Rallye de France-Alsace

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez s1quattro » sobota, 7 lut 2015, 20:55

Śmiech wielki mnie ogarnia czytając to wszystko. Choć do śmiechu to nie jest. Próbuję wyjaśnić, pomóc, mam w takich wyjazdach doświadczenie, a jakiś "świetny facet" wie lepiej wyciągając z dupy Sardynię choć nie był ani na Korsyce ani na Sardynii. Wie lepiej i już. A mod to jeszcze wszystko popiera dając mi jeszcze jakieś gówniane ostrzeżenia. Nie rozumiem co się tu dzieje. Jeden z użytkowników zapytał wcześniej grzecznie o szczegóły toteż grzecznie mu odpowiedziałem udzielając wszystkich możliwych informacji. Odnośnie tamtego, Podskakiwał Lolek? Cóż, taki już jestem, że atakiem odpowiadam na atak. Radzę ŻÓŁTODZIOBIE sprawdzić kto kogo pierwszy zaatakował. Jeszcze mi znawca wyskakuje z linkiem. Zorientowałeś się światowcu czy w listopadzie ta linia lata? Nie lata. Lata tylko AirFrance ze stolic państw przez Paryż a koszty to lepiej przemilczeć. No ale jak nie byłeś w burdelu to wiesz więcej nt dziwek niż stary kurw.arz... Taka sprawa.

Twoje racje nie mają dla mnie żadnego znaczenia, znaczenie ma twoja agresja. Ponieważ mimo uwag jej nie zaniechałeś otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie. Poza tym niczego nie zamierzam komentować, informuję tylko, że po trzecim ostrzeżeniu będzie ban.
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol


Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez iceman150 » niedziela, 8 lut 2015, 00:09

A ja Ci podziękuje nawet za te informacje, pomimo iż nie ma szans abym się wybrał na korsykę to fajnie wiedzieć jak wygląda organizacja i finanse takiego wypadu. I bardzo się cieszę z powrotu korsyki bo dla mnie to magiczny rajd 10 tys. zakrętów gdzie kiedyś rządzili tacy kierowcy jak Panizzi czy Puras :) Dla mnie to taki p[owrót do starych dobrych czasów.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez s1quattro » niedziela, 8 lut 2015, 12:24

iceman150 napisał(a):A ja Ci podziękuje nawet za te informacje, pomimo iż nie ma szans abym się wybrał na korsykę to fajnie wiedzieć jak wygląda organizacja i finanse takiego wypadu. I bardzo się cieszę z powrotu korsyki bo dla mnie to magiczny rajd 10 tys. zakrętów gdzie kiedyś rządzili tacy kierowcy jak Panizzi czy Puras :) Dla mnie to taki p[owrót do starych dobrych czasów.

Spróbuj to zorganizować, to na prawdę nie jest aż tak duży koszt a przeżycia są bezcenne. Ja też jeszcze we wrześniu nie wierzyłem, że się tam znajdę. Zapalenie świeczki w miejscu gdzie "dokonała żywota" grupa B, niesamowite... A zdjęcia i pamiątki pozostaną do końca życia.
A skoro kilku forumowiczów jest zainteresowanych informacjami, które mam to czy mod zdecyduje się mnie wywalić bez tych śmiesznych ostrzeżeń? Racje forumowicza nie mają dla Ciebie znaczenia i nie zamierzasz ich komentować. Słabo trochę jak na moderatora. Po prostu wytknąłem Ci błędy i brak Ci argumentów. Wal banem, bez żalu z mojej strony.

Jak się nie podobają zasady które tutaj obowiązują to sam przestań pisać. Zakładam, że jesteś dorosły, umiesz się sam kontrolować i nie trzeba takich decyzji podejmować za ciebie. Mnie obowiązuje określona procedura i się jej trzymam. Dyskutować nie ma o czym, bo nie rozchodzi się o rację, tylko o agresywny sposób jej wyrażania. Po pierwszym twoim wyskoku wyraźnie określiłem jakich odzywek ma nie być i to nie podlega żadnej dyskusji. Chciałeś "ponegocjować", w dodatku nie przestałeś wtykać gościowi szpil no to się skończyło tak a nie inaczej. Do merytoryki się nie wtrącałem i nie zamierzam się wtrącać w dalszym ciągu. Z prostej przyczyny - jak dobrze uzasadnisz swoją wypowiedź to obroni się sama, bez żadnych "dekoracji" w rodzaju wycieczek osobistych. Przypominam również, że komentowanie moich działań w wątkach również może skończyć się karą, od tego jest PW. żółtodziób
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez iceman150 » niedziela, 8 lut 2015, 15:24

Wiesz jak ma się ekipę pewną, która z tobą pojedzie to można tak jechać. Niestety moja ekipa się posypała i nawet nie mam jakiegoś rozsądnego składu żeby jechać na rajd Polski. Ot taki żywot jak się mieszka w rejonie gdzie niewielu ludzi wie na czym polegają rajdy.

żółtodziób spasuj trochę ;) kolega nie miał nic złego na myśli a faktycznie czasem twoje ostrzeżenia i komentarze wprowadzają jeszcze większy zamęt niż był, czasem najlepszym sposobem interwencji jest jej brak.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez jacko » niedziela, 8 lut 2015, 17:28

s1quattro napisał(a):(...)
A skoro kilku forumowiczów jest zainteresowanych informacjami, które mam to czy mod zdecyduje się mnie wywalić bez tych śmiesznych ostrzeżeń? Racje forumowicza nie mają dla Ciebie znaczenia i nie zamierzasz ich komentować. Słabo trochę jak na moderatora. Po prostu wytknąłem Ci błędy i brak Ci argumentów. Wal banem, bez żalu z mojej strony.


poczułes się już lepiej? :) może jeszcze wyślę ci zdjęcie i będziesz w nie rzucał lotkami? :D poczujesz się trochę lepiej bo za dużo żółci masz w sobie, nie mówiąc już o braku przyjmowaniu argumentów, podtrzymuje to że jeśli kisic się już w aucie kilkadziesiąt godzin to lepiej zobaczyć coś wyjątkowego jak fińskie hopy niż asfalty choć niech każdy robi to co lubi.
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez makki » niedziela, 8 lut 2015, 17:43

jacko napisał(a):
s1quattro napisał(a):(...)
A skoro kilku forumowiczów jest zainteresowanych informacjami, które mam to czy mod zdecyduje się mnie wywalić bez tych śmiesznych ostrzeżeń? Racje forumowicza nie mają dla Ciebie znaczenia i nie zamierzasz ich komentować. Słabo trochę jak na moderatora. Po prostu wytknąłem Ci błędy i brak Ci argumentów. Wal banem, bez żalu z mojej strony.


poczułes się już lepiej? :) może jeszcze wyślę ci zdjęcie i będziesz w nie rzucał lotkami? :D poczujesz się trochę lepiej bo za dużo żółci masz w sobie, nie mówiąc już o braku przyjmowaniu argumentów, podtrzymuje to że jeśli kisic się już w aucie kilkadziesiąt godzin to lepiej zobaczyć coś wyjątkowego jak fińskie hopy niż asfalty choć niech każdy robi to co lubi.


Do jacko: najlepiej oglądnąć jedno i drugie (hopy i asfalty). Jeżeli kogoś naprawdę interesują rajdy to powinien dążyć do oglądnięcia wszystkich eliminacji WRC. Wymaga to trochę wysiłku, ale zapewniam warto. :D Dlaczego zakładasz: jedno, albo drugie ? Trzeba zobaczyć wszystko.
makki
N2
 
Posty: 161
Dołączył(a): czwartek, 8 mar 2012, 15:20

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez slivex » niedziela, 8 lut 2015, 17:45

nie każdego stać ;) ja np. w tym roku nie dam rady wybrać sie nawet na rajd polski i to mimo ze mam dość blisko (mazowsze)
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez makki » niedziela, 8 lut 2015, 17:55

slivex napisał(a):nie każdego stać ;) ja np. w tym roku nie dam rady wybrać sie nawet na rajd polski i to mimo ze mam dość blisko (mazowsze)


Nie napisałem, że wszystko w jednym sezonie :?
makki
N2
 
Posty: 161
Dołączył(a): czwartek, 8 mar 2012, 15:20

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez slivex » niedziela, 8 lut 2015, 17:58

aa no chyba, że tak ;) w takim razie zgadzam się, warto zaliczyc jak najwiecej rund =D
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez Dani » środa, 18 lut 2015, 20:37

http://www.autohebdo.fr/rallye/wrc/arti ... -projet-inédit-du-tracé-du-tour-de-corse Czytaliście? Rajd Korsyki ma liczyć tylko 5 OS po 70 km i w tym jeden nocny :shock:
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez Domson » środa, 18 lut 2015, 20:38

to by był dobry news dla opon Roberta 8)
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Rallye de France-Alsace

Postprzez Hubertos » środa, 18 lut 2015, 21:40

Dani napisał(a):http://www.autohebdo.fr/rallye/wrc/article-26-1-31835/180215-wrc-le-projet-inédit-du-tracé-du-tour-de-corse Czytaliście? Rajd Korsyki ma liczyć tylko 5 OS po 70 km i w tym jeden nocny :shock:

Wg mnie poroniona decyzja z wielu względów. Rajd będzie się wydawał okropnie krótki, więc generalnie marne widowisko to będzie. Kibiców za wielu nie będzie, skoro będą mogli zobaczyć maksymalnie 4-5 odcinków podczas rundy WRC. Do tego kwestia bezpieczeństwa, niełatwo będzie ogarnąć zabezpieczenia na tak długich odcinkach, Wg mnie rajdy WRC powinny mieć co najmniej 20 OSów, by ludzie mogli jednak coś tam zobaczyć podczas całego weekendu.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 21 gości