Rajd Szwecji 2015

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Cairo » niedziela, 15 lut 2015, 09:34

Kurczę, ale Robert ma pod górę cały czas. Cale szczęście ze taks sytuacja wyszła na jaw w jednym rajdzie z poważną i tak nie ma juz wyniku. Gdyby jechał na 5/6 miejscu byloby to bardzo bolesne. Ciekawe czy inne M-Sportowe fiesty nie maja tego problemu. W ogóle jak ZSS to bada, maja dostęp do datalogingu czy co jak?
www.cairo.com.pl - części do samochodów marki Honda - Kraków
Avatar użytkownika
Cairo
N2
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela, 9 gru 2007, 13:05


Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Dani » niedziela, 15 lut 2015, 09:47

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że chłopaki zgłaszali w piątek problem do M-Szrotu, a oni zamiast rozwiązać problem, to w sobotę również odstawili fuszerkę. :lol: Zaczynam się martwić o tą nową Fiestę RK od Portugalii.
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Thomas » niedziela, 15 lut 2015, 09:53

banda niedojd, ja pie... rzeczywiście full profeska, overboosty też się zdarzają :roll:

a czy mapowanie było inne dla pozostałych Fiest w tym Msportowych, jak to jest?!!!
Ostatnio edytowano niedziela, 15 lut 2015, 10:07 przez Thomas, łącznie edytowano 1 raz
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez czarnyolek » niedziela, 15 lut 2015, 09:58

Ja już nie rozumiem, najpierw narzekaliście, że ma fiestę słabszą od fabrycznych. Jak ma teraz mocniejszą, to znowu pretensje do M-Sportu. Co za ludzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale swoją drogą, jakby jechał po wynik, to byłaby niezła wtopa.
To pokazuje po raz kolejny że auto klienckie różni się od fabrycznego. Może RK dostał mapę fabryczną na klienckie turbo, albo odwrotnie i stąd problem.
Avatar użytkownika
czarnyolek
N3
 
Posty: 293
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sty 2013, 20:43

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez ZbyszekChaosu » niedziela, 15 lut 2015, 10:01

Wszyscy tak jedziecie po M-Sporcie a nikt nie bierze pod uwagę, że to Włosi coś skopali. Może i chcieli dobrze ale ruszyli coś czego nie powinni i stąd błędy. Wątpię aby przy tak głośnej aferze Wilson specjalnie chciał zaszkodzić. Przecież on nie ma nawet złamanego Euro za to, że Evans będzie szybszy od Roberta, za to ma kupe kasy za to, że Kubica kupuje u niego części do Fiesty. Po co miałby sobie psuć opinie?
W innych fiestach mechanicy lepiej sobie radzą. Może jeszcze RK team też się nauczy.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Thomas » niedziela, 15 lut 2015, 10:11

mam właśnie nadzieję, że to Włosi coś grzebali przy mapach, a nie Msport, inaczej to wygląda na jakiś niezdarny sabotaż
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez jarauto » niedziela, 15 lut 2015, 10:13

ECU jest zaplombowane i teoretycznie teamy nie mają do niego dostępu,
tylko M-sport.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Unusual_sarcasm_notice.jpg
jarauto
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 22:54
Lokalizacja: DK/3city/śląsk

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Zajcev » niedziela, 15 lut 2015, 10:21

to czemu inne Fiesty nie mają tego problemu?
na pewno M-Sportowi zależało na tym, żeby "uwalić" RK, zwłaszcza że nie liczył się w ogóle w walce.. Tidemandowi też coś zgrzebali, po tym jak się okazało, że wygrał 1 OS, bo wstyd, że RRC wygrywa z Fiestami WRC i dlatego teraz jest tak daleko :roll: :lol:


a wczoraj zostałem wyśmiany jak napisałem, że jeśli Sołowow nigdzie nie wypadnie to RK go nie przejdzie...
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez viper » niedziela, 15 lut 2015, 10:27

Zajcev napisał(a):to czemu inne Fiesty nie mają tego problemu?
na pewno M-Sportowi zależało na tym, żeby "uwalić" RK, zwłaszcza że nie liczył się w ogóle w walce.. Tidemandowi też coś zgrzebali, po tym jak się okazało, że wygrał 1 OS, bo wstyd, że RRC wygrywa z Fiestami WRC i dlatego teraz jest tak daleko :roll:


a wczoraj zostałem wyśmiany jak napisałem, że jeśli Sołowow nigdzie nie wypadnie to RK go nie przejdzie...

Bo widzisz wszystko co sie zepsuje w tej fiescie to malcolm robi na złość Kubicy :D . Ja sie tylko zastanawiam dlaczego Kubica to jeszcze toleruje przeciez moze jezdzic mini, a tak przy okazji czy jest jakas inna opcja zeby nie korzystać z forda. No wiecie wynajmować inne auto.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez jarauto » niedziela, 15 lut 2015, 10:28

Nie wiem Zajcev.
i jeśli Gregortest nam nie podpowie to się nie dowiemy.
jarauto
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): wtorek, 15 lut 2005, 22:54
Lokalizacja: DK/3city/śląsk

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez karluum » niedziela, 15 lut 2015, 10:38

Inne Fiesty mogły mieć mniej agresywny soft, a swoich Fabrycznych się pilnuje. To zwykła fuszerka w szczególności w sobotę..
Mads w rowie, Neuville nie daje rady, chyba dublet VW się szykuje...
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez viper » niedziela, 15 lut 2015, 10:46

karluum napisał(a):Inne Fiesty mogły mieć mniej agresywny soft, a swoich Fabrycznych się pilnuje. To zwykła fuszerka w szczególności w sobotę..
Mads w rowie, Neuville nie daje rady, chyba dublet VW się szykuje...

No a co ja wczoraj mówiłem, ale widac ze michelsen próbuje sie bronić. Neville jadąc pierwszy ma po prostu troche gorzej.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Dani » niedziela, 15 lut 2015, 10:46

Ostberg zapowiadał walkę o zwycięstwo, a skończy się na jednym punkcie.
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez mihu123 » niedziela, 15 lut 2015, 10:50

na pewno M-Sportowi zależało na tym, żeby "uwalić" RK, zwłaszcza że nie liczył się w ogóle w walce..

A kto tak napisał? Słaba prowokacja.

Soft jest pisany przez programistów w fabryce, w tym przypadku w M-Sporcie i żaden mechanik nie ma możliwości go złamać i coś w nim majstrować.
mihu123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): czwartek, 14 sie 2014, 21:15

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Dani » niedziela, 15 lut 2015, 10:55

viper napisał(a):
karluum napisał(a):Inne Fiesty mogły mieć mniej agresywny soft, a swoich Fabrycznych się pilnuje. To zwykła fuszerka w szczególności w sobotę..
Mads w rowie, Neuville nie daje rady, chyba dublet VW się szykuje...

No a co ja wczoraj mówiłem, ale widac ze michelsen próbuje sie bronić. Neville jadąc pierwszy ma po prostu troche gorzej.

a kto to jest "michelsen"? Do modów: Nie tolerujecie na forum pisania dużymi literami, bez interpunkcji, a dlaczego tolerujecie takie niechlujstwo jak katowanie nazwisk kierowców?
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron