Michał Kościuszko

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Michał Kościuszko

Postprzez jaczylibodzio » niedziela, 20 sty 2013, 13:09

Odnoszę też wrażenie że niektórzy to by mu anulowali punkty za 10te miejsce "w związku ze zbyt dużą stratą do lidera" :lol:
"No bo po co mi hamulce jak mam wycieraczki? oO"
Avatar użytkownika
jaczylibodzio
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): poniedziałek, 1 sie 2011, 23:22


Re: Michał Kościuszko

Postprzez gregortest » niedziela, 20 sty 2013, 13:16

jak bierzecie pod uwagę statystyki to bierzcie pod uwagę wszystkie starty, od początku uzyskania licencji rajdowej - sposób jej uzyskania jest znany :wink:
włącznie z barbórką warszawską.
ile wystartował, czym, czy ukończył i na którym miejscu.
Marek Kisiel napisał w sumie bardzo słusznie, tylko zapomniał dodać, że czasami należy spóścić z tonu w przypadku nie powodzenia, bo u Monty Paytona takie skecze były możliwe ale nie w realu.
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Re: Michał Kościuszko

Postprzez piotrg » niedziela, 20 sty 2013, 13:16

SebaSTI napisał(a):
scooby14444 napisał(a):Ja tylko napiszę tyle: Strata Kościuszki do Boufiiera na Monte - 4,0 sek/km
Strata Kajetanowicza do Boufiera na Janner 0,8 sek/km i to przy większej różnicy sprzętowej.
Tyle w temacie. Kościuszko nie ma żadnego podejścia do Kajetanowicza.


Stary jesteś śmieszny, jak możesz Enke/R4 porównywać do auta WRC i to jeszczae takiego w którym kościuszko nie jeżdził...miał problemy techniczne i zaliczył słup, ale to po 1 rajdzie nie oznacza ze jest gorszy od kajtka, pewnie i jest ale nie z takich beznadziejnych twoich wyliczeń, sory ale to ty nie masz podejscia do rajdów ! , sa pierwsze pkt. i to sie liczy, to był trudny rajd na takiej mieszanej nawierzchni...



Przy liczeniu straty na kilometrze (tylko problemy techniczne nie spowodowane przez załogę nie są wliczane) a SŁUPY, SPINY, PRZESTAWIONA GEOMETRIA jak najbardziej tak.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez scooby14444 » niedziela, 20 sty 2013, 13:32

SebaSTI napisał(a): Stary jesteś śmieszny, jak możesz Enke/R4 porównywać do auta WRC i to jeszczae takiego w którym kościuszko nie jeżdził...miał problemy techniczne i zaliczył słup, ale to po 1 rajdzie nie oznacza ze jest gorszy od kajtka, pewnie i jest ale nie z takich beznadziejnych twoich wyliczeń, sory ale to ty nie masz podejscia do rajdów ! , sa pierwsze pkt. i to sie liczy, to był trudny rajd na takiej mieszanej nawierzchni...

To ty jesteś śmieszny, dla mnie wyznacznikiem jest szybkość na oesie, dla Ciebie zajęte miejsce w rajdzie. Widać że PR kościuszki zrobił ci wode z mózgu i uwierzyłeś że to 10 zawodnik na świecie...
A co to statystyk to fajna sprawa:
Czy wiedzieliście że Kościuszko startował w ponad 100 rajdach i wygrał tylko 1 w generalce? ( Jak sam kpił z Kubicy - jakąś 5 lige włoską na szutrze 3 lata temu)
Czy wiedzieliście że 10 razy startował w Rajdzie Polski. Najlepsze miejsce dotychczas: 9.. :roll:, raz był 12 i trzy razy 13, reszta to dzwony.
7 ostatnich konfrontacji z Kajetanowiczem w RSMP --- 7:0 dla Kajetanowicza.
Avatar użytkownika
scooby14444
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lut 2011, 01:05

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Maxikitcar » niedziela, 20 sty 2013, 13:38

O ile się nie myle jechał on Mini w Barbórce, więc to nie są jego pierwsze kilometry w tym aucie, no ale co niektórzy wierzą co im przekazuje miszcz.w Monte Carlo właśnie nie liczy się sprzęt w tak dużym słowa znaczeniu jak na innych duuuużo szybszych rajdach, tu się liczy technika jazdy,a On ma z tym problem, tu właśnie widać jeszcze w takich warunkach kto ogarnia sprzęt, Kościuszce nikt nie karze tym autem zapieralać jak to będzie na asfaltowych czy szytrowych(finlandia) rajdach, jak on sobie nieporadził przy bardzo małych prędkościach to i w pozostałych rajdach tej prędkości u niego niezobaczymy.
Nie obchodzi mnie czy Kościuszko dokłada czy Kajetan zarabia(i bardzo dobrze bo jest lepszym kierowcą od Kościuszki :lol: )ale widząc LOTOS jako sponsora każdy ma prawo do oceny , bo w Lotosie pieniądze na sponsoring nie wzięły się z nieba tylko z pieniędzy podatników,to jeszcze nie jest prywatna firma.Jakby nie było państwowej kasy na aucie , to naprawdę jazda tego miszcza nie interesowała by mnie zbytnio jak i jego miejsce w jakim kolwiek rajdzie, ale że jestem polakiem marzy mi się żeby polak walcząc z najlepszymi na świecie był w czołówce i pozostawił miłe wspomnienie z każdego rajdu mając pomoc finansową od państwa :wink: Przy Kościuszce(mając takie doświadczenie w MŚ) to idzie się tylko wkurw.ać wstydu oszczędź siedząc przed TV czy monitorze :(
Maxikitcar
N2
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 21:46

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Marek Kisiel » niedziela, 20 sty 2013, 13:40

gregortest napisał(a):Marek Kisiel napisał w sumie bardzo słusznie, tylko zapomniał dodać, że czasami należy spóścić z tonu w przypadku nie powodzenia, bo u Monty Paytona takie skecze były możliwe ale nie w realu.


Gregortest masz rację, że powinien to samo możemy powiedzieć Premierowi Donaldowi każdy widzi jak jest ale PR mówi co innego, że jesteśmy zieloną wyspą na zaśnieżonej mapie. To że powinien spuścić z tonu wiemy to my kibice ludzie którzy w tym siedzą, a przypadkowy "oglądacz" będzie wierzył w to co słyszy i będzie odczytywał dodatni pozytywny ładunek informacji. Michałowi też się nie dziwie, że tak mówi bo pewnie tak mu też podpowiadają osoby które z nim współpracują to jest machina na którą składa się mnóstwo osób, a na tym poziomie jak jeszcze nie ma jakiś mega sukcesów to trzeba kręcić bat z przysłowiowego gó.... by ładnie to sprzedać taka rzeczywistośc. Znam jedną osobę z motorsportu która jeszcze też nie osiągneła zbyt dużo ale PR ma mega pozytywny i z każdego nawet małego wyniku osoby za to odpowiedzialne budują przekaz bez skazy taki świat i nikt nie puszcza oczka do znawców. Prezes LOTOSU ciekaw jestem co by pomyślał jakby było napisane "jechałem słabo, nie mam podejścia do najlepszych bo odstaje od nich" - nasuwa się jedna myśl "kur... w co my zainwestowaliśmy" a Prezes nie musi się znać na rajdach ważne, że dojechał i już możńa to PR ogłośić jako sukces PRAWDA. Trzymam kciuki za niego bo uważam, że jest dobrym kierowcą (pewnie znajdzie się wielu lepszych) może nie wybitnym ale dobrym i jeszcze w tym roku nas zaskoczy - mam nadzieję :).
Maxi tzn. że jak to spółka Skarbu Państwa to powinniśmy zrobić referendum kto ma jeździć ? Chyba my jesteśmy za mali na to i to się troszkę innymi prawami rządzi - Szymon (bardzo sympatyczny człowiek) w Orlenie, Michał w Lotosie nie my o tym decydujemy tylko sztab ludzi którzy nie zawsze mają pojęcie o rajdach ale o marketingu i patrzą co im się bardziej opłaca.
Ostatnio edytowano niedziela, 20 sty 2013, 13:45 przez Marek Kisiel, łącznie edytowano 1 raz
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Michał Kościuszko

Postprzez wanderer » niedziela, 20 sty 2013, 13:45

Marek Kisiel napisał(a):I najważniejsze PR Michałą czy wy uważacie, że Michał ma mówić, że jest słąby, że mu nie wychodzi, że starujać chciałby być dzisiąty - NIE. Informacje prasowe nie tworzy Michał tylko za biurka osoby za to odpowiedzialne nie mogą sprzedawać negatywnych wypowiedzi z każdej nawet najgorszej sytuacji muszą wyciągnąć pozytywy choć my doświadczeni w motorsporcie kibice wyłapujemy fałsz ale nikt nie będzie tworzył dwóch informacji jedną dla autoklubu, rallynews itp a drugą dla PAP, PAI i innych agencj.

Wszystko fajnie, tylko w przypadku Kościuszki ten cały PR JAKOŚ SIĘ NIE SPRAWDZA, bo nie da się nie zauważyć, że odbiór tych informacji jest w dużej mierze negatywny. I tu nie tylko chodzi o to, że ktoś na forum autoklubu wyczuwa fałsz, bo nie trzeba być specjalnie rozeznanym aby mieć ubaw z takich tekstów jak np "Kościuszko - następca Hołka i Kubicy". Trzeba znać proporcje, a tutaj ktoś po prostu mocno odleciał. :)
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Michał Kościuszko

Postprzez piotrg » niedziela, 20 sty 2013, 13:52

Jedno jest pewne musi popracować na swoją stroną internetową :evil:
Ostatnio edytowano niedziela, 20 sty 2013, 13:55 przez piotrg, łącznie edytowano 2 razy
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Marek Kisiel » niedziela, 20 sty 2013, 13:52

wanderer napisał(a):
Marek Kisiel napisał(a):"Kościuszko - następca Hołka i Kubicy". Ktoś tu po prostu grubo przesada. :)


A jak napisać dla niezwiązanej z rajdami osobie by to zrozumiała jak nie wie co to wyścigi, a co rajdy, że jest natępcą Hołka i Kubicy bo to najbardziej rozpoznawane z krajowego i śwaitowego motorsportu osoby o których przeciętny Kowalski wie. Nie wiem czy kojarzycie Martina Kaczmarskiego młodego chłopaka który lata w rallycrosie wszędzie w przekazach na TVN czy w informacjach było mówione, że to następca Hołka - jeszcze mu daleko ale najłatwiej tak sprzedać informację porównując do kogoś kto jest rozpoznawalny. To sa mechanizmy skierowane nie tylko do nas osób które się znają ale też do Kowalskiego i tak to działa. My wiemy i mamy oczywiste pretensje, że jest ściema ale inni nie zawsze o tym muszą wiedzieć . Tak działa PR stety bądź niestety.
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Michał Kościuszko

Postprzez wanderer » niedziela, 20 sty 2013, 13:58

Marek Kisiel napisał(a):A jak napisać dla niezwiązanej z rajdami osobie by to zrozumiała jak nie wie co to wyścigi, a co rajdy, że jest natępcą Hołka i Kubicy bo to najbardziej rozpoznawane z krajowego i śwaitowego motorsportu osoby o których przeciętny Kowalski wie.

Nie wiem jak, bo nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale jeśli ktoś kto za tym siedzi nie potrafi wymyślić czegoś lepszego niż wyświechtane: mamy następcę X, to może ten ktoś minął się z powołaniem i lepiej powinien zacząć pisać bajki, a nie zajmować się PR Copywritingiem? W Polsce dość często ludzie zajmują sprawami o których nie mają zielonego pojęcia: elektryk zostaje prezydentem, kulturoznawca zajmuje się cyfryzacją, model zajmuje się koleją i autostradami, a psycholog sprawuje nadzór nad Wojskiem Polskim. :D
Ostatnio edytowano niedziela, 20 sty 2013, 14:08 przez wanderer, łącznie edytowano 2 razy
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Michał Kościuszko

Postprzez scooby14444 » niedziela, 20 sty 2013, 14:06

Marek Kisiel napisał(a):A jak napisać dla niezwiązanej z rajdami osobie by to zrozumiała jak nie wie co to wyścigi, a co rajdy, że jest natępcą Hołka i Kubicy bo to najbardziej rozpoznawane z krajowego i śwaitowego motorsportu osoby o których przeciętny Kowalski wie. To sa mechanizmy skierowane nie tylko do nas osób które się znają ale też do Kowalskiego i tak to działa. My wiemy i mamy oczywiste pretensje, że jest ściema ale inni nie zawsze o tym muszą wiedzieć . Tak działa PR stety bądź niestety.


Właśnie że normalny PR tak nie działa, działa tak tylko u takich krętaczy jak Kościuszko. Wychodzą z założenia że skoro większość społeczeństwa się nie zna , to możemy zrobić z nich idiotów i wcisnąć im wszytko co się tylko da, nawet to że Michał będzie mistrzem światam, następcą Hołka, Kubicy i Loeba. Tylko czy nie można inaczej?? Myślę że nic by nie stracił a może i zyskał gdyby pisano prawdę. Dużo stracił u wszystkich interesujących się motorsportem. Sorry ale nie ma i nie było w Polsce drugiego tak próżnego zawodnika, z PRem który rozsiewa dookoła tak kłującą w oczy propagandę.
Avatar użytkownika
scooby14444
N3
 
Posty: 352
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lut 2011, 01:05

Re: Michał Kościuszko

Postprzez SebaSTI » niedziela, 20 sty 2013, 14:18

Maxikitcar napisał(a):O ile się nie myle jechał on Mini w Barbórce, więc to nie są jego pierwsze kilometry w tym aucie, no ale co niektórzy wierzą co im przekazuje miszcz.w Monte Carlo właśnie nie liczy się sprzęt w tak dużym słowa znaczeniu jak na innych duuuużo szybszych rajdach, tu się liczy technika jazdy,a On ma z tym problem, tu właśnie widać jeszcze w takich warunkach kto ogarnia sprzęt, Kościuszce nikt nie karze tym autem zapieralać jak to będzie na asfaltowych czy szytrowych(finlandia) rajdach, jak on sobie nieporadził przy bardzo małych prędkościach to i w pozostałych rajdach tej prędkości u niego niezobaczymy.
Nie obchodzi mnie czy Kościuszko dokłada czy Kajetan zarabia(i bardzo dobrze bo jest lepszym kierowcą od Kościuszki :lol: )ale widząc LOTOS jako sponsora każdy ma prawo do oceny , bo w Lotosie pieniądze na sponsoring nie wzięły się z nieba tylko z pieniędzy podatników,to jeszcze nie jest prywatna firma.Jakby nie było państwowej kasy na aucie , to naprawdę jazda tego miszcza nie interesowała by mnie zbytnio jak i jego miejsce w jakim kolwiek rajdzie, ale że jestem polakiem marzy mi się żeby polak walcząc z najlepszymi na świecie był w czołówce i pozostawił miłe wspomnienie z każdego rajdu mając pomoc finansową od państwa :wink: Przy Kościuszce(mając takie doświadczenie w MŚ) to idzie się tylko wkurw.ać wstydu oszczędź siedząc przed TV czy monitorze :(



Kolejny udany... kosciuszko jechal Focusem WRC na Barbórce, a nie Mini i z tego co wiem ogólnie mało jeżdził autami WRC, więc jego doświadczenie w WRC-u jest znikome...
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Michał Kościuszko

Postprzez adolfik9501 » niedziela, 20 sty 2013, 14:26

Witam.

SebaSTI napisał(a):
Maxikitcar napisał(a):O ile się nie myle jechał on Mini w Barbórce, więc to nie są jego pierwsze kilometry w tym aucie, no ale co niektórzy wierzą co im przekazuje miszcz.w Monte Carlo właśnie nie liczy się sprzęt w tak dużym słowa znaczeniu jak na innych duuuużo szybszych rajdach, tu się liczy technika jazdy,a On ma z tym problem, tu właśnie widać jeszcze w takich warunkach kto ogarnia sprzęt, Kościuszce nikt nie karze tym autem zapieralać jak to będzie na asfaltowych czy szytrowych(finlandia) rajdach, jak on sobie nieporadził przy bardzo małych prędkościach to i w pozostałych rajdach tej prędkości u niego niezobaczymy.
Nie obchodzi mnie czy Kościuszko dokłada czy Kajetan zarabia(i bardzo dobrze bo jest lepszym kierowcą od Kościuszki :lol: )ale widząc LOTOS jako sponsora każdy ma prawo do oceny , bo w Lotosie pieniądze na sponsoring nie wzięły się z nieba tylko z pieniędzy podatników,to jeszcze nie jest prywatna firma.Jakby nie było państwowej kasy na aucie , to naprawdę jazda tego miszcza nie interesowała by mnie zbytnio jak i jego miejsce w jakim kolwiek rajdzie, ale że jestem polakiem marzy mi się żeby polak walcząc z najlepszymi na świecie był w czołówce i pozostawił miłe wspomnienie z każdego rajdu mając pomoc finansową od państwa :wink: Przy Kościuszce(mając takie doświadczenie w MŚ) to idzie się tylko wkurw.ać wstydu oszczędź siedząc przed TV czy monitorze :(



Kolejny udany... kosciuszko jechal Focusem WRC na Barbórce, a nie Mini i z tego co wiem ogólnie mało jeżdził autami WRC, więc jego doświadczenie w WRC-u jest znikome...


Kolejny udany... a rok 2011 gdzie "coś było ukryte pod nawierzchnią" i się oczko odlepiło temu misu... ;) Co do doświadczenia w WRC to się zgadzam, znikome, ale doświadczenie w rajdach WRC ma całkiem spore.

Nawiązując do ostatniego występu: Turini

Obrazek
V8 Supercars, Rajdy, IndyCar, F1
Avatar użytkownika
adolfik9501
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): piątek, 11 kwi 2008, 21:56
Lokalizacja: Księstwo Bielsko-Biała

Re: Michał Kościuszko

Postprzez wanderer » niedziela, 20 sty 2013, 14:36

Aha i nawiązując do tego co napisał Maciek Szczepaniak odnośnie 10 miejsca w Monte Carlo, to chyba nie do końca prawda. Bo sądząc po dotychczasowej karierze Kościuszki śmiem twierdzić, że ludzie bardziej pamiętają jakie wrażenie (raczej kiepskie) wywarł niż które miejsca zajął.
Ostatnio edytowano niedziela, 20 sty 2013, 14:38 przez wanderer, łącznie edytowano 1 raz
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 20 sty 2013, 14:37

Jechał Mini w Barbórce w 2011roku i to nawet z tej stajni. I w tym roku podawali te barwy z barbórki 2011 jako na ten sezon.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości