Wales Rally GB 2012

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez kremer » niedziela, 16 wrz 2012, 14:03

Tanak broken wheel znowu. Wystarczyło dojechać. Ostberg to taki solidny Hening Solberg // Stohl za najlepszych czasów się zrobił. M.WIlson potwierdza, że nie stracił formy :D :D :D Oleksowicz jest przykładem jak bez większych umiejętności, ale z dobrym portfelem i głową osiągać metę i zdobyć punkty :) Cienki jest na tle czołówki. Jedno trzeba mu przyznać, że dojeżdża do tej mety.

http://liveraceshow.blogspot.com/2012/0 ... event.html

tu będzie power stage za pól godziny
Ostatnio edytowano niedziela, 16 wrz 2012, 14:07 przez kremer, łącznie edytowano 1 raz
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów


Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez wanderer » niedziela, 16 wrz 2012, 14:04

ToMi888 napisał(a):Jeszcze nie skreślajcie Pettera. To może już nie te lata co 2002-2005, ale jeszcze daje radę :)

Solberg jeszcze walczy, na 2 oesy przed końcem odrobił trochę do Loeba i wrócił na drugie miejsce. :)
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez marrcus » niedziela, 16 wrz 2012, 14:25

to są anglosaskie skurczysyny, wydymali al-Rajhiego aż nieładnie, nic dziwnego że ten rajd ma taką obsadę.
Bali się żeby Breen się nei rozbił albo nie był 2. to dali go tak żeby był za 2 brytyjczykami (Cave całkiem OK jedzie), a przed Padonem i Andersonem.

Solberg walczy, oby tylko już bez wtop, Tanak urwał koło i szef Wilson już pewnie znowu wkurzony.


kremer jak z trego linku skorzystać ?
włacza się to
http://motoracing.gamelivehd.com/
i to pozniej
http://www.edigitalplace.com/amember/signup
Avatar użytkownika
marrcus
N3
 
Posty: 492
Dołączył(a): sobota, 14 cze 2008, 17:24
Lokalizacja: Gorzów

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez kremer » niedziela, 16 wrz 2012, 14:42

Jakas lipa z tym linkiem. Pospieszyłem się za bardzo, trzeba się rejestrować itd Cos nie mogę ogarnąć innego. 0,1 s przewagi Seba wiec mega blisko..
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez ToMi888 » niedziela, 16 wrz 2012, 15:08

Już po wszystkim.
Gratki dla Latvali, naprawdę imponował tempem przez cały rajd.
Petter Solberg!
Kris Meeke!
Avatar użytkownika
ToMi888
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 11 paź 2007, 15:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez corados » niedziela, 16 wrz 2012, 16:08

Co się dzieje z Maćkiem Oleksowiczem? :roll: Proponuję prześledzić jego czasy przez 3 dni zmagań w stawce SWRC, ewidentnie jest z czymś problem bo na odcinkach regularnie przyjeżdżał w swojej klasie ostatni. Jeśli jedynym celem jest dojeżdżanie do mety i ciułanie jakichś tam punktów to pewnie wszystko poszło z planem, 4 miejsce nie brzmi najgorzej, a resztę można zwalić na naukę i trudne warunki na trasie.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez Witcher1990 » niedziela, 16 wrz 2012, 18:15

A co się ma dziać- jeździ tak od początku i na jednym z rajdów przegrał chyba z PG Andersonem który korzystał z rally2. poza tym sam używa tego bardzo często.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez Matthias Schmidt » niedziela, 16 wrz 2012, 19:07

Jak dla mnie bohaterem rajdu jest bezsprzecznie Jari Matti Latvala. Trzeba przyznac, ze takiej formy oczekiwalbym od niego przez caly sezon. Bezblednie i bardzo szybko. Na trzecim oesie objal prowadzenie i nie oddal go do samego konca, a to zasluguje na brawa. Zatrzymac dominacje Loeba to tez jest nie byle co :). Uwazam, ze JML moze w tym roku spokojnie powalczyc o II wicemistrzostwo. Seb Loeb jak to Loeb. Szybki, bezbledny. Cieszy mnie fakt, ze jest rajd ktorego nie jest w stanie wygrac z palcem w nosie :). Dalo sie wyczuc frustracje w momencie gdy nie dawal rady Fordom. Mistrza ma juz w kieszeni. Petter Solberg jest moim zdaniem jednym z najwiekszych przegranych rajdu. Oczywscie trzecie miejsce jest super i bardzo dzielnie walczyl o drugie miejsce za co naleza sie brawa. Przez caly weekend mial dobre tempo, strasznie szkoda, ze zabraklo go dzisiaj. Nie powiem, szkoda mi go, ale taki juz jest sport :(. W ogole Fordy byly w swietnej dyspozycji i wrecz to Fiesty mialy przewage nad DS3 w Walii co jest powodem do radosci. Oby byli tak samo konkurencyjni we Wloszech. Mads Ostberg pojechal swietny rajd, tym bardziej, ze ma najstarsze auto w stawce a i tak dawal rade. Natomiast zawiodl Mikko Hirvonen. Byl po prostu za wolny i za slaby. Evgeny Novikov po raz kolejny pokazuje, ze poczynil postepy, cieszy mnie rowniez wynik Thierry Neuville. Ott Tanak za to znow zawiodl i na jego miejscu balbym sie o posade.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez wrc1600 » niedziela, 16 wrz 2012, 20:56

corados napisał(a):Co się dzieje z Maćkiem Oleksowiczem? :roll: Proponuję prześledzić jego czasy przez 3 dni zmagań w stawce SWRC, ewidentnie jest z czymś problem bo na odcinkach regularnie przyjeżdżał w swojej klasie ostatni. Jeśli jedynym celem jest dojeżdżanie do mety i ciułanie jakichś tam punktów to pewnie wszystko poszło z planem, 4 miejsce nie brzmi najgorzej, a resztę można zwalić na naukę i trudne warunki na trasie.

Generalnie tam gdzie inni wbijaja jeszcze wyzszy bieg on juz zaczyna hamowac
SS10 LARDIER ET VALENCA - FAYE (51.70 km)
1. R. Kubica
3. S. Loeb +41.2
9. S. Ogier +1:49.5
wrc1600
N3
 
Posty: 284
Dołączył(a): wtorek, 24 maja 2011, 22:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez ToMi888 » poniedziałek, 17 wrz 2012, 03:15

Zgadzam się w pełni z Matthiasem.
Petter trochę zawiódł - miała być walka o zwycięstwo, a nawet drugie miejsce się wymknęło... No, ale ważne, że na mecie;jest podium, są kolejne punkty - mam nadzieję, że we Francji 3 miejsce to minimum.
Latvala, jak już mówiłem - gratulacje. Nawet poza tym incydentem z drugiego oesu nie popełnił żadnego błędu!
Loeb - brawa za wygrany pojedynek z Petterem. Fajnie go znów widzieć gdzieś indziej niż na 1 miejscu :D
Ostberg ładnie, ograł Hirvonena.
Mikko zupełnie się nie mógł odnaleźć, nie wiem, co się stało - totalnie jakby bez formy. Mały plusik na koniec w postaci wygranego Power Stage - był to dla mnie szok rajdu :P Plusik wart 3 punkty.
Szkoda Tanaka, bo całkiem dobre tempo prezentował, nawet mimo początkowych problemów. Niektóre międzyczasy miał naprawdę dobre. Ale - zwycięzcy są na mecie.
Wilson mnie zaskoczył pozytywnie - myślałem, że będzie tracił więcej.
Temat Atkinsona już się tu przewijał, prawdę mówiąc, liczyłem na jakieś punkty, a tu jeszcze błąd na PS.

W generalce SWRC się zrobiło ciekawie :)
Petter Solberg!
Kris Meeke!
Avatar użytkownika
ToMi888
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 11 paź 2007, 15:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez CZUCZU » poniedziałek, 17 wrz 2012, 09:25

Jak dobrze licze to loebowi wystarczy zająć 3 msce następnym razem niezależnie kto wygra i ma mistrza
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez Witcher1990 » poniedziałek, 17 wrz 2012, 10:40

W tym roku różnice na osach nie były duże i na początku Hirvonen jechał nieźle niestety później popełnił błąd z oponami które kompletnie zniszczył i stąd słabe czasy. Na koniec rajdu notował bardzo dobre czasy i zapewne starał się oszczędzać ogumienie na PS. Nie mając w sumie nic do stracenia mocno przycisnął i opłaciło się więc to nie szok a co najwyżej miła niespodzianka. Albo i nawet nie bo w tym roku jeździ bardzo dobrze.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez JoostSchouten » poniedziałek, 17 wrz 2012, 19:31

We had a great rally, what a lovely fast stages!

Obrazek

Watch my video in HD at Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=hjScLXMYM4Q&hd=1
Joost - Rallymedia.nl
Avatar użytkownika
JoostSchouten
N3
 
Posty: 280
Dołączył(a): piątek, 20 maja 2005, 15:25
Lokalizacja: The Netherlands

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez speedyzxz » środa, 19 wrz 2012, 18:31

Coby nie mówić, Ostberg to porządna firma, może jeszcze ma szanse na jakiś przełom i kolejna poprawe prędkości :)
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Wales Rally GB 2012

Postprzez Witcher1990 » środa, 19 wrz 2012, 22:02

Oglądałem właśnie relację i wygląda na to, że Latvala miał szczęście że wygrał bo co najmniej dwa razy mógł wylądować na drzewie choć oczywiście prędkość miał. Solberg ładnie cały rajd, Ostberg bardzo mocno cisnął, widać było że idzie dzidą. Fabryczny samochód, szkolenie pod okiem utytułowanego kierowcy i w niedługim czasie mamy kogoś pokroju Hirvo.
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron