen » sobota, 23 sty 2016, 17:31

Ciężko winić czasem kierowcę jak kamień zostanie "wyorany" na linii przejazdu prawda? Dlatego twierdzę, że mu się należało.

Obrazek
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez viper » sobota, 23 sty 2016, 17:33

adamlen napisał(a):Ciężko winić czasem kierowcę jak kamień zostanie "wyorany" na linii przejazdu prawda? Dlatego twierdzę, że mu się należało.

Obrazek

No fakt to sie nazywa pech. Nie ma o czym gadac w takiej sytuacji facet jest czysty jak łza.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Mariusz » sobota, 23 sty 2016, 17:33

Bouffier z kłopotami, naprawia samochód za metą.
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Mad Max » sobota, 23 sty 2016, 17:47

Loeb1987 napisał(a):
DonCorrado napisał(a):Jak widać na rajdach nie ma 100% bezpiecznych miejsc :lol: :lol: :lol: Gosc ma darmowa przejazdzke na masce.

U nas Jari dostałby dożywocie :lol:
U nas Burdalski dostałby zawału :wink:

Loeb1987 napisał(a):
karluum napisał(a):Kto go zatrudnia?

Toyota ;) Dostał już propozycję na 2017.
Odrzucił propozycję od Toyoty bo w wywiadzie przed rajdem twierdził że zostaje w VW

Maurin też przyhaczył Fieste Kubicy 1:17
https://www.youtube.com/watch?v=iaG_BU0 ... e=youtu.be

Meeke - SS12 uderzenie było na tyle mocne że urwało płyte
http://www.dici.fr/actu/2016/01/23/rall ... -tv-698731
dzwon Camilliego z lepszego ujęcia
https://www.youtube.com/watch?v=-_D9ScKz3sc
plus fotka z wewnątrz
Obrazek

Serderidis crash
https://youtu.be/NgEswd3_IFE

Bouffier
Obrazek

a co tam ciekawego Pan zauważył ??
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeśli dobrzez zrozumiałem to tam gdzie wypadł JML było jeszcze kilka przygód
Obrazek
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hp ... 3713_o.jpg
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez krugerwd » sobota, 23 sty 2016, 18:40

Kibice jakie chuje przeciez widzieli ze lezy kamol
krugerwd
N1
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa, 1 lut 2012, 16:16

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez DonCorrado » sobota, 23 sty 2016, 19:16

krugerwd napisał(a):Kibice jakie chuje przeciez widzieli ze lezy kamol


Leży albo odkryli go inni a siedział dość mocno w ziemi trudno stwierdzić po tych filmach co sa
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Cendra » sobota, 23 sty 2016, 19:18

No i co? mieli wezwać koparke i wykopać? :D
Solidne uderzenie go nie wyrwało, a co dopiero mówić o tym żeby go usunąć.
Wielki pech, ale Meeke pokazał klasę na tym rajdzie.
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez ryjas » sobota, 23 sty 2016, 19:48

Ja do Monte mam strasznie ambiwalentny stosunek. Wnerwia mnie niesamowicie to, że jest taki przesiew. Że dobrze jadący Meeke traci szansę na wygraną przez zbieg okoliczności i pecha. Nie nawidze tego rajdu, bo decyduje fart a nie sport. To jest loteria a nie wyścig z czasem.
Z drugiej strony ten rajd jest niesamowity i jeśli miałbym startować w jednym rajdzie w roku (mógłbym wybrać każdy inny) to chciałbym pojechać właśnie ten.
ryjas
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 22:00

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Witcher1990 » sobota, 23 sty 2016, 19:53

Czy na tym forum cenzuruje się posty bez wiedzy autora czy to problemy techniczne?
Bo Viper zdążył mnie zacytować a posta nie widać
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez BartekRally » sobota, 23 sty 2016, 19:58

Cendra napisał(a):No i co? mieli wezwać koparke i wykopać? :D
Solidne uderzenie go nie wyrwało, a co dopiero mówić o tym żeby go usunąć.
Wielki pech, ale Meeke pokazał klasę na tym rajdzie.


Po wypadku Meeka go wyciągnęli...
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości