LOTOS 73. Rajd Polski 2016

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 1 sie 2016, 14:01

Witcher1990 napisał(a):kontakt z fanami był zdecydowanie lepszy." :D :D :D :D :D :D HAHAHAHA
No takiego kontaktu z organizatorem jak miałem na testowym to nigdy jeszcze nie miałem :lol: :lol: :lol: tak że prawdę powiedział... jak by się choć trochę słuchali kibiców i tego o czym ludzie piszą i mówią to mieli by jeden z najlepszych rajdów w sezonie, a tak to kibiców z roku na rok mniej... ale jak sobie tam chcą, chajs się zgadza.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa


Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez edgars944 » poniedziałek, 22 sie 2016, 10:37

edgars944
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 13 lip 2016, 10:23

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez krzysiek_aleks » poniedziałek, 12 gru 2016, 12:22

Orlen Rajd Polski z Orlen Teamem Huberta Ptaszka, chyba dobre czasy wracają.
krzysiek_aleks
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 5 lis 2015, 19:12

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez @luki rally@ » piątek, 16 gru 2016, 21:32

Jak to jest i śmieszne i irytujące gdy sie czyta takie coś http://rajdy.autoklub.pl/news/sordo-chc ... lski,72808
"wielu kibiców jest wciąż za blisko trasy", "Jest wielu kibiców na tym rajdzie, a czasami stoją prawie w połowie drogi.

Stwierdziłem że sobie zerknę na onboardy na wrcplus,czy rzeczywiście tylko na tym Polskim tak ludzie blisko stoją?Że się go tak czepiają? A na innych to jest ideał ?
Strzelałem jeden odcinek z rajdu,tak 2,3 minuty onboard.Do Finlandii i jeszcze Hiszpania,więcej mi się nie chciało. Chyba Sordo coś u innych przeoczył...
Monte:
Obrazek
Obrazek
Szwecja:
Obrazek
Obrazek
mex:
Obrazek
Arg:
Obrazek
Obrazek
Por:
Obrazek
Sard:
Obrazek
Fin:
Obrazek
Obrazek
Hisz:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
@luki rally@
N3
 
Posty: 252
Dołączył(a): poniedziałek, 11 cze 2007, 19:26

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez iceman150 » piątek, 16 gru 2016, 21:54

Hiszpania najlepsza zwłaszcza ten typ co siedzi w rowie :)
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez maciotacio » piątek, 16 gru 2016, 22:07

Też nie rozumiem tej nagonki na RP. Jakby to na innych rajdach kibice nie stali blisko trasy.
Jeszcze mam z tyłu głowy obrazek z odcinka testowego w Katalonii. Sekcja asfaltowa, zaraz za rondem jest cholernie szybki łuk, a na jego zewnętrznej stoi uradowana spora grupka kibiców... Przecież tam jakby (tfu, tfu) coś się stało to normalnie kaplica, a jakoś nie odwoływano odcinka i nie robiono szopki.
Avatar użytkownika
maciotacio
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): środa, 19 wrz 2012, 11:58

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez Cubson » sobota, 17 gru 2016, 00:45

Ta nagonka i mydlenie oczu o tym niby wielkim niebezpieczeństwie to jedna wielka ściema. Komuś na górze po prostu zależy na tym by RP nie było w kalendarzu i dlatego przedstawiają ten smutny argument. Niestety dla nich w 2017 jeszcze będą musieli się przemęczyć z naszą rundą, bo sami dali ciała i za mało rund kandydackich (wg ich przepisów) przeprowadzili by wprowadzić kogoś innego na nasze miejsce. My wiemy jak jest na prawdę, ale najgorsze jest to, że takie informację trafiają do tłumu ludzi, którzy uważają to za niebezpieczeństwo i to pociąga za sobą wiele konsekwencji, że "jakie to straszne", "Polska...", "jaki naród głupi", a to wszystko działa na negatywny odbiór rajdów. AHA... piszę o tym dlatego, bo znalazłem tą informację na temat RP na onecie, wp itd... Jak myślicie ile osób to przeczytało i ile osób wyrobiło sobie na temat Rajdu Polski negatywną opinię? Potem się dziwić, że nikt nie inwestuje w Polsce w rajdy. I w sumie sam się dziwię, ale oczywiście cieszę, że Orlen wszedł jako główny sponsor RP 2017.
facebook.com/GRBrodacz
youtube.com/GRBrodacz
instagram.com/GRBrodacz
Avatar użytkownika
Cubson
N2
 
Posty: 134
Dołączył(a): środa, 9 cze 2010, 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez Tomek K » sobota, 17 gru 2016, 01:06

@luki Fajna robota. Poważnie! Jak nie popieram takich akcji, jak np spamowanie konta M-Sportu bo Kubica to czy tamto, tak to akurat wkleiłbym Daniemu na twittera czy "fejsa". Oczywiście kulturalnie!
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez Hubertos » sobota, 17 gru 2016, 03:46

Sordo zrobił okropną rzecz dla nas. Teraz Burdalski i reszta już nam żyć nie dadzą na tym rajdzie...
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez Mad Max » sobota, 17 gru 2016, 10:58

Cubson napisał(a):Ta nagonka i mydlenie oczu o tym niby wielkim niebezpieczeństwie to jedna wielka ściema. Komuś na górze po prostu zależy na tym by RP nie było w kalendarzu i dlatego przedstawiają ten smutny argument. Niestety dla nich w 2017 jeszcze będą musieli się przemęczyć z naszą rundą, bo sami dali ciała i za mało rund kandydackich (wg ich przepisów) przeprowadzili by wprowadzić kogoś innego na nasze miejsce. My wiemy jak jest na prawdę, ale najgorsze jest to, że takie informację trafiają do tłumu ludzi, którzy uważają to za niebezpieczeństwo i to pociąga za sobą wiele konsekwencji, że "jakie to straszne", "Polska...", "jaki naród głupi", a to wszystko działa na negatywny odbiór rajdów. AHA... piszę o tym dlatego, bo znalazłem tą informację na temat RP na onecie, wp itd... Jak myślicie ile osób to przeczytało i ile osób wyrobiło sobie na temat Rajdu Polski negatywną opinię? Potem się dziwić, że nikt nie inwestuje w Polsce w rajdy. I w sumie sam się dziwię, ale oczywiście cieszę, że Orlen wszedł jako główny sponsor RP 2017.
Zapomniałeś tylko dodać że u nas to u nas ale ja tą wypowiedź Sordo znalazłem na kilku innych zagranicznych portalach.

@luki rally@ taką wyliczankę to można zrobić również podpierając się ujęciami z zewnątrz i moim zdaniem Monte jest w europie wybitne pod tym względem
Lefvebre
https://www.youtube.com/watch?v=wQq15B9ALVU
Latvala - na poczatku ujęcia ludzie stoją 1km od drogi... to że JML przewiózł prawie kibica na masce też nie ma znaczenia
https://www.youtube.com/watch?v=YeIb89cydrA

Hubertos napisał(a):Sordo zrobił okropną rzecz dla nas. Teraz Burdalski i reszta już nam żyć nie dadzą na tym rajdzie...
Tak naprawdę to organizatorzy sami sobie na taką opinie zapracowali, choć w zeszłym roku było znacznie lepiej pod tym względem - no może z wyjątkiem awantury na testowym którą wszczęli delegaci na podstawie własnego widzi mi się - i o ile dobrze pamiętam to jedna z przerw była właśnie przed Sordo.
Burdalski to z tylnego rządu dryguje - teraz z kibicami walczą Pieńkowski i Bartoś
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez trebor » niedziela, 18 gru 2016, 16:09

Hubertos napisał(a):Sordo zrobił okropną rzecz dla nas. Teraz Burdalski i reszta już nam żyć nie dadzą na tym rajdzie...

Noo...I pokazał, że taśm nie ma :D A u Nas i czerwone i zielone i ograniczniki...I Safeciarze...I Niebiescy...
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez Yrtat » niedziela, 18 gru 2016, 17:31

@luki rally@ wg mnie zrobiłeś super rzecz i dobrze o tym napisałeś w komentarzu.


Oczywiście nie jest super u nas ale...
Ogólnie to wygląda to tak że wszystko złe to w Polsce. Totalna nagonka, żałosne. Nie wiem czy to Dani powiedział, czy ktoś sobie tak wymyślił ale to jest smutne.

@luki rally@ mogę to skopiować co stworzyłeś?
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez adamlen » niedziela, 18 gru 2016, 18:22

Też mnie wypowiedź Sordo zdziwiła. Jeśli powiedziałby to w kontekście kilku rajdów i między innymi wymienił Polskę to spoko, ale, że niby wszystkie są cacy a tylko w Polsce kibice się źle zachowują to już hipokryzja. Słowianie podobnie jak Południowcy nie dają się tak łatwo podporządkować regulaminom, ale tylko pojedyncze jednostki są na tyle bezmyślne (%) że nie zachowują bezpieczeństwa.
Z pewnością znalazły by się 3-4 rajdy z gorszym zabezpieczeniem i zachowaniem kibiców, takie wnioski mam bo obserwowałem przez cały poprzedni sezon rajdy pod tym kątem na filmikach - ale nie tych z relacji TV.

A to, że Rajd Polski nie leży w interesie niektórych włodarzy wiadomo nie od dziś. Dlatego jak ktoś jeszcze nie był niech jedzie, póki nam jeszcze nie zabrali pod jakimś pretekstem :)

Swoją drogą - szybsze auta na już szybkich trasach między innymi w Polsce to będzie problem.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez Yrtat » niedziela, 18 gru 2016, 18:45

Raczej będzie mega widowisko w Polsce :)
szukam wypowiedzi Daniego w necie ale nie mogę znaleźć. Ma ktoś jakieś konkretne źródło? nie mówię o naszych portalach.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: LOTOS 73. Rajd Polski 2016

Postprzez andrew88 » niedziela, 18 gru 2016, 21:14

Tu jest: http://www.autosport.com/news/report.ph ... provements
Ciekawa jest też manipulacja w tytule, że kierowcy chcą poprawy bezpieczeństwa, a w artykule tylko wypowiedzi Sordo. Chociaż w trakcie rajdu chyba Tanak wypowiadał się, że w niektórych miejscach kibice są za blisko trasy.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron