Acropolis Rally

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Acropolis Rally

Postprzez corados » niedziela, 2 cze 2013, 10:29

Robert odpuszcza i o to chodzi... Jak mówił w radiu WRC trudno jest mu jechac na pół gwizdka :wink:

PS Dawno nie było takiej grupy Ukraińców w MŚ...Nie są wirtuozami,ale taki Protasov jest już zupełnie innym kierowcą od czasów startów w Polsce. Kurek z pieniędzmi jest otwarty szeroko...
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów


Re: Acropolis Rally

Postprzez Dinozaur » niedziela, 2 cze 2013, 10:50

Jak ciężko jechać dziś Robertowi mówi jego wypowiedź po 12 OS'sie :)
- To chyba najtrudniejszy dzień moich ostatnich 10 lat - mówił Robert Kubica. - Miałem jechać wolniej, ale to wcale nie jest takie łatwe, szczególnie na szutrze, gdzie opony tak nie pracują. Było trochę momentów. Po 6 kilometrach myślałem, że złapaliśmy kapcia i to mnie trochę zdekoncentrowało. Pozostały dwa oesy. Miejmy nadzieję, że wszystko się uda.
Avatar użytkownika
Dinozaur
N1
 
Posty: 62
Dołączył(a): sobota, 27 kwi 2013, 22:33

Re: Acropolis Rally

Postprzez Domson » niedziela, 2 cze 2013, 13:41

ROBERT JEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!! :mrgreen:
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Acropolis Rally

Postprzez synek03 » niedziela, 2 cze 2013, 13:59

Pięknie Robert! Pięknie JML! ;]
rajd jest rajd ;]
synek03
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): środa, 7 wrz 2011, 19:49

Re: Acropolis Rally

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 2 cze 2013, 14:06

Duzo emocji na poczatek, pozniej juz jazda na 'dojechanie'. Fajnie, ze Latvala nie zepsul tej okazji i pojechal naprawde madrze. To dobra zapowiedz. Na drugim miejscu raczej wolalbym widziec Hirvonena, przynajmniej troche odrobilby w klasyfikacji. Ciezko tu cokolwiek mowic o jego jezdzie, czy tez jezdzie Ogiera. Szkoda, ze Novikov w koncu dojechal zupelnie z tylu.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Acropolis Rally

Postprzez Domson » niedziela, 2 cze 2013, 15:18

Robert wygrał i odrazu zapanowała błoga cisza. Jakby popełnił błąd to już by była ustawiona kolejka do skrytykowania 8)
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Acropolis Rally

Postprzez tomson » niedziela, 2 cze 2013, 15:33

Domson napisał(a):Robert wygrał i odrazu zapanowała błoga cisza. Jakby popełnił błąd to już by była ustawiona kolejka do skrytykowania 8)

Idź zjedz obiad to też Ci się odechce pisać, będziesz w błogiej ciszy zawiązywał "sadełko" jak ja ;)

Robert w końcu wygrał klasę i w końcu Latvala się ogarnął. Ogier jeszcze tytułu nie może być pewnym. Nie chodzi o szybkość ale awarie auta. Ostatnio narzekał na brak postępu w pracach przez VW, to mu los utarł nosa, nie narzekaj na pracodawcę bo zawsze może być gorzej i było.
Avatar użytkownika
tomson
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): wtorek, 7 lip 2009, 09:07

Re: Acropolis Rally

Postprzez DonCorrado » niedziela, 2 cze 2013, 15:39

Droga do tego sukcesu wiodła po dużo większych wertepach niż te w Grecji. BRAWO
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » niedziela, 2 cze 2013, 16:46

No no, pierwszy poważny sukces Roberta w rajdach! Ładnie i mądrze! ;)

Jedna wygrana Jariego i już odskoczył trochę od peletonu który wciąż daleko za Ogierem. Ale wstyd dla reszty że przez 6 rajdów nie potrafili uzbierać tyle punktów co Loeb przez 3 rajdy.
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Acropolis Rally

Postprzez Sebekrally » niedziela, 2 cze 2013, 17:07

Bałem się tego rajdu w wykonaniu Roberta, ale widać że się uczy na swoich błędach błysawicznie i gdy trzeba portafi odpuścić. Wielkie brawa dla chłopaków teraz czekam na wygranie rajdu w ME gdzie nazwiska są ciut większe, ale jestem przekonany że to kwestia czasu i Kopecky i spółka będą musieli się pogodzić ze zwycięstwem RK.
Co do czołówki tego rajdu, na plus JML myślałem że nie dowiezie pierwszego placu ale wytrzymał sam ze sobą, Sordo fajnie choć bez euforii, rusek jak zwykle ułańska fantazja, co do Hirvo powtórzę jeszcze raz Jest średniakiem i nigdy nie zostanie mistrzem świata. Cały rajd ustawił mu pierwszy odcinek, "awaria" spodziwałem się po nim walki na PS, a tu mizerota. Nigdy fanem Akropolu nie byłem jako rajdu na przetrwanie jednak taka eliminacja jest potrzebna bo pokazuje kto panuje nie tylko nad furą ale i nad sobą. (I wygrał Crashvalla :D )
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Acropolis Rally

Postprzez posejdon » niedziela, 2 cze 2013, 18:01

Pięknie Robert! Szkoda, że bez zwycięstwa na PS (tak, tak - czepiam się :wink:) ale i tak kozak! Przed rajdem żartowaliśmy z kumplami ile oesów przejedzie a tu zwycięstwo. Oby jeszcze parę razy w tym sezonie się tak udało!
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Acropolis Rally

Postprzez Kajto18 » niedziela, 2 cze 2013, 19:55

Brawa dla Roberta za to, że wygrał ze sobą ! Bardzo fajnie;) Brawo za przełamanie złej passy Latvali. Tylko gdzie w tym wszystkim Hirvonen?.. jeszcze nie dawno potrafił walczyć z Maszynu (loeb) i o mały włos nie został mistrzem... A teraz troszke bezbarwna jazda. Generalnie mam dziwne wrażenie iż w wrc spada poziom... ale to takie moje zdanie..
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Acropolis Rally

Postprzez Sylwek_GSi » niedziela, 2 cze 2013, 20:32

Kajto18 napisał(a):Brawa dla Roberta za to, że wygrał ze sobą ! Bardzo fajnie;) Brawo za przełamanie złej passy Latvali. Tylko gdzie w tym wszystkim Hirvonen?.. jeszcze nie dawno potrafił walczyć z Maszynu (loeb) i o mały włos nie został mistrzem... A teraz troszke bezbarwna jazda. Generalnie mam dziwne wrażenie iż w wrc spada poziom... ale to takie moje zdanie..


poziom spadł, bo odszedł ten który zawyżył poziom, dla wielu nieosiągalny :lol:

skończyła się ta rajdowa demolka pod nazwą akropol. Ciekawe co citroen wywęszył w VW? Wiadomo o co konkretnie chodzi? czy tylko takie zagranie taktyczno-psychiczne?

Robert w końcu zaliczył rajd jaki oczekiwał on sam i my wszyscy. Może się faktycznie przełamie,bo że ma tempo wszyscy już widzieli, tym razem pokazał tempo,wygrywał oesy, etapy i co najważniejsze w końcu dowiózł do to mety! To jest najważniejsze.
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Re: Acropolis Rally

Postprzez Krzysiek_WrC » niedziela, 2 cze 2013, 21:57

Citroen złożył protest przeciwko VW, za dodatkowe niby akumulatory na nocnym piątkowym odcinku, beda nie złe jaja jak poleca wszystkie trzy :)
Krzysiek_WrC
A6
 
Posty: 1518
Dołączył(a): czwartek, 22 sty 2004, 22:19
Lokalizacja: Stadniki

Re: Acropolis Rally

Postprzez Domson » niedziela, 2 cze 2013, 22:08

Już protest został odrzucony :)


Wiadomo coś czy Michał już w rajdzie Sardynii pojedzie ?



edit: faktycznie, jednak ponownie zostali wezwani do sędziów :mrgreen:
Ostatnio edytowano niedziela, 2 cze 2013, 22:11 przez Domson, łącznie edytowano 1 raz
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron