Rallye de France

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez Jafry » poniedziałek, 4 paź 2010, 10:42

Jafry
N1
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 18 sie 2010, 19:45


Postprzez corados » poniedziałek, 4 paź 2010, 11:54

Seb to arcymistrz jak dla mnie jego największym plusem jest umiejętność trzymania ciśnienia ile razy było tak,że Hirvo czy inni cięli się z nim na żyletki by później zaliczyć offa, złapać kapcia czy po prostu wydzwonić jak niegdyś Groszek, Nowa Zelandia była jednym z nielicznych wyjątków :wink: Chwała Sebowi za 7 tytuł bo nikt mu już tego nie zabierze i na stałe zapisał się w światowym motorsporcie, na pewno jest już trochę tym wszystkim zmęczony i jego motywacja powoli się wyczerpuje, tak naprawdę to oprócz Ogiera i Latvali na szutrze w równych warunkach gdy Seb idzie wszystko nie ma innych którzy potrafiliby z nim nawiązać walkę przez 3 etapy, inna sprawa gdy Loeb musi odkurzać trasę. Szkoda,że tak krótko miał okazję rywalizować z takimi kierowcami jak Makinnen, Burns, Sainz
albo było to już, gdy oni najlepsze lata mieli za sobą.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez speedyzxz » poniedziałek, 4 paź 2010, 16:10

Sylwek_GSi napisał(a):Najbardziej mi sie podoba to że on dalej ma ochote na wygrywanie, nie opowiada bajek nie robi show tylko wygrywa.


Ja tam bardziej odnoszę wrażenie jakby miał olewkę na to wszystko i jeździ, bo jest forsa. Jakoś wielce uśmiechniętego go nie widziałem.
Najbardziej mi się przypomina jak oglądałem relacje z RP '09. Uśmiechy na twarzach kierowców, Loeb jakiś przygaszony, może naburmuszył się bo mu nie wychodziło.
Chociaż jakby tak było to by się nie zgadzało moje pierwsze zdanie
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości