Rajd Szwecji 2015

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez kostek45 » czwartek, 12 lut 2015, 11:13

Ponoć wznowili.
http://instagram.com/p/y_g5N8lVVX/ Warunki ok. :D


edit
Obrazek
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica


Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Domson » czwartek, 12 lut 2015, 11:40

Obrazek
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez iceman150 » czwartek, 12 lut 2015, 12:04

Jeśli będzie podróżował takim tempem bez błędów to byłoby git :). A co się stało na 2gim przejeździe?
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez ZbyszekChaosu » czwartek, 12 lut 2015, 12:09

iceman150 napisał(a):Jeśli będzie podróżował takim tempem bez błędów to byłoby git :). A co się stało na 2gim przejeździe?

Pewnie te błędy ;)
Tempo dobre, opony chyba też trzymają, pozycja startowa również ok. Oby tylko bez przygód do mety to będzie super wynik.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez DonCorrado » czwartek, 12 lut 2015, 12:09

iceman150 napisał(a):Jeśli będzie podróżował takim tempem bez błędów to byłoby git :). A co się stało na 2gim przejeździe?


Wtedy chyba Sołek wyleciał i mówili ze jak dojechał do tego miejsca to potem już spokojnie do mety jechał.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez TITISE » czwartek, 12 lut 2015, 12:16

Robert w tym roku jeszcze zawstydzi wielu krytykantów :) zobaczycie na co go stać :)
TITISE
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 21:38
Lokalizacja: Col de Turini

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez iceman150 » czwartek, 12 lut 2015, 12:27

Oby oby kolego, krytykantem nie jestem, ale też chciałbym aby przysporzył mi powodów do radości. Na razie niestety jestem nieco rozczarowany, oby to się zmieniło.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez TomMaz » czwartek, 12 lut 2015, 12:51

DonCorrado napisał(a):
iceman150 napisał(a):Jeśli będzie podróżował takim tempem bez błędów to byłoby git :). A co się stało na 2gim przejeździe?


Wtedy chyba Sołek wyleciał i mówili ze jak dojechał do tego miejsca to potem już spokojnie do mety jechał.


Dokładnie nawet jest zdjęcie jak obsługa zatrzymuje Kubice żeby wolno przejechał w tym miejscu.

Ja tam nie wierze żeby w rajdzie trzymał takie tempo ale miejsca w granicach 6-8 i meta bez przygód byłaby naprawdę super.
TomMaz
N3
 
Posty: 444
Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 11:30

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez Cairo » czwartek, 12 lut 2015, 12:53

iceman150 napisał(a):Oby oby kolego, krytykantem nie jestem, ale też chciałbym aby przysporzył mi powodów do radości. Na razie niestety jestem nieco rozczarowany, oby to się zmieniło.

Za dużo oczekujesz to jesteś rozczarowany. Ja tam jestem bardzo miło zaskoczony.
www.cairo.com.pl - części do samochodów marki Honda - Kraków
Avatar użytkownika
Cairo
N2
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela, 9 gru 2007, 13:05

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez TomMaz » czwartek, 12 lut 2015, 12:59

Cairo napisał(a):
iceman150 napisał(a):Oby oby kolego, krytykantem nie jestem, ale też chciałbym aby przysporzył mi powodów do radości. Na razie niestety jestem nieco rozczarowany, oby to się zmieniło.

Za dużo oczekujesz to jesteś rozczarowany. Ja tam jestem bardzo miło zaskoczony.


No cóż dla niektórych to chyba Kubica powinien zaliczyć pudło w jakimś rajdzie żeby nie byli rozczarowani, co z jego doświadczeniem w WRC, sprzętem którym startuje itd. ociera się o cud. Ile bylo głosów przed Monte że jedzie najgorszym sprzętem i jak będzie się ocirał o 10 to bedzie sukces... Wiadomo że sukcesem byłoby nie zwiedzanie rowów tylko dopuki trzyma takie tempo przy swoim doświadczeniu to też ciężka sprawa. Jaki wynik byłby zadawalający na Szwecję ? Jak będzie jechał ogniem to i tak powinien nie mieć podejścia do VW, Ostberga, Tanaka i może kogoś jeszcze. Jak będzie jechał spokojnie to może być wynik koło 10. Na szwecje obie opcje jazdy spokojna i szybka będą pewnie dla wielu roczarowywujące. Jak już pisałem ja bym się cieszył z miejsca 6-8 bez przygód, choć tak naprawdę nie wierze żeby obyło sie bez jakiegoś wykopywania z zasp tym bardziej że już zrobio się ciepło.

Na shakedownie było szybko, aż Fiesta skrzypi przy lądowaniu :P https://www.youtube.com/watch?v=07EHOOD ... e=youtu.be

iceman150 napisał(a):Jeśli będzie podróżował takim tempem bez błędów to byłoby git :). A co się stało na 2gim przejeździe?


Jak będzie jechał takim tempem na OSach to na bank wydzwoni... Jakby Kubica pojechal Szwecję bez przygód i tempem na podium to byłoby znacznie większe zaskoczenie niż tempo które pokazywał na Monte.
TomMaz
N3
 
Posty: 444
Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 11:30

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez iceman150 » czwartek, 12 lut 2015, 13:59

Cairo napisał(a):
iceman150 napisał(a):Oby oby kolego, krytykantem nie jestem, ale też chciałbym aby przysporzył mi powodów do radości. Na razie niestety jestem nieco rozczarowany, oby to się zmieniło.

Za dużo oczekujesz to jesteś rozczarowany. Ja tam jestem bardzo miło zaskoczony.


Chodziło mi bardziej o docieranie do mety i unikanie błędów niż o podia. Źle odczytaliście moje słowa. No i też będę się cieszył jak będzie 6-8. Wolę żeby nieco odpuścił a dojechał do mety cało. Jeszcze będzie czas na ciśnięcie. Tylko.... czy Robert umie odpuszczać?
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez jacko » czwartek, 12 lut 2015, 14:02

TomMaz napisał(a):(...)Jak będzie jechał takim tempem na OSach to na bank wydzwoni... Jakby Kubica pojechal Szwecję bez przygód i tempem na podium to byłoby znacznie większe zaskoczenie niż tempo które pokazywał na Monte.


zalezy czego czlowiek oczekuje, z dwojga złego, juz wole rajd ze wygra połowe OSów i wydzwoni, niz bedzie jechal tempem prokopa, nie ma co RK dostarcza emocje w trakcie rajdu, w przeciwienstwie do innego naszego rodaka, ktory nie tak dawno jechal w WRC, wiedziales ze dojedzie do mety, chyba, ze sie auto zepsuje, no i nawet na miejscu na jakim dojedzie,
moze w przyszlosci bedzie wygrywal rajdy, a moze zostanie na podobnym etapie jak teraz i tyle,
nigdy nie miałem okazji na żywo obejrzec Colina McRae w akcji, ale emocji podejrzewam dostarczał dużych, podobnie jest teraz z RK, cytując klasyka wygra OS to wygra, wydzwoni to wydzwoni na ch* drążyć temat :D przecież nie jeździ za publiczne pieniądze :)
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez adamlen » czwartek, 12 lut 2015, 14:02

Ale kolorowo na "podium" po shakedownie: :)
Obrazek

Protasov dalej jedzie na Pirelli?
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez ZbyszekChaosu » czwartek, 12 lut 2015, 14:07

Jak dla mnie każde punktowane miejsce dla Kubicy będzie sukcesem. Przy tak mocno obstawionym rajdzie oraz tak małym doświadczeniu Roberta na śniegu wywiezienie jakichkolwiek punktów ze Szwecji będzie dobrym wynikiem i powodem do radości. Mam nadzieję, że Pirelli zrobi różnice na śniegu- podobnie jak Jannerze. Wiadomo, że to nie ten poziom rywalizacji co ERC ale te opony mogą pozwolić nie tyle na szybsze tempo RK (bo już on ma) ale pomogą mu utrzymać się na drodze w trudnych momentach.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Rajd Szwecji 2015

Postprzez gregortest » czwartek, 12 lut 2015, 14:15

Ja też po cichu liczę na magie pirelek.
Oraz na to że poza kilkoma czasami w czubie, ukończy jednak ten rajd.
Może wbije się w 10....????
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron