Koniec kariery Hołka?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Koniec kariery Hołka?

Postprzez Gokart » środa, 30 kwi 2003, 16:55

Obawiam się, że po słabych wynikach w Nowej Zelandii Hołek może zakończyć karierę. Nawet tam jego start był, sądząc po wielkości reklam, sponsorowany głównie przez stajnię Stec Ralliart, a Red Bull tym razem wyłożył nieco mniej. Obawiam się, że Hołek może już więcej nie wystartować... co o tym sądzicie?
Avatar użytkownika
Gokart
N3
 
Posty: 236
Dołączył(a): wtorek, 6 sie 2002, 13:33
Lokalizacja: Kraków


Postprzez Wilu » środa, 30 kwi 2003, 17:51

myślę, że sezon do końca, po co sobie robić koło pupy i przerywać starty, za to grożą kary. ja wiem, że wielu już gościa pochowało, ale dajmy mu jeszcze szanse wykazania się. a może coś się urodzi jakiś przyzwoity wynik, bo mistrzem PWRC to niestety Holo myślę, że niebędzie.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez rav » środa, 30 kwi 2003, 18:02

Stajnia Stec Railliart nikogo nie sponsoruje (no może oprócz Mariusza Steca). Po co by mieli dokładać do interesu na którym powinni zarabiać.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez LIPciu » środa, 30 kwi 2003, 18:23

jeśli chodzi o mnie to chyba wszyscy juz znają moją opinie
na temat pana krzysztofa.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez żółtodziób » środa, 30 kwi 2003, 20:10

opinię już znają, brak szacunku też znają. O ile to pierwsze ma jeszcze uzasadnienie w faktach to to drugie już nie. W NZ Holo wyraźnie nie nadążał. Być może dlatego że fura była niedofinansowana (sądząc po tych reklamach pewnie większość kasy z własnej kieszeni musiał wyłożyć a tej być może było mało). Moim zdaniem ma szanse na punkty w rajdach które już jechał. Ale mimo wszystko nie wierzę juz w przebudznie które pozwoli mu walczyć o miejsca na pudle.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez LIPciu » środa, 30 kwi 2003, 21:03

żółtodziób napisał(a):opinię już znają, brak szacunku też znają. .

jakieś konkrety???
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Max9 » środa, 30 kwi 2003, 21:24

Może Hołek nie powalczy już o "złoto" w PC w MŚ, ale napewno nie zakończy startów w rajdach. Bo jak się słyszy że w rajdzie (MP) ma startowac Hołek (w WRC czy gr.N) to odrazu jest większe zainteresowanie kibiców i mediów i samemu chętniej idzie się na ten rajd.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » środa, 30 kwi 2003, 23:01

LIPciu: konkrety są takie że ty sam często nie przytaczasz żadnych konkretów jak jeździsz po Hołku. To nie krytyka, to obrzucanie błotem.

Max9: tak, moim zdaniem również powinien dalej jeździć. Ogólnie facet zrobił wiele dobrego dla polskich rajdów, nawet jak nie przywiezie żadnych punktów to po pierwsze wzbudzi większe zainteresowanie a po drugie zawsze jeden Polak więcej...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez lukas » czwartek, 1 maja 2003, 10:23

żółtodziób: Ty uwazasz ze powinien jezdzic, ja tak uwazam i pewnie jeszcze znajdzie sie kilka innych osob na forum ktorzy tak uwazaja. Ale popatrz na to z boku. Wiekszosc kibicow w polsce robi tak - Holek pojechal Szwecje - łeee kiepsko tylko tyle punktow, no moze sie poprawi na nastepnym rajdzie; pojechal NZ - łeeee do dupy, on nie umie jezdzic i w ogole mieszaja Holka z blotem. Dla wiekszosci ludzi w polsce nie ma punktow kierowca do bani !! Denerwujace co nie ?? Na szczescie sa osoby ktorej mniej krytycznie patrza na wyniki roznych kierowcow. Więcej łaskawego oka dla reszty :wink:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez żółtodziób » czwartek, 1 maja 2003, 11:44

to typowo polskie wieśniackie zachowanie, zobacz jak pluli na Małysza jak nie był pierwszy w generalce tylko 3ci... Najwygodniej jest siedzieć na dupie przed komputerem i gadaże Małysz powinien wrócic do ukladania dachówek, Hołek reklamować chipsy a Kuzaj sprzedawać podrabiane ciuchy... To nie jest konstruktywna krytyka tylko wyładowanie własnej frustracji i dla takich zachowań nie mam łaskawego oka...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Baca » czwartek, 1 maja 2003, 12:11

Poruszony został tutaj wątek punktowy. Prześledzcie taką sytuację:
Mało zorientowany kibic (zwany dalej "Niedzielnym") chce przeglądnąć osiągnięcia Polaków w tym sezonie w mistrzostwach świata. Bierze więc tabelkę przedstawiającą zdobycze punktowe w tym sezonie w PCWRC. Myśli: "Przecięż punkty są odzwierciedleniem rywalizacji..." I co tam widzi? Fakt niezaprzeczalny - w tym momencie z Polaków to Holo zdobył najwięcej punktów. Co myśli taki "Kibic Niedzielny" nie znający dokładnie przebiegu poszczególnych eliminacji PCWRC? Jego myślenie idzie następującym tropem:
jeśli ma punktów najwięcej ---> jest najlepszy
Więc siłą rzeczy największa krytyka ze strony "Kibiców Niedzielnych" spada na Janusza.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez JaCK » czwartek, 1 maja 2003, 12:42

takie to juz zycie prawdziwych kibicow (czyt nie niedzielnych) ehh
JaCK
N2
 
Posty: 115
Dołączył(a): środa, 5 lut 2003, 18:58
Lokalizacja: Lublin

Postprzez pwrc » czwartek, 1 maja 2003, 13:06

Jako że Holo startuje w kraju i na swiecie, ten watek bardziej by mi pasował na forum ogólnym. Ale nie mam zamiaru sie czepiac. :lol: :D
Co do wyników, rzeczywiscie, ostatnio nie sa rewelacyjne.
Mimo wszystko lubie Hołka, mam dla niego wiele sympatii i szacunku za to, co zrobił dla rajdów w Polsce.
Śmiem twierdzic, ze zasłuzył na mały obelisk. :wink:
Najsmutniejsze jest w tym wszyststkim to, ze jesli chodzi o medialnosc i propagowanie rajdów, nie widze godnego nastepcy dla Krzyska.
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez lukas » czwartek, 1 maja 2003, 13:16

żółtodziób: masz racje co do Malysza, itd... Mnie tez sie nóż w kieszeni otwiera jak czytam takie teksty w ktorych "znawcy tematu" opluwaja czy to sprintera, skoczka narciarskiego, rajdowca itd... Mam nadzieje ze tego noża nie uzyje :wink: :D
Tak sobie teraz pomyślałem co by bylo gdyby..... np. ktorys z polakow zdobyl MS w PCWRC lub Kuchar dostal sie na fabrycznego i wygral rajd w MS. Od razu pewnie pojawilo by sie mnostwo takich wlasnie "znawcow tematu", aaa potem ktorys z driverow nie konczy rajdu albo zajmuje dalekie miejsce - oplujmy go bo jest cienias !! Tu masz racje żółtodziób :!: Typowo polskie zachowanie - ktoś jest na topie to wszyscy mu kibicuja i znaja sie na tym co robi, ktos ma kryzys to odwrocic sie od niego aaa na dodatek jeszcze go zmieszac z blotem :( ehhh
Baca: co do "niedzielnego kibica" to masz racje. Ale co robią właśnie tacy "znawcy tematu" rajdowego :?: Robia to co robiono z Małyszem, pluja na Holka bo nie ma wyników. Nawet jakby byla taka sytuacja że np. w NZ 1 Kulig 2 Holek i tak by sie pewnie Holkowi dostalo.
Qrde ma ktos jakis pomysl zeby wyplewic takie zachowanie :?: Bo chyba jednak skorzystam z noża :wink:
Avatar użytkownika
lukas
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): czwartek, 23 sty 2003, 11:02
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Max9 » czwartek, 1 maja 2003, 13:24

To chyba jest naturalne w Polsce. Patrząc na MŚ teraz wszyscy "jadą" po Makinenie. Kilka nie udanych startów i już głosy, że jest za stary, że powinien się wycofać. Momentalnie wszyscy zapomnieli o jego sukcesach.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości