Rajd Szwecji 2015

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez jacko » sobota, 14 lut 2015, 17:10

Thomas napisał(a):7 osów Fiesta wygrała w tym roku, ale ani jednego kierowcy Msport :shock:


no w sumie z takimi statystykami wygranych OSów to jest to troche zawstydzajace dla pana Wilsona
VW - 13
Citroën - 9
Fiesty prywatne - 7
Hyundai - 1
M-Sport - 0

a jeszcze ciekawiej wygladaja statystyki personalne wygranych OSów:
S.Ogier - 9
S.Loeb - 5
R.Kubica - 5

K.Meeke - 4
J.Latvala - 2
A.Mikkelsen - 2
T.Neuville - 2
P. Tidemand - 1
Y.Protasov - 1
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51


Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Dani » sobota, 14 lut 2015, 17:11

Thierry liderem ! Brawo !:D
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez krzysiek_swrt » sobota, 14 lut 2015, 17:15

Nuevil się napalił na wygranie Szwecji i zmiażdżył konkurencję na tym odcinku jak narazie.
krzysiek_swrt
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 22:58
Lokalizacja: Piława Górna

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez kij » sobota, 14 lut 2015, 17:15

jacko napisał(a):
Thomas napisał(a):7 osów Fiesta wygrała w tym roku, ale ani jednego kierowcy Msport :shock:


no w sumie z takimi statystykami wygranych OSów to jest to troche zawstydzajace dla pana Wilsona
VW - 13
Citroën - 9
Fiesty prywatne - 7
Hyundai - 1
M-Sport - 0

a jeszcze ciekawiej wygladaja statystyki personalne wygranych OSów:
S.Ogier - 9
S.Loeb - 5
R.Kubica - 5

K.Meeke - 4
J.Latvala - 2
A.Mikkelsen - 2
T.Neuville - 2
P. Tidemand - 1
Y.Protasov - 1


Ale Pontus jedzie R5 od Malcolma w barwach Malcolma, więc wychodzi że M-Szport 1 oes wygrał.
Avatar użytkownika
kij
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): piątek, 22 mar 2013, 21:24

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Matthias Schmidt » sobota, 14 lut 2015, 17:16

Neuville przechytrzyl Volkswageny z oponami, ma gosc cos z Burnsa ;) swietna jazda, tym bardziej, ze samochod jest jaki jest. Nie wierze,ze moze tu wygrac, ale trzymam bardzo mocno kciuki! Cisnie az milo.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez jarauto » sobota, 14 lut 2015, 17:17

można mieć pewne obawy czy tym tempem dotrwa do mety :) https://www.youtube.com/watch?v=CLuK7Yh2K2A&feature=youtu.be
no i 44m na Colin Crest, wow
jarauto
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 22:54
Lokalizacja: DK/3city/śląsk

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez mazee » sobota, 14 lut 2015, 17:21

viper napisał(a):No powoli prywatna wypożyczalnia zaczyna wychodzić bokiem, a jeszcze nie dawno na Facebook szydercze kawały na temat Wilsona i M sportu.

Znowu bredzisz. Ostrzeżenie. Nie za rację lub jej brak, ale za język. żółtodziób. Przypomnij mi ile to razy w tym sezonie ten prywatny i wysmiewany przez ciebie zespol ukończył odcinek na 1 miejscu a ile wielbiony przez ciebie zespół M Sport?
Avatar użytkownika
mazee
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): niedziela, 22 paź 2006, 21:48
Lokalizacja: gliwice

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Cairo » sobota, 14 lut 2015, 17:23

Robert spokojnie na ostatnim odcinku i zaliczył 20sekundową stratę. Chce aby auto bylo całe po rajdzie bo ma leciec do Meksyku, ale widać, że spokojniejsze tempo wcale nie oznacza bezpieczniejsze.

jarauto napisał(a):można mieć pewne obawy czy tym tempem dotrwa do mety :) https://www.youtube.com/watch?v=CLuK7Yh2K2A&feature=youtu.be
no i 44m na Colin Crest, wow

I oto chodzi w rajdach, a nie jakieś śmieszne kalkulacje. Jebnie to jebnie, przynajmniej będzie miał świadomość, że dał z siebie wszystko.
(mam nadzieję, że jednak dojedzie i wygra)
www.cairo.com.pl - części do samochodów marki Honda - Kraków
Avatar użytkownika
Cairo
N2
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela, 9 gru 2007, 13:05

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Thomas » sobota, 14 lut 2015, 17:25

Robertowi skończyły się opony, zahaczył o bandę i musiał cofać...
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez mazee » sobota, 14 lut 2015, 17:45

mazee napisał(a):
viper napisał(a):No powoli prywatna wypożyczalnia zaczyna wychodzić bokiem, a jeszcze nie dawno na Facebook szydercze kawały na temat Wilsona i M sportu.

Znowu bredzisz. Ostrzeżenie. Nie za rację lub jej brak, ale za język. żółtodziób. Przypomnij mi ile to razy w tym sezonie ten prywatny i wysmiewany przez ciebie zespol ukończył odcinek na 1 miejscu a ile wielbiony przez ciebie zespół M Sport?

Staralem się pisać poprawnie na ile mi język pozwala, wybacz jeśli cos przekrecilem
pisane z telefonu
mazee
Avatar użytkownika
mazee
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): niedziela, 22 paź 2006, 21:48
Lokalizacja: gliwice

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Thomas » sobota, 14 lut 2015, 17:47

"Clerk of the course" już dwukrotnie ukarał Ogiera, a ten nic najwyraźniej sobie z tego nie robiąc jeszcze pięć razy przekroczył dozwoloną prędkość na zapoznaniu. W zamian nałożono na niego drobną karę pieniężną i 2 minuty kary, w zawieszeniu na rok, które zostaną mu dodane w rajdzie, w którym ponownie dopuści się tego samego czynu. Można reguły czasem naginać, lecz nie gwałcić.

:roll: cynik?
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez krzysiek_swrt » sobota, 14 lut 2015, 17:51

szkoda tych opon bo już Robert przeszedł Heńka Solberga i znowu spadł za niego ale przynajmniej ukończył dzień bez problemów.
krzysiek_swrt
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 22:58
Lokalizacja: Piława Górna

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez żółtodziób » sobota, 14 lut 2015, 17:53

Ogłoszenia parafialne - do tego co zadziałał Seba ja dorzucam dwa ostrzeżenia. Mazee i gapa. Mazee - chodzi o użycie słowa "bredzisz". Nie musiałeś tego pisać w taki sposób, ostrzeżenia nie dostałeś za ortografię. Jeśli jestem Twoim zdaniem zbyt surowy - cóż, syf jaki był w wątku o Monte Carlo świadczy o tym,ze dotąd było zbyt łagodnie.

Co do vipera - ponieważ stale powtarzają się zarzuty o brak obiektywizmu w ocenie jego działań zostawiłem zgłoszenia na niego do przeanalizowania Sebie. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że nikogo nie obraził, w mojej ocenie niczego nie sugerował (choć zdaję sobie sprawę, ze w Waszej ocenie sugerował), a to że się z nim cieżko zgodzić - jak to napisał któryś z was chwilę wcześniej - forum nie jest po to,żeby się poklepywać po plecach. Nie zabronię mu pisać tylko dlatego,ze to co pisze działa wam na nerwy i nie potraficie tego olać. Tak ja to widzę i dlatego ode mnie viper nie dostał bana jak się niektórzy domagali. Biorę pod uwagę, ze mogę się mylić w moich ocenach ale please, jeśli Seba stwierdzi podobnie jak ja to mówię serio - sami przemyślcie czy aby nie przesadzacie w reakcjach i stąd cały problem. Na koniec, specjalnie dla tych, którzy mają problemy z przeczytaniem wszystkiego co się do nich pisze zamieszczam w swoim podpisie instrukcję jak dodać użytkownika do ignorowanych. To naprawdę nie jest problem, ale najwyraźniej bardzo chcecie z tego zrobić problem. Będzie szczegółowa instrukcja, koniec z wymówkami. Uprzedzam też, że dziś do wieczora i jutro przez cały dzień będę miał oko na to co się tutaj dzieje, nie będzie kilku godzin na sprowokowanie zadymy jak miało to miejsce dzisiaj przed południem.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Shaitan » sobota, 14 lut 2015, 18:04

Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Mateos » sobota, 14 lut 2015, 18:12

świetny rajd! Zmiany liderów, wygrane o sekundy, to lubię.

TN idzie w końcu po swoje tak jak powinien :twisted:

Maruda jutro pewnie będzie walczyć o wszystko, zapowiada się ciekawa niedziela
Avatar użytkownika
Mateos
N2
 
Posty: 165
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2008, 13:14
Lokalizacja: Świątniki Górne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości