Rallye Monte Carlo 2015

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez TomMaz » wtorek, 27 sty 2015, 01:40

Latvala to chyba za dużo czasu z psychologami spędza :p ciężko się słucha wywiadów z nim jak to siedział w przerwie między sezonowej i się zaglębiali wspólnie w jego psychike. Może i wyeliminują na 100% jego tendencje do dzwonienia, tylko się okaże że prędkość też uleciała w związku z tym i będzie całą karierę jeździł w cieniu Ogiera. W sumie dla VW dobrze, niezagrożony Ogier nie musi cisnąć więc nie ma przygód, spokojny Latvala nie naciska Ogiera i dowozi punkty, co za tym idzie kolejne mistrzostwo konstruktorów staje się pewne.
TomMaz
N3
 
Posty: 444
Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 11:30


Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez madman » wtorek, 27 sty 2015, 03:21

Sebkub - mógłbyś zmienić avatar? Trochę lipa, że nagle się pojawiasz z takim samym avatarem, na pewno jest sporo jeszcze ładniejszych! :wink:
Zamknięcie wątku to dobry pomysł. Mam wrażenie, że nic rzeczowego nie zostanie już tu napisane... :roll:
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez gregortest » wtorek, 27 sty 2015, 08:30

Szwecja będzie naprawdę ciężkim sprawdzianem dla Roberta.
Jeżeli przeczeka 1 dzień w miarę spokojnie, to drugiego dnia może wbije się w 10.
A wyniki z Monte już poszły w świat i os-owe i końcowe.
Jest bardzo duża zadyma , jeżeli chodzi o michelina - oraz o przekaz promotora.
Obstawiam , że od najbliższych asfaltów, jak nie szutrów, na każdej mecie stop będą stały żółte postacie z logo pirelii.
Chłopaki już szykują wsparcie flagami i nie tylko :wink:
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez Sebkub » wtorek, 27 sty 2015, 08:52

madman napisał(a):Sebkub - mógłbyś zmienić avatar? Trochę lipa, że nagle się pojawiasz z takim samym avatarem, na pewno jest sporo jeszcze ładniejszych! :wink:
Zamknięcie wątku to dobry pomysł. Mam wrażenie, że nic rzeczowego nie zostanie już tu napisane... :roll:


To był jeden z avatarów Googlowych więc ustawiłem ;) Poza tym mam dłuższy staż na forum (chociaż w porównaniu do co niektórych...) ale jak poszukasz mi jaliś fajny avatar to kto wie, można zmienić :D
- Nie ma się co podniecać. Przed nami dużo pracy -

Robert Kubica po wygraniu OS 10 na rajdzie Monte Carlo 2015 z przewagą 33 sekund :)
Avatar użytkownika
Sebkub
N1
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 16 sty 2014, 09:31
Lokalizacja: Gap Francja

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez wrc1600 » wtorek, 27 sty 2015, 08:56

żółtodziób napisał(a):Sprawy bieżące:

Aaltonen - wniosek o ban
wrc 1600 - warn

Krótki komentarz - mimo, że zasady są jednakowe dla wszystkich to jak zwykle te same osoby mają z tym problem. Nie rusza mnie to, ja nie wygrałem zdrowia na loterii żeby co każdy rajdowy weekend mordować się z usuwaniem kilku stron jadu. Trzeba było uszanować swobody jakie się miało, jak pisał Marcin z Mtl - jakoś na zagranicznych forach nie mają z tym problemów.

|Czekam na uzasadnienie, odpowiedz nie bo nie czy za caloksztalt uznam za prowokacje i brak kompertencji.

Za nieprzestrzeganie poleceń moderatora. Setki razy mówiłem, żeby nie polemizować z moimi decyzjami w bieżących wątkach. A za co sobie to uznasz to mnie nie interesuje. żółtodziób
Skoro modrator ma problem z uzasanieniem czyli podstawowy obowiazkiem i igoruje uzytkowników nie pozostaje nic innego jak ignorowanie moda jesli wedlug niego nie mozna polemizowac. Wiecmnie tez nie interesuje za co sobie uznasz moje posty.
Ostatnio edytowano czwartek, 29 sty 2015, 23:26 przez wrc1600, łącznie edytowano 1 raz
SS10 LARDIER ET VALENCA - FAYE (51.70 km)
1. R. Kubica
3. S. Loeb +41.2
9. S. Ogier +1:49.5
wrc1600
N3
 
Posty: 284
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 22:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez woocasch » wtorek, 27 sty 2015, 09:37

tomy halik napisał(a):Obecnie - jeden start ( Francja) klapa, teraz MC klapa i błędy któryś kiedyś nie było, czemu? według mnie dlatego że przy jego ambicji niedociągnięcia sprzętowe próbuje nadrobić ryzykiem, i się nieudaje. Kiedys jego umiejętności plus sprzęt vs konkurencja pozwalały mu kontrolować rajdy.

Ja to widzę nieco inaczej. Przytoczyłeś Francję, domyślam się, że masz na myśli sezon 2013. Pamiętaj, że wtedy Loeb zaliczył tylko 4 rajdy w MŚ i z tego dwa wygrał - Monte i Argentynę, raz był drugi (Szwecja) a raz walcząc o wygraną wypadł. Jak to jest klapa to ja nie chcę wiedzieć jak oceniać innych zawodników, którzy jeżdżą całe sezony i nie mają ani jednego lub tylko jedno zwycięstwo na koncie. W tegorocznym MC Seb urwał koło, ale do tego czasu był na równi z Ogierem, a Loeb od 15 miesięcy nie startował w rajdzie WRC. W międzyczasie dwa razy pojeździł sobie z żoną :)
Więc moim zdaniem minimalne błędy pojawiły się po prostu z braku rozjeżdżenia, gdyby dać mu dwa trzy rajdy na pełne rozjeżdżenie się to Ogier miałby naprawdę ciężko. Zresztą pierwszy OS pokazał, że nie ma lipy i Loeb jest jednak geniuszem kierownicy.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez Matthias Schmidt » wtorek, 27 sty 2015, 13:31

madman i SebKub - dwoch uzytkownikow z tym samym awatarem to strasznie mylace! Czytajac Wasze posty juz zdolalem Was pomylic i czytajac post SebKuba stwierdzilem ze 'madman pisze cos nie w swoim stylu'. Po czym zonk, przeciez to nie madman! :D
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez żółtodziób » wtorek, 27 sty 2015, 14:19

Matthias, prosiłbym o załatwianie takich spraw przez PW. Ja rozumiem,że to trochę dziwne, dwóch userów z tym samym avatarem, ale między innymi po to włąśnie jest PW.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez DonCorrado » środa, 28 sty 2015, 16:44

Ma ktos linki do onboardow RK? Bo na powrotroberta sa ale juz nie aktywne, tzn ze usuneli i nie ma czy moze ma kto link? chodzi mi glownie o ten wygrany 50km oes
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez Domson » środa, 28 sty 2015, 16:53

DonCorrado napisał(a):Ma ktos linki do onboardow RK? Bo na powrotroberta sa ale juz nie aktywne, tzn ze usuneli i nie ma czy moze ma kto link? chodzi mi glownie o ten wygrany 50km oes


Nie ma onboardu Roberta na WRC+ z tego odcinka. :evil:
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez gapa » środa, 28 sty 2015, 17:24

gapa
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela, 25 sty 2015, 13:52

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez jacko » piątek, 30 sty 2015, 01:01

Domson napisał(a):
DonCorrado napisał(a):Ma ktos linki do onboardow RK? Bo na powrotroberta sa ale juz nie aktywne, tzn ze usuneli i nie ma czy moze ma kto link? chodzi mi glownie o ten wygrany 50km oes


Nie ma onboardu Roberta na WRC+ z tego odcinka. :evil:


nadal nie ma 3 ciekawych onboardow:
=> OS8 kiedy wypadal dwa razy
=> OS10 najdluzszy wygrany
=> OS14 ostatni

tutaj zrzut z onboardu Loeba z koncowki OS14, ostre spadanie w dol ok 180:
Loeb pyta Elene: Meeke ? a nie to Kubika ze smutkiem w głosie :(
Obrazek
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez DonCorrado » piątek, 30 sty 2015, 01:17

Ostatnio bylem troche poza dyskusja, i troche sie zagubilem.
Mialem mozliwosc sledzenia ale nie pisania jezeli chodzi o Monte Carlo i na powrotroberta pamietam byl link do "zwycieskiego oesu", wchodze i juz nie ma, to jak to jest? WRC nie chce pokazywac Roberta, ale On nie moze na swoj kanal wrzucac OnBoardow? Kiedys tak bylo. troche mi sie to wszystko pomieszalo.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez andrew88 » piątek, 30 sty 2015, 08:36

Od momentu pojawienia się usługi WRC+ (czyli od Rajdu Polski) zawodnicy nie mogą pokazywać całych onboardów - jedynie fragmenty.
Hubert Ptaszek został poproszony na facebooku o zamieszczenie swoich nagrań, ale by mógł to zrobić musiałby (jeśli dobrze pamiętam) zapłacić 25000$ za możliwość pokazania swoich przejazdów. Napisał, że może sobie te filmy jedynie w domu obejrzeć.
Jak dla mnie jest to niesprawiedliwe zarówno dla kierowców, sponsorów jak i kibiców, że onboardów innych zawodników, niż kierujących samochodami WRC nie można nigdzie obejrzeć. A to właśnie oni niejednokrotnie mogliby mieć do pokazania ciekawy materiał. Oglądanie chociażby osiek w akcji też może być przyjemne dla oka. https://www.youtube.com/watch?v=OH3JbIdGCiE
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Rallye Monte Carlo 2015

Postprzez karluum » piątek, 30 sty 2015, 09:54

Cóż - zostaje zgrać to i wrzucić na ruskiego youtuba...
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości