Koniec kariery Hołka?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wilu » wtorek, 6 maja 2003, 13:01

nie wiem jak to się zakończy, wiem natomiast, że odpuszczając Argentyne nie ma się co już wybierać na pozostałe eliminacje, bo z tego nic już nie będzie, kolejny sezon w MŚ dla Hołka stracony, nie wiem czy gość ma pecha takiego wielkiego, czy to świadoma decyzja, w sumie nieważne, oby tylko Januszł nie odpuścił (ale on na pewno nie odpuści) a już wogóle Łukasz to całkowicie ma pecha, choć jewśli mu pozwoli FIA wystartuje pewnie w następnych eliminacjach w celu nauki. oby bo się wszystko sypie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez koval » środa, 7 maja 2003, 10:23

Dziwne to wszystko :roll: . A wlasnie w Argentynie (i na Cyprze)Holek zapowiadal ze chce walczyc o pudło... Przy obecnej dyspozycji konkurentow na dobry wynik nie ma juz teraz zadnych szans. Szkoda rowniez Sztuki - pech wracajcie do zdrowia szybko :? :roll:

...::: pozdro :::....
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Tommy » czwartek, 8 maja 2003, 23:21

rav napisał(a):Stajnia Stec Railliart nikogo nie sponsoruje (no może oprócz Mariusza Steca). Po co by mieli dokładać do interesu na którym powinni zarabiać.
W ramach sprostowania powiem,że stajnia Zbyszka Steca (Stec Ralliart) nie sponsoruje Mariusza Steca. Przed Rajdem Ziemi Lubelskiej Wiesiek Stec razem z Mariuszem pojechali do Niemiec do tamtejszego Ralliartu po części do nowego Miśka. Jak zapewne wiecie Mariusz jeździ w barwach Stec Xeramic Motorsport. Team ten jest wspierany przez Stec Motorsport (firma taty Mariusza).
Ten kto ma jaja trzyma za Leszka Kuzaja!!!!
Avatar użytkownika
Tommy
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 4 mar 2003, 00:43
Lokalizacja: Lublin Polska C

Postprzez KULAS Fan » piątek, 9 maja 2003, 14:56

Avatar użytkownika
KULAS Fan
N1
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez krzychd » piątek, 9 maja 2003, 15:23

No właśnie, mnie też zastanawiało, jak Sztuka chciał jechać samochodem z kierownicą po prawej stronie.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez WRC » sobota, 10 maja 2003, 15:00

bez sensu. Jak Colin może jeździć po prawej, to dlaczego Łukasz nie mógłby po lewej sronie ???? Bez sensu...
Avatar użytkownika
WRC
N3
 
Posty: 311
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:47
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez rav » sobota, 10 maja 2003, 20:41

Bo lewe zakręty by zbyt głęboko ciął. :D :D :D A z kąd wiadomo że Evo5 Łukasza miało kierownicę po prawej. Czy to jest potwierdzona informacja, czy tylko jakaś plotka? O ile wiem to nawet anglicy jeżdżą z swoich mistrzostwach z kierownicą z lewej (lepsze samochody). Miśki Evo nie są chyba robione w wersji do lewostronnego ruchu.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Max9 » sobota, 10 maja 2003, 21:05

rav napisał(a):Bo lewe zakręty by zbyt głęboko ciął. :D :D :D A z kąd wiadomo że Evo5 Łukasza miało kierownicę po prawej. Czy to jest potwierdzona informacja, czy tylko jakaś plotka? O ile wiem to nawet anglicy jeżdżą z swoich mistrzostwach z kierownicą z lewej (lepsze samochody). Miśki Evo nie są chyba robione w wersji do lewostronnego ruchu.


Były zdjęcia w "WRC"
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JaCK » sobota, 10 maja 2003, 21:21

Obrazek
JaCK
N2
 
Posty: 115
Dołączył(a): środa, 5 lut 2003, 18:58
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Tomisny » niedziela, 11 maja 2003, 00:00

No Holek niestety szybko juz jezdzil nie bedzie...
Newet z rodzima konkurencja (KULIG, KUZAJ) przegrywa regularnie od min. 2 lat...
Co zrobic...troche lecial na opinii po swoich sukcesach z lat 90', ale to sie powoli konczy...juz dosyc tlumaczenia sie sprzetem. Poprostu jestem na 100% pewien ze Kulig jest objektywnie szybszy od Holowczyca...(i to nie tylko na trasach MS) Nie mowie tu ani o technice ani o widowiskowosci... Kulig jest poprostu szybszy... Kuzaj zreszta to samo.
Mysle, ze trzeba troche zrewidowac poglad na temat Holka... wszyscy go lubimy i tak dalej, ale on juz nic nie pokaze... :?

Kulig ognia!
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez LIPciu » niedziela, 11 maja 2003, 00:17

myśle że w tym momęcie hołek wyrażnie ustępuje trójce: kulig , kuzaj no i oczywiście kuchar. według mnie dostałby od nich nawet na kormoranie
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez LIPciu » niedziela, 11 maja 2003, 00:39

JaCK napisał(a):Obrazek

według mnie jest to odbicie lustrzane ale moge sie mylić :)
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Max9 » niedziela, 11 maja 2003, 00:57

to nie moze byc odbicie lustrzane. Zobacz na napisy na masce i napis w tle.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez schwepes » niedziela, 11 maja 2003, 02:35

LIPciu napisał(a):według mnie jest to odbicie lustrzane ale moge sie mylić :)

w relacji TV bylo widac przy wjezdzie na rampe ze ma kierownice po prawej....tam na pewno nie bylo fotomontazu :wink:
Avatar użytkownika
schwepes
A6
 
Posty: 1209
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 22:13
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » niedziela, 11 maja 2003, 11:43

oj, ktoś tu WRC nie czytał ;) pisali że Sztuka miał kierę po prawej stronie bo pożyczał furęna miejscu a tam mają ruch lewostronny...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

cron