Koniec kariery Hołka?

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez golden » środa, 14 maja 2003, 12:21

tak warszawski holek rzeczywiscie popelinl blad i niezdobyl mistrzostwa...
pamietacie zimowy 2001? w jakiej kuzaj byl formie? nawet kulig w focus 00 nie byl w stanie go dogonic o holku juz nie mowie...

co do tej spec. to trudno okreslic rok, TTE po roku 2000 jeszcze udoskonalała Corolle... Kuzaj mial elemnty z 99 2000 ale takze (pozniej) z 2001 np. joye i dyfry aktywne....

Z 206 wrc to sam juz nie wiem jakie oni specyfikacje wypuszczali - mi sie zdaje ze to chodzi o upgrade - na w-ski byl "topowy" + trasy "plaskie" wiec i od razu wyniki lepszy...

w 2002 sam kuzaj przyzanl ze nie moze do konca ustawic auta i "lata" po dziurach (nawet rok jazdy po Polsce holka nie dal "optymalnego" ustawienia)

badz co badz 206 WRC jest na plaskie trasy a nie na typowe dziurawe łączniki etc etc... Jestem bardzo ciekaw jak sobie poradza chlopaki na Polskim bo Subaryna powinna tam nadawac tempo - ale wiele zalezy takze od kierowcy...
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez wartek » poniedziałek, 19 maja 2003, 20:27

rav napisał(a):Zakładamy że Cordoba WRC jest porównywalnym sprzętem do 206 WRC.


nie bądź smieszny, napewno nie w porownaniu cord 99 i pug 2000

co do ustawienia tego kuzajowego puga to ja mysle ze i tak bylo kiepsko
w pierwszych rajdach cial sie z kuligiem ktory jechal seatem, a pozniej sam ze soba wiec tu nie ma mowy o porownywaniu czegokolwiek

Holo mowil ze seata odcina przy okreslonych obrotach i moze sobie jechac kolo 170-180 i czekac na zakret, bo pug zawsze szlifowal ile tylko mogl
jesli chodzi o kormorana to na suchym sie cieli, ale jak juz zrobilo sie slisko (na 2 os) to Holo znokautowal kuzaja i w efekcie zmusil do popelnienia bledu (nie chce wracac juz do pewnych spraw bo to mam nadzieje zostalo wyjasnione)

warto jeszcze dodac ze w 2001 panowie Q mieli po 3 aktywne dyfry, a Hołek tylko 1 centralny
pemietacie co bylo jak kuzaj do 1 os zapomnial wlaczyc dyfrow? dostal srogie lanie i to po suchym, a kilka rajdow 01 bylo w ulewnym deszczu co oczywiscie w tej sytuacji ciagnie za soba ogromne straty
Avatar użytkownika
wartek
N2
 
Posty: 167
Dołączył(a): sobota, 3 sie 2002, 12:38
Lokalizacja: 3City

Postprzez Baca » wtorek, 20 maja 2003, 13:30

Dziś o godzinie 19 na

http://www.polchat.pl/chat/?room=holek.pl

odbędzie się czat z Hołkiem.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rav » wtorek, 20 maja 2003, 20:31

wartek napisał(a):
rav napisał(a):Zakładamy że Cordoba WRC jest porównywalnym sprzętem do 206 WRC.


nie bądź smieszny, napewno nie w porownaniu cord 99 i pug 2000

co do ustawienia tego kuzajowego puga to ja mysle ze i tak bylo kiepsko
w pierwszych rajdach cial sie z kuligiem ktory jechal seatem, a pozniej sam ze soba wiec tu nie ma mowy o porownywaniu czegokolwiek

Holo mowil ze seata odcina przy okreslonych obrotach i moze sobie jechac kolo 170-180 i czekac na zakret, bo pug zawsze szlifowal ile tylko mogl
jesli chodzi o kormorana to na suchym sie cieli, ale jak juz zrobilo sie slisko (na 2 os) to Holo znokautowal kuzaja i w efekcie zmusil do popelnienia bledu (nie chce wracac juz do pewnych spraw bo to mam nadzieje zostalo wyjasnione)

warto jeszcze dodac ze w 2001 panowie Q mieli po 3 aktywne dyfry, a Hołek tylko 1 centralny
pemietacie co bylo jak kuzaj do 1 os zapomnial wlaczyc dyfrow? dostal srogie lanie i to po suchym, a kilka rajdow 01 bylo w ulewnym deszczu co oczywiscie w tej sytuacji ciagnie za soba ogromne straty


Właśnie o to chodzi. Hołek nadawał tempo znacznie wolniejszym samochodem.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » wtorek, 20 maja 2003, 22:32

niby ma być zapis dzisiaj tej pogadanki na http://www.holo.konin.lm.pl/ ale coś jeszcze nie ma, ktoś coś wie co się tam działo.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Baca » piątek, 23 maja 2003, 13:45

Zapis tej pogawędki jest rónież na :

http://holek.pl/
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krzychd » piątek, 23 maja 2003, 14:11

Wilu napisał(a):niby ma być zapis dzisiaj tej pogadanki na http://www.holo.konin.lm.pl/ ale coś jeszcze nie ma, ktoś coś wie co się tam działo.


Antyvirus nie pozwala mi otworzyc tej strony.
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez jonsi15 » piątek, 23 maja 2003, 16:00

krzychd napisał(a):
Wilu napisał(a):niby ma być zapis dzisiaj tej pogadanki na http://www.holo.konin.lm.pl/ ale coś jeszcze nie ma, ktoś coś wie co się tam działo.


Antyvirus nie pozwala mi otworzyc tej strony.



no mi też
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez thompson40 » piątek, 23 maja 2003, 16:06

potwierdzam, u mnie także wyskakuje info, że na stronie jest jakiś wirus. mam zainstalowanego kaspersky'ego i mogę wejść na tą stronę. dostaje info o infekcji plików tymczasowych i normalnie wchodzi stronka. po przeczytaniu całego zapisu, usunąłem wszystkie pliki tymczasowe i jest dobrze 8)
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Wilu » piątek, 23 maja 2003, 18:11

a ja sobie przeczytałęm, mimo wiruska, więc musicie to jakoś obejść albo zlikwidować antywirusa na hwilkę. a raczej warto się zaznajomić, bez rewelacji ale raczej warto.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez TommiCrazy » wtorek, 27 maja 2003, 14:27

hołek dlamnie juz niebedzie zawodnikiem TOPOWYM w czynnych MP ale bedzie nadal RARYTASEM podobnie jak jest to z kilkoma kierowcami MŚ którzy juz startują okazjonalnie jako zaproszeni
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron