Acropolis Rally

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Acropolis Rally

Postprzez Cairo » sobota, 1 cze 2013, 09:09

Novikov już nie wytrzymał, ma ponad 3 minuty straty na pierwszym międzyczasie, Kubica wyprzedził go na odcinku.
www.cairo.com.pl - części do samochodów marki Honda - Kraków
Avatar użytkownika
Cairo
N2
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela, 9 gru 2007, 13:05


Re: Acropolis Rally

Postprzez Sylwek_GSi » sobota, 1 cze 2013, 09:10

no i cała moja teoria w gruzach po OS 4 :lol:
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Re: Acropolis Rally

Postprzez posejdon » sobota, 1 cze 2013, 09:18

Domson napisał(a):U Roberta ręczny nie działa.

Znowu? To psuja jedna!

A po Gienku można było się spodziewać, że coś nawywija. Chyba, że defekt jakiś...
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » sobota, 1 cze 2013, 09:34

No niech tam Dani coś w aucie poklika bo póki co to dość w tyłek dostaje :wink:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Acropolis Rally

Postprzez havk » sobota, 1 cze 2013, 09:43

Sylwek_GSi napisał(a):ja też mam podobne zdanie, po takim wyrypie to powinni Dakar puszczać a nie auta WRC. średnio to fajne jak się auta rozsypują. Co go ogiera - znając życie to i tak zdobędzie parę punktów, przed nim kila załóg w WRC2 które nie będą żadnym problemem dla francuza. wydaje mi się ze pozycja 7-10 jest całkiem realna. Hirvonen znów zawodzi,on już nawet nie walczy z ogierem czy Latvalą, on sobie nie daje rady z polową stawki w wozach WRC, tak słabego hirvonena to pamiętam jeszcze w czasach gdy rozbijał się w subaru :shock: mam nadzieje ze rusek wytrzyma i sprawi wielką sensację :) latvala chyba nie wytrzyma. ale mogę się mylić


Przecież dzisiaj Hirvonen jak na razie jedzie podobnym tempem co Ogier.
havk
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2005, 18:35

Re: Acropolis Rally

Postprzez Matthias Schmidt » sobota, 1 cze 2013, 09:54

No raczej pretensje do Hirvo nie trafione. :?
Szkoda Novikova, w sumie nie wierzylem ze to utrzyma, no ale po cichu na jakies tam pudlo liczylem. Szkoda.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Acropolis Rally

Postprzez robsol » sobota, 1 cze 2013, 10:03

havk napisał(a):
Sylwek_GSi napisał(a):ja też mam podobne zdanie, po takim wyrypie to powinni Dakar puszczać a nie auta WRC. średnio to fajne jak się auta rozsypują. Co go ogiera - znając życie to i tak zdobędzie parę punktów, przed nim kila załóg w WRC2 które nie będą żadnym problemem dla francuza. wydaje mi się ze pozycja 7-10 jest całkiem realna. Hirvonen znów zawodzi,on już nawet nie walczy z ogierem czy Latvalą, on sobie nie daje rady z polową stawki w wozach WRC, tak słabego hirvonena to pamiętam jeszcze w czasach gdy rozbijał się w subaru :shock: mam nadzieje ze rusek wytrzyma i sprawi wielką sensację :) latvala chyba nie wytrzyma. ale mogę się mylić


Przecież dzisiaj Hirvonen jak na razie jedzie podobnym tempem co Ogier.


Oj punkty dla ogiera beda jak ktos z obecnej 11 bedzie mial spore klopoty . Hirwo z oes lub dwa polknie kubice iwyceci z top 10 a Ogier traci ponad 4min do Hirvo a jada podobnym tepem, to tylko zostalo liczyc na pecha innych i szczescie swoje.
robsol
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): wtorek, 25 paź 2011, 14:19

Re: Acropolis Rally

Postprzez speedyzxz » sobota, 1 cze 2013, 10:06

Kapeć i wymiana u Novikova, może to pech, może za ostro ciśnie
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Acropolis Rally

Postprzez Domson » sobota, 1 cze 2013, 10:14

Robert szaleje. P9 na tym odcinku :)
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Acropolis Rally

Postprzez CzarnyWRC » sobota, 1 cze 2013, 10:16

Robert z lepszym czasem od Otsberga :shock:

Hirvo przed Robertem ale Al Qassimi powinien z tej top 10 wypaść ;-)
Ostatnio edytowano sobota, 1 cze 2013, 10:20 przez CzarnyWRC, łącznie edytowano 1 raz
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Re: Acropolis Rally

Postprzez Domson » sobota, 1 cze 2013, 10:20

Co się bedzie działo na drugiej pętli dzisaj. 4 oesy będą powtarzane ..... :) 8)
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Acropolis Rally

Postprzez Sylwek_GSi » sobota, 1 cze 2013, 10:24

Fakt zagalopowałem się z hirvonenem, nie zwróciłem uwagi ze jedzie jako jeden z pierwszych i trochę czyści, ogier tez ale ogólnie dają rade mimo tego. Szkoda ruska miałem nadzieje ze w końcu zobaczę ruskiego na 1 miejscu w WRC. tempo Kubicy dobre, ale nie ma się napalać ze pokonał Ostberga przecież w normalnych warunkach by z nim nie wygrał, to ostberg ma czas gorszy o minute od lidera na oesie dlatego jest za Kubicą. Spokojnie.
ogier do 11 miejsca traci 3,5 minuty i nie dalej jak pod koniec dnia będzie przed Kubicą. miejsce w 10 obstawiam za pewne, ktoś z 10 na pewno wypadnie.
Avatar użytkownika
Sylwek_GSi
A5
 
Posty: 887
Dołączył(a): piątek, 3 paź 2003, 19:32
Lokalizacja: Krosno

Re: Acropolis Rally

Postprzez robsol » sobota, 1 cze 2013, 10:45

A mi sie cos zdaje ze Sordo czeka na pomylek Latvali, bo on cisnie jak diabli ....a wiemy jak to sie zazwyczaj konczy.

Jak nikt nic nie nawiwija to Ogier co najwyzej p9 jak odrobi 4min do Al-Qassamiego ,jest to mozliwe bo zostalo sporo oesow do konca to starczy po 30s na oesie i jakis tam punkcik bedzie . zPewne Nowikow wypadnie poza 10tke ale bedzie mial jakies 2 min w zapasie do Ogiera a po serwisie zacznie odrabiac a raczej nie tracic bo droga juz czysta bedzie.
robsol
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): wtorek, 25 paź 2011, 14:19

Re: Acropolis Rally

Postprzez corados » sobota, 1 cze 2013, 11:06

Druga pętla to będzie prawdziwy "survival" :roll:
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Acropolis Rally

Postprzez MSG Racing » sobota, 1 cze 2013, 11:40

Sylwek_GSi napisał(a):ja też mam podobne zdanie, po takim wyrypie to powinni Dakar puszczać a nie auta WRC. średnio to fajne jak się auta rozsypują. Co go ogiera - znając życie to i tak zdobędzie parę punktów, przed nim kila załóg w WRC2 które nie będą żadnym problemem dla francuza. wydaje mi się ze pozycja 7-10 jest całkiem realna. Hirvonen znów zawodzi,on już nawet nie walczy z ogierem czy Latvalą, on sobie nie daje rady z polową stawki w wozach WRC, tak słabego hirvonena to pamiętam jeszcze w czasach gdy rozbijał się w subaru :shock: mam nadzieje ze rusek wytrzyma i sprawi wielką sensację :) latvala chyba nie wytrzyma. ale mogę się mylić

Przecież to jest Akropol :!: X lat temu tak było i jechał. Tak jest teraz i muszą sobie poradzić. I tak będzie w przyszłości.
Co mają za asfaltować drogi? Ludzie.
To jest prawdziwy rajd na szybkość i wytrzymałość, spostrzegawczość, spryt i inteligencje. Nie jakiś shit z Meksyku czy Jordanu gdzie specjalnie drogi robiły maszyny, równał i utwardzały... żeby mogli zapier.....
Po to Polo WRC ma skok większy niż RaceTuareg żeby to wszystko przejechać.
Zresztą w Finlandii też są takie miejsca, nie wspominając np o GB, Hiszpanii czy innych szutrach tylko tam się o tym nie mówi bo Akropol to żywa legenda.
Kiedyś drugi najtrudniejszy rajd na świecie.
To co się tam dzieje podoba mi się.
A jak to mówią jest wojna są i straty.
To je Acropolis Rally :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron