Michał Kościuszko

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Michał Kościuszko

Postprzez adolfik9501 » niedziela, 20 sty 2013, 14:38

wanderer napisał(a):Aha i nawiązując do tego co napisał Maciek Szczepaniak odnośnie 10 miejsca w Monte Carlo, to chyba nie do końca prawda. Bo sądząc po dotychczasowej karierze Kościuszki to sądzę, że ludzie bardziej pamiętają jakie wrażenie (kiepskie) wywarł niż jakie miejsca zajął.


Nie mów, że nie pamiętasz zwycięstwa w klasie w Monte 2012 po ciężkiej walce z liczną konkurencją, nie rzadko w szybszych maszynach :lol: :lol: :lol:

A tak poważniej to tabele swoje, kibice swoje.
V8 Supercars, Rajdy, IndyCar, F1
Avatar użytkownika
adolfik9501
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): piątek, 11 kwi 2008, 21:56
Lokalizacja: Księstwo Bielsko-Biała


Re: Michał Kościuszko

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 20 sty 2013, 15:00

A z tym PRem to nie do końca, że mówią tak żeby sponsor był zadowolony. Bo jakoś Hirvonen niema problemu powiedzieć prawdy ,że nie może nic więcej zrobić. I też ma sponsorów,ale nie robi z siebie jakiegoś mistrza nad mistrzami,ani jego PR tego nie robi. To tylko przykład.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Glitol » niedziela, 20 sty 2013, 15:34

Czytam Wasze wypowiedzi i śmiać mi się chce.
Po kolei: mam 38 lat i w ch... za sobą.
Michała nie znam więc mój stosunek jest obojętny.
Piszecie, że tegoroczne MC było słabe - moim zdaniem było udane, pojechał skończyć i to zrobił. Wynik taki sobie, były przebłyski ale to za mało.
Porównanie do Bufeta nie ma sensu, Brian to inna liga (choć nie top).
Kościuch vs. Kajto - nie mam faworyta choć Janner zaskoczył mnie pozytywnie, niestety wiek Kajta (jak kiedyś Hola) gra rolę.
Nie wiem kto z Was pracuje z (pracował) w firmie skarbu państwa (dziadowskiego bardzo ale to jesteśmy winni My wyborcy) ale to nie jest takie proste, Michał ma dobrych PR i czepianie się komunikatów jest żałosne.
A teraz prywata: gdzie sa ludzie z tamtych lat??? Poziom tego forum to obecnie blisko dna.
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5
 
Posty: 742
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 08:17
Lokalizacja: Kielce

Re: Michał Kościuszko

Postprzez kidler » niedziela, 20 sty 2013, 15:39

A ja mam 20 lat i widziałem naprawdę mało. :wink: Prawda jest taka, dyskusji do miana konstruktywnej brakuje tyle, co Ogierowi do Loeba w końcowych wynikach MC. Na jedną konstruktywną wypowiedz wypada po pięć albo skrajnie hejtujących, albo skrajnie ubóstwiających Michała wiadomości. Proponuję zrobić parę kroków w tył i przyglądnać się temu wszystkiemu z dystansu. :roll:
kidler
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2011, 17:02

Re: Michał Kościuszko

Postprzez wanderer » niedziela, 20 sty 2013, 15:48

Glitol napisał(a):Michał ma dobrych PR i czepianie się komunikatów jest żałosne.
A teraz prywata: gdzie sa ludzie z tamtych lat??? Poziom tego forum to obecnie blisko dna.

No tak, ludzie piszący komunikaty prasowe są świetni w swoim fachu, tylko inni ludzie dziwnie kręcą głowami jak to czytają. Wniosek jeden: trzeba wymienić kibiców!
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Michał Kościuszko

Postprzez RallyMarco » niedziela, 20 sty 2013, 16:51

Trudno, jest jak jest i lepiej nie będzie. Dopóki bedą układy i "misje" o ktorych mówił M.K lepiej nie będzie. Jeżdzi sobie taki misjonarz a kierowcy rajdowi siedza w domu. Mnie też to wkurza ale co zrobić, szkoda to wszystko komentować, bo nic to nie wnosi a kościuszko bedzie siedział, ( jesli wogole czyta takie rzeczy ) i sie smiał, bo sądząć po jego stronie, komunikatach PR on ma to w du*** co o nim mówią, jedno się lioczy. Z każdej porażki trzeba wyciągnąć wszystko tak, żeby wyszło dobrze i taki Kowalski ogląda sobie wiadomości sportowe i widzi że kościuszkę pokazują więcej niż Loeba- nazwisko idzie w świat, ściema na całego i Kowalski mysli że to bardzo dobry kierowca tylko albo ma pecha, bo ukryli coś w sniegu i w to musiał przyj**** Michał albo złe oponki mu założyli, albo autko pracowało na 3 cylindry i mysli sobie...hmm gdyby nie to to mógłby walczyć o czołowe lokaty...sponsorzy, grupa lotos itd wiedzą że jazda w MŚ musi przynieść korzyść, są układy, jest "dobry" PR to z poniżej przeciętnej jazdy idzie zrobić w mediach sukces, nikt nie powie że na oesie wyprzedziło go auto S2000, a gdyby musieli to powiedzieć to by dodali do tego ( smiech), że to auto które go wyprzedziło lepiej odśnieżyło trasę i Michał mógł szybciej później jechać. Wiadomo, kibic popłakałby się ze smiechu, ale Kowalski i to by łyknał...i właśnie to się liczy. Popatrzcie ile jest kibiców rajdowych a ile ludzi interesujących się zupełnie czymś innym albo niczym ale oglądającym wiadomości, sport itd i słyszą ciągle kościuszko, kościuszkoi...no to jednak chłop musi być dobry. Wypowiedzi większości rajdowcow nie są pod kibicow, tylko pod sponsorów, kasa kasa kasa.
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 20 sty 2013, 17:31

Większość ludzi przełącza to gow... A jak oglądają,bo czekają na pogodę to nawet jak łykną tą bajer to w końcu pojadą na rajd i tam wyjdą na idiotów bo dowiedzą się że kto inny jest mistrzem a nie Mistrz Świata TVP.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Tomek K » niedziela, 20 sty 2013, 18:30

Jarek55511 napisał(a):Większość ludzi przełącza to gow... A jak oglądają,bo czekają na pogodę to nawet jak łykną tą bajer to w końcu pojadą na rajd i tam wyjdą na idiotów bo dowiedzą się że kto inny jest mistrzem a nie Mistrz Świata TVP.


Większość ludzi czekających na pogodę na pewno pojedzie na rajd, zwłaszcza MS :lol: Piękne, proponuję spacer, zimowa aura sprzyja schłodzeniu, również umysłu:)
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez viper » niedziela, 20 sty 2013, 18:51

Ludzie przestańcie myśleć jak znawcy tematu tylko zaCznicie myśleć jak pospolity obywatel tzn. PR promuje Michała bardzo dobrze. Inna sprawa, ze nie ma rywala w tym promowaniu. W tv widać 3 gości Kajetanowicz bębenek i zawodnik startujący w MŚ pan Kościuszko. Czy wy widzicie jak to brzmi. Samo stwierdzenie MŚ budzi szacunek. Zobaczcie w telewizji promują relacje skoki biegi narciarskie to wszystko są MŚ. Teraz tak. Jeżeli któryś skoczek wejdzie do pierszej dzisiatki z tych dyscyplin to jest potężny sukses i tak samo dla przeciętnego Kowalskiego bedZie odbierany Kościuszko tzn. Jeżeli powiedzą ze wszedł do pierwszej 10 wrc to jest tak jak by stoch wszedł do pierwszej 10 pucharu swiata itd. To nic, ze stoch moze wygrać zawody , a Kosciszko nie. Na tym polega PR. Ta ciemnota mas, która nie rozumie zasady działania rajdów nie wynika z tego, ze ludzie są głupi, ze to oglądają tylko z tego, ze nasza dyscyplina jest mało popularna, wiec sie ludzie nie znają i na kilkudziesięciu, a moze kilku tysięcy osobników tylko 1 trybi o co chodzi. No teoretycznie w marketingu nie ma nic prostszego niż wciskac kit tym co czegos nie rozumieją, bo to jest najprostsze. Taka osoba bierze pod uwagę 3 rzeczy tzn. Dyscyplina, ranga zawodów i miejsce. No Kościuszko w tej kwesti po MC stoi najwyżej, bo każdy wie co to jest MC, a jakieś janerry srarrery to kto o tym wie. Jestem pewien, ze 90 % na pytanie który jest leprzy Kajetanowicz startujący tylko w MP czy Kosciszko w MŚ odpowie Kosciszko według rangi zawodu z logicznego punktu widzenia. Ludziom po prostu sie nie bedZie mieścić w głowie jak gorszy bedZie jeździł w wyższych zawodach. W żadnej innej dyscyplinie jest to nie możliwe, bo teoretycznie nie logiczne. Marketing Kosciuszki i cała oprawa funkcjonuje prawidłowo, bo tak musi być to promowane i przedtawiane jak wchodzi to kasa
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 20 sty 2013, 19:10

Tomek K napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):Większość ludzi przełącza to gow... A jak oglądają,bo czekają na pogodę to nawet jak łykną tą bajer to w końcu pojadą na rajd i tam wyjdą na idiotów bo dowiedzą się że kto inny jest mistrzem a nie Mistrz Świata TVP.


Większość ludzi czekających na pogodę na pewno pojedzie na rajd, zwłaszcza MS :lol: Piękne, proponuję spacer, zimowa aura sprzyja schłodzeniu, również umysłu:)

Ty myślisz że pogodę oglądają tylko dziadkowie? Są też ludzie któżi mogą się w ciągnąć tak jak większość w Małyszo mamie,czyli ktoś kto się tym wogóle nie interesował,a Nasz wygrywa to trzeba jechać. Wkońcu wygrał w tamtym roku Monte Carlo!(oczywiście w klasie,ale o tym wiedzą nie liczni-czyt. Kibice)
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Michał Kościuszko

Postprzez jarexcc » niedziela, 20 sty 2013, 19:29

a ja wam na to aby dla rozluźnienia atmosfery...

pytam dlaczego tak Pan Tusk nie postawił fotoradaru...161,9km/h
http://www.youtube.com/watch?v=CPnjuwB9cSw
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: Michał Kościuszko

Postprzez viper » niedziela, 20 sty 2013, 19:35

jarexcc napisał(a):a ja wam na to aby dla rozluźnienia atmosfery...

pytam dlaczego tak Pan Tusk nie postawił fotoradaru...161,9km/h
http://www.youtube.com/watch?v=CPnjuwB9cSw

Dobrze ze nie jechał MC, bo nawet Loeb by miał problem :D
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Michał Kościuszko

Postprzez gregortest » niedziela, 20 sty 2013, 20:04

No dobra.
Ułatwię zadanie. ilość aut wrc, którymi michaś śmigał w swojej obfitej karierze.
ilość km w rajdach w których startował.
ile rajdów nie ukończył.
czy jest ktoś z was chętny aby to sprawdzić......
sprawa jest prosta.
idę o zakład ....
że w tym sezonie, żadnego wyniku nie zrobi - nie mówię o ciułaniu punktów, że uzbiera 5 na koniec sezonu.
szwecji pewnie nie ukończy, a potem to i sr i awarie.
dochodzę do wniosku, że albo robi za franię i pierze kasę, albo ma zaj menagera - ewentualnie mogą coś palić, przy ustalaniu działań marketingowych i ocenie pracy pr.
proponuję wysłać mailem do lotosu na zarząd link do tego forum i tej i innych dyskusji.
ja już swoje powiedziałem tym osobom, które znam z lotosu i nie są to sprzątaczki.
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Re: Michał Kościuszko

Postprzez viper » niedziela, 20 sty 2013, 20:20

gregortest napisał(a):No dobra.
Ułatwię zadanie. ilość aut wrc, którymi michaś śmigał w swojej obfitej karierze.
ilość km w rajdach w których startował.
ile rajdów nie ukończył.
czy jest ktoś z was chętny aby to sprawdzić......
sprawa jest prosta.
idę o zakład ....
że w tym sezonie, żadnego wyniku nie zrobi - nie mówię o ciułaniu punktów, że uzbiera 5 na koniec sezonu.
szwecji pewnie nie ukończy, a potem to i sr i awarie.
dochodzę do wniosku, że albo robi za franię i pierze kasę, albo ma zaj menagera - ewentualnie mogą coś palić, przy ustalaniu działań marketingowych i ocenie pracy pr.
proponuję wysłać mailem do lotosu na zarząd link do tego forum i tej i innych dyskusji.
ja już swoje powiedziałem tym osobom, które znam z lotosu i nie są to sprzątaczki.

Kolego marketing rządzi sie swoimi prawami i według wszystkich sportów swiata , o których ja wiem ten co startuje w MŚ jest lepszy od tego co startuje w mistrzostwach kraju. Zeby wypchnac Kajetanowicza na MŚ nie ma kasy, prawda jest taka , ze nawet Kajetanowicz miał by problem z pierwsza 10 gen., wiec za wspólna kasę z Kosciszko bedą pewnie niżej w gen niż byłby Kajetanowicz , ale miejsce nie ma znaczenia, bo promują zawodnika startującego w MŚ , a w Polsce nie ma tak dobrego, bo w MŚ jeżdżą najlepsi i tak to jest przedstawiane. To nie przypadek, ze npraktycznie nigdy oprócz polskiego nie bedą razem sie ścigać Kajetanowicz i Kościuszko, bo by prysla cała tajemnica tego przedsięwzięcia. Jak by sie okazało, ze kierowca krajowy leje tego z MŚ.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Sebekrally » niedziela, 20 sty 2013, 21:46

Zadam przewrotne pytanie.
Jeśli nie Michał to kto miałby jechać w MŚ?
Kajetanowicz-na każdym rajdzie słyszelibyśmy o zdobywaniu doświadczenia, poznawaniu charakterystyki odcinków itd.(sama prawda) Poznawanie nowego auta (bardzo szybkiego i zaawansowanego technicznie)
Chuchała-krok napewno sluszny, ale to początek jego kariery i wielomilionowa inwestycja jest niepewna
Bębenek-błagam
Kuchar-zalał by nas łzami w każdym wejściu live
Sołek jeździ za swoje i niestać go na MŚ :D
Kosciuszko-kolosalne doświadczenie w MŚ, własny wkład, jakieś sukcesy międzynarodowe, młody wiek.
Sponsor (LOTOS) chwała mu za to że zainwestował w rajdy ciężką kase, za taki szmal miałby w kieszeni tuzin MŚ w bieganiu, skakaniu, warcabach, czy innej siatkówce, ktore są transmitowane LIVE przez bite 1,5h. Jeśli mielibyście wyłożyć ze swojej własnej kasy(licząc na zwrot w postaci efektów marketingowych) swoją kase taką którą byście odczuli to w kogo byście zainwestowali. Młodziana o niepewnej przyszłości, w dojżałego mistrza który znany jest tylko na swoim podworku, czy jeszcze w kogoś? Macie jakieś inne typy? Patrząc na historię MP z ostatnich kilku lat to przyjechał dobry, ale nie rewelacyjny kierowca rajdowy i został okrzyknięty kosmitą.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości