Kto na Deutschland

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez tomi_kl » środa, 23 lip 2003, 13:43

:D
O której startujecie?
Ja w czwartek o 7 , kamerke zabieram , cyfre zabieram - FLAGE z Godłem juz mam i taka fajna glosna trabke w sprayu :D :D :D :D

Chetnie po powrocie dam wam swoje fotki i filmiki , tylko prosba :
Bede potrzebował miejsca aby to gdzies wrzucic i instrukcje jak i czym przerobc filmiki na Avi , bo jeszcze sie tym nie bawiłem , a mam troszke filmów z RSMP i Barum.Odbiegłem od tematu.
Mam juz spanko w Trier,ostatni wolny pokoik znalazłem 30 euro za noc para.
Czy bedziecie sie jakos wyrozniac , aby was dorwac na os. :?:
Ja bede w kamizelce lub czapce KUZI, zalezy od pogody,moja dziewczyna w koszulce HFK,Hołek Fan Klub.

Do zobaczenia
Szerokiej drogii :D :D :!: :!:
Jeszcze tylko 17 godz do wyjazdu !!! :D :D :D :D
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43


Postprzez TommiCrazy » środa, 23 lip 2003, 15:36

Zapisz sobie nasze nr telefonow i na miejscu sie zgadamy,mnie latwo poznac bo malo ludzi nosi juz dluuuugie wlosy i reka z góry nadu w tatuazach :) jak to zobaczysz to smialo odrazu nawijaj :) ( pewnie caly czas bede chodzil za Makinenem :) co do nagrania materialu to proponuje jakies wspolne prace nad jednym duzym filmikiem z zebranego najlepszego materialu , chyba ze damy wszystko. ja jeszcze niewiem ile kaset kupic do kamery , ale jak pojade po rafala na dworzec to do carrefoura podskocze i kupie , ale tak minimum z 4ry kupie :)
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez qbus » środa, 23 lip 2003, 16:38

No to ja wam chłopaki życzę wszystkiego najlepszego, nie zdajecie sobie sprawy jak wam zazdroszczę :evil:

:D Może za rok!! :)
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez czarekusa » środa, 23 lip 2003, 17:00

No to witam przed wyjazdem. My wyjezdzamy o 20 dzisiaj ze Skawiny a spanko tez mamy w Trierze jakies 200m od bazy rajdu a kolo 1km od oficjalnego startu. Tak jak juz Tommi mowil mozecie walic smialo, ja bede mial niebieska czapeczke Subaru i biala koszulke reprezentacji. Pozdrowienia dla wszystkich. Nara.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez TommiCrazy » czwartek, 24 lip 2003, 01:03

NIE NO LUDZIE TO JEST JEDNA WIELKA TRAGEDIA !!
auto ktore na wypozyczono to niekonczoca sie Historia awarii, jedna za drugą,
auto które nam dali wogile niebylo przez nich wczesniej sprawdzone : JUZ WYJASNIAM
Olej na początku trzba bylo dolac , bo poziom bym ponizej minium i czarny jak smola,
swiatla za dnia niebylo widac ze neidzialają sprawnie, swiatla mijania dzialaja w polowie
bo jedno dzialalo sprawnei a drugie tylko postojowe.
Wogole auto to ma Klimatyzacje i instalacje gazową ale oba urządzenia niedzialają.
Po okolo 100Km drogi zaczol na wariowac silnik ( chyba przeplywomierz ) na luzie auto mialo
3500rpm i niespadalo ponizej, na biegu samo przyspieszalo.
calą droghe stuka przdni prawy przegub.
Prawe tylne dzwi są chyba zaspawane bo niedają sie w zaden sposb otworzyc ani z wewnątrz ani z zewnątrz.
Płynu od spryskiwaczy brakowalo.
Rano odwiedzimy ten TOPCAR i pogadamy sobei z szefem, ( auto zatankowalismy do pelna i benzyny niemam zamiaru im oddawac )
jak nic z tym neizrobią to moze uda sie wziac galanta.
TRAGEDIA!!!!!
PS. mamy juz pierwsze fotki :) nawet jedna onboard.
rezerwacja byla miesiac temu i wszelkie informacje ze jedziemy do niemiec zostaly im powiedziane !! oni mieli auto przygotowac i
zalatwic zieloną karte, skonczylo sie na tym ze to olali , a karte któą mieli w pakiecie ubezpieczenia tylko do
odebrania w kraku musielibysmy sobei sami wykupic.
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez czarekusa » czwartek, 24 lip 2003, 01:09

Ja tez nie mam pytan do tej firmy, szlag mnie trafia jak kazdego z mojej ekipy no ale na razie nic nie zrobimy, poczekamy do rana a potem zobaczymy, moze sie uda dojechac na czwartek poznym wieczorem a jak nie to kaplica. Narazie. Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez tomi_kl » czwartek, 24 lip 2003, 06:10

:( to ładnie , a własnie przed chwila myslałem o was , bo byliscie tak zawascynowani wyjazdem czy nie zapomnieliscie o zielonej karcie.
Musze konczyc , bo własnie wyjezdzam.
Trzymam kciuki za was.
tomi_kl
A6
 
Posty: 1134
Dołączył(a): sobota, 2 lis 2002, 12:43

Postprzez TommiCrazy » poniedziałek, 28 lip 2003, 07:20

Wrocilismy wlasnie i niedlugo wszytko opisze, musze tylko teraz porzadnie odespac
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez +RAFAŁ+ » poniedziałek, 28 lip 2003, 12:31

A ja wróciłem właśnie przed chwilą. Tak jak Tomi muszę odpocząć ale najpierw zanieść filmy do wywołania. Trzymajcie kciuki żeby wyszły jakieś ciekawe i dobre jakościowo :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez czarekusa » poniedziałek, 28 lip 2003, 15:49

No to ja chyba tez wrocilem ;-))) Bylo jednym slowem super. Tommi, Marta zapomniala z auta wziasc plyt. DAj nam znac kiedy bedziesz w domu i kiedy mozemy do Ciebie wpasc, mysle ze jutro albo we srode bylo by to mozliwe kolo popoludnia. Narazie. Mi sie nie chce wycieczki opisywac bo bym chyba musial caly dzien na necie siedziec. Ci co nie byli niech zaluja i skorzystaja w przyszlym roku. Narazie.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez +RAFAŁ+ » poniedziałek, 28 lip 2003, 20:14

A ja zostawiłem chyba u Ciebie Tomi w samochodzie plakacik Subarki :(. Trzymaj go to może kiedyś pojawię sie w Krakowie to w jakiś sposób go odbiorę.

Trzymajcie się! Zdjęcia będe miał jutro rano :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości