Wales Rally GB

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez zenzen23 » wtorek, 22 paź 2013, 16:15

Skoro dojechali na piątym autem RRC to chyba mogą dojechać na trzecim w aucie WRC to chyba jest oczywiste(bynajmniej dla mnie). Wiem, wiem to są zupełnie inne rajdy, ale po tym co pokazali w tym sezonie jestem spokojny o wynik w GB. Wiadomo zawsze może pójść coś nie tak, nigdzie nie pisałem że na sto procent będzie pudło , ale jak dojadą w Top3 to ani trochę mnie to nie zdziwi. :D
zenzen23
N2
 
Posty: 145
Dołączył(a): środa, 2 lut 2011, 13:53
Lokalizacja: pomorskie


Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez Witcher1990 » wtorek, 22 paź 2013, 16:38

Po Polskim chyba wszyscy nauczyli się jeździć w błocie więc na WB z tym problemu nie będzie.
A prędkość? Sołek pojedzie jak sam będzie chciał myślę, że będzie jechał na tyle na ile się czuje.
Kubica to już zależy co mu cytryna powie, jeśli chcą zobaczyć jaki jest szybki bo robią przymiarki do wsadzenia go na fabryczny to kto wie może być full attack a wtedy 3-5miejsce jest realne jeśli ukończy.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez posejdon » wtorek, 22 paź 2013, 19:31

miki73 napisał(a):Rajd zapowiada się naprawdę kozacko,ale mimo iż bardzo kibicuję naszym rodakom coś czuję iż może być ciężko dojechać bez zwiedzania pięknych okolic.To naprawdę trudny rajd i żeby osiągnąć metę trzeba mieć chłodą głowę,dlatego powstrzymałbym się komentarzy o top 3 :roll:

No akurat jeżeli chodzi o chłodną głowę to Robert jest bardzo dobrym przykładem. Ja bardziej martwię się o jakiś kapeć (albo inne urwane koło/wbity amortyzator) spowodowany brakiem znajomości charakterystyki tras. Ale ja za każdym razem tak mam jak RK startuje.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez rally.patys » środa, 23 paź 2013, 00:37

witam wybieram sie pierwszy raz na rajd wali i mam pytanko odnośnie biletów czy można je kupić tuż przy odcinku chodzi mi o te 1 oesowe czy tam 1 dniowe tam przy tych wyznaczonych parkingach czy trzeba sobie kupić przez neta??? orjentuje sie ktos ??i ile kosztuje taki 1 oesowy ??
rally.patys
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 16 paź 2013, 20:49

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez robsol » środa, 23 paź 2013, 02:45

Ceny wachaja sie od £15~£25 za jeden oes. Bilety dostaniesz przy wjezdzie na parking przy oesie.
robsol
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): wtorek, 25 paź 2011, 14:19

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez michalrally » środa, 23 paź 2013, 10:06

http://www.michalbak.pl - http://michalbak.blogspot.com/2011/11/srt-silesia-rally-team.html
Avatar użytkownika
michalrally
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek, 13 mar 2012, 18:48

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez rally.patys » środa, 23 paź 2013, 22:26

dzieki robsol na info

w sobote wybieram sie na os GAERTHEINOG był ktoś może na tym odcinku juz w przeszłosći może ktoś poleci jakies fajne miejsce na tym odcinku warto tam sie wybrac ?? pozdrówki
rally.patys
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 16 paź 2013, 20:49

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez rally.patys » środa, 23 paź 2013, 22:30

a może obok był ktoś na DYFI ?? sa tam jakieś fajne partie ??? pytam bo bede pierwszy raz na rally gb słyszałem że tam sa otwarte tereny ja bym wolał coś w lesie zobaczyć
rally.patys
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 16 paź 2013, 20:49

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez maciek127 » środa, 23 paź 2013, 22:34

woocasch napisał(a):Tak z czystej ciekawości zastanawiam się, czy Sołowow będzie mieć Fiestę w barwach identycznych jak Ostberg czy Neuville, czy jednak będą to tradycyjne barwy znane chociażby ze Szwecji 2012. Wtedz też jechał M-Sport Ford WRT, ale barwy były Cersanitowe :)


Zapytałem się na fanpage. Pojedzie w barwach Synthos Cersanit Rally Team
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Zapraszam http://www.test.auto.pl/category/motorsport/
maciek127
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): wtorek, 8 paź 2013, 16:33

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez robsol » środa, 23 paź 2013, 23:26

rally.patys napisał(a):dzieki robsol na info

w sobote wybieram sie na os GAERTHEINOG był ktoś może na tym odcinku juz w przeszłosći może ktoś poleci jakies fajne miejsce na tym odcinku warto tam sie wybrac ?? pozdrówki

rally.patys napisał(a):a może obok był ktoś na DYFI ?? sa tam jakieś fajne partie ??? pytam bo bede pierwszy raz na rally gb słyszałem że tam sa otwarte tereny ja bym wolał coś w lesie zobaczyć


Niestety te oesy lecialy ze 20lat temu, nie mam pojecia co tam bedzie, z obecnej sytuacji to tylko piatek jest mi znany na wyrost. :mrgreen:
robsol
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): wtorek, 25 paź 2011, 14:19

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez rally.patys » środa, 23 paź 2013, 23:40

robsol napisał(a):
rally.patys napisał(a):dzieki robsol na info

w sobote wybieram sie na os GAERTHEINOG był ktoś może na tym odcinku juz w przeszłosći może ktoś poleci jakies fajne miejsce na tym odcinku warto tam sie wybrac ?? pozdrówki

rally.patys napisał(a):a może obok był ktoś na DYFI ?? sa tam jakieś fajne partie ??? pytam bo bede pierwszy raz na rally gb słyszałem że tam sa otwarte tereny ja bym wolał coś w lesie zobaczyć


Niestety te oesy lecialy ze 20lat temu, nie mam pojecia co tam bedzie, z obecnej sytuacji to tylko piatek jest mi znany na wyrost. :mrgreen:


aaaa hehe spoko to nie wiedziałem niestety nie dam rady od piatku dopiero w piatek po pracy lece do hotelu w Shrewsbury i jestem sobote i niedziele. fajnie że po wrc leci lukalny rajd z tego co jest na liscie to sporo fajnych aut.
rally.patys
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 16 paź 2013, 20:49

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez wisiu » piątek, 25 paź 2013, 14:26

Witam, Tez sie wybiream na rajd z zona i dzieciakami. W piatek jedziemy na Sweet Lamb a w sobote chyba Dyfi is Chirk Castle. Bedzie sie dzialo...
wisiu
N2
 
Posty: 110
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 15:25
Lokalizacja: Langley

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez dinn » sobota, 26 paź 2013, 22:25

wisiu napisał(a):Witam, Tez sie wybiream na rajd z zona i dzieciakami. W piatek jedziemy na Sweet Lamb a w sobote chyba Dyfi is Chirk Castle. Bedzie sie dzialo...

Bardzo dobry wybor. Tez sie tam wybieram. Fajna okazja, aby zwiedzic Chrik Castle, niezla atrakcja dla dzieci.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez dinn » sobota, 26 paź 2013, 22:28

corados napisał(a):O jakość przygotowania auta z M-Sportu można miec obawy, nie ma co sie podniecac,ze auto bedzie fabryczne. Malcolm i jego zespół mieli przypadki traktowania klientow w nie najlepszy sposob. Michal w Szwecji tez nie byl zadowolony w 100%


To dostajesz, za co placisz. Antos W z Niemiec mial taki budzet, ze mogl lepiej wystartowac w PCWRC.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Wales Rally GB 2013

Postprzez robsol » sobota, 26 paź 2013, 22:35

dinn napisał(a):
wisiu napisał(a):Witam, Tez sie wybiream na rajd z zona i dzieciakami. W piatek jedziemy na Sweet Lamb a w sobote chyba Dyfi is Chirk Castle. Bedzie sie dzialo...

Bardzo dobry wybor. Tez sie tam wybieram. Fajna okazja, aby zwiedzic Chrik Castle, niezla atrakcja dla dzieci.


Pewnie masa ludzi tam bedzie , i ja chyba tez :D
robsol
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): wtorek, 25 paź 2011, 14:19

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości