Nowy Hyundai i20 WRC

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Nowy Hyundai i20 WRC

Postprzez Mad Max » niedziela, 12 kwi 2015, 23:08

Matthias Schmidt napisał(a):A na dodatek zrezygnowali z trzydrzwiowego i pojada pieciodrzwiowym. To jest troche rewolucja i mam wrazenie, ze im w Hyundaiu caly czas pod gorke, ale licze, ze to bedzie dobry samochod. A ze debiut nowego auta wraz z otwarciem nowego sezonu, a nie w trakcie, to moze nawet i lepiej.
Dyskutowaliśmy już na temat nadwozia, zawsze taka zmiana doda trochę "kolorytu" i różnorodności... moja szklana kula chyba znowu prawdę przepowiedziała :wink: za
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa


Re: Nowy Hyundai i20 WRC

Postprzez Matthias Schmidt » poniedziałek, 13 kwi 2015, 14:28

Tak, ja tez jestem jak najbardziej za pieciodrzwiowym i20, tym bardziej, ze jest chyba ladniejszy (mimo wszystko) od tego 'coupe'. To zawsze jakis koloryt. Najwazniejsze,zeby Hyundai byl na tyle mocny, zeby mogl wygrac z Volkswagenem.
A na marginesie - Mad Max co tam masz jeszcze ciekawego w tej swojej szklanej kuli? :wink:
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Nowy Hyundai i20 WRC

Postprzez Carloz » poniedziałek, 13 kwi 2015, 14:42

W niedzielę po Memoriale spotkałem na lotnisku Bouffiera i z nim pogadałem z 15 minut. Nie ma już praktycznie żadnych powiązań z Hyundaiem. Jeździł tym obecnym evo modelem, który chcą wprowadzić od MC 2016, ale tego 3-drzwiowego jeszcze w ogóle nigdzie nie ma. Już go nie będą do testów brać podobno. Szuka budżetu, żadnych konkretnych planów długofalowych.
Karol Moździerz

http://www.PowrotRoberta.pl - Wyniki Rajdowe i Powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 - Wszystko związane z RK i jego aktywnością sportową
Carloz
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:50
Lokalizacja: z internetów

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron