Solberg w peugeocie!!

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Solberg w peugeocie!!

Postprzez jonsi15 » czwartek, 3 kwi 2003, 15:54

Czy wszyscy muszą jezdzić dla puga? Ale może rychu wróci do subaru,na przejściu do puga raczej stracił. Oczywiście sportowo nie finansowo. :twisted:
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry


Postprzez marcin » czwartek, 3 kwi 2003, 16:09

Narazie to tylko rozważanie peugeota i do decyzji chyba jeszcze dużo brakuje. Jednak myślę że Solberg by dużo na tej "przeprowadzce" :) zyskał ponieważ ma on duży talent a subaru jak narazie nie daje mu szansy na wygrywanie rajdów ( mówie o sezonie 2003) . Uważam że Solberg za długo by sie nie zastanawiał jak by dostał taką propozycje od Peugeota - przecież pugi biją wszytkich :!:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez LIPciu » czwartek, 3 kwi 2003, 16:47

według mnie solberg mie przejdzie do puga. moim skromnym zdaniem to są tylko takie spekulacje żeby ludzie mieli o czym rozmawiać. a poza tym solber zacznie jezdzić i pewnie skączy ten sezon na pudlew generalce i nie będzie chciał odchodzić o francuza.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez thompson40 » czwartek, 3 kwi 2003, 20:25

wedłóg mnie Subaru to jak najbardziej konkurencyjny samochód. w tym sezonie Peter narazie nie błyszczał, ale uważam że ma szanse wygrać jakiś rajd. co do przejścia do Peugeota to raczej tak się nie stanie, Peugeot musiałby zrezygnować z któregoś ze swoich kierowców "numer 1" tj Marcusa lub Burnsa. mam nadzieję że Solberg przedłuży umowę z Subaru i będzie walczył dalej, w niebieskim kombinezonie ;)
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez żółtodziób » czwartek, 3 kwi 2003, 22:02

marcin: Bzdurą jest że Pug jest lepszy od Subaru. To Grochu jest lepszy od pozostałych drajwerów, zauważ że Burns czy Rovanpera już tak nie błyszczą. Zwłaszcza postawa Burnsa w zeszłym sezonie to wielkie rozczarowanie, niejednokrotnie przegrywał z Solbergiem mimo że w czasie jak obaj jeździli Subaru Solberg nawet nie próbował mu podskakiwać. Czyzby Solberg zrobił aż taki postep że nie tylko dorównał Burnsowi ale jeszcze go przerósł ponieważ przegonił go mimo dysponowania gorszym wozem? Chyba nie. Owszem, były takie rajdy że Pugi zgarniały wszystkie punkty jakie mogły zgarnąć i nikt nie był w stanie za nimi pogonić, ale na ogół Subaru potrafiły za nimi pogonić, np. w Argentynie gdzie Makinen ciął się z Gronholmem do samego końca, w Wielkiej Brytanii Burns nawet nie złapał kontaktu z Solbergiem mimo że zna ten rajd jak własną kieszeń, również na asfalcie (nie pamiętam już na jakim ale chyba w Katalonii) Solberga objechał tylko Panizzi. W tym sezonie Makinen już pokazał że nowe Subaru to bardzo dobry sprzęt, pokazał to również częściowo Solberg w Monte Carlo. Zanim wydzwonił prawie wygrał 4rty OS, a gdyby nie zawisł na mostku to wygrałby go zdecydowania, na mostku stracił kilkanaście sekund a OS przegrał tylko o 4 sekundy. Myślę ze dla Solberga lepiej będzie jak na razie zostanie w Subaru. W Subaru jest numerem 1, w Pugu byłby 2gi jak nie 3ci, a wiadomo jak Peugeotowi zalezy na mistrzostwie producentów, jak nic nakazywaliby mu nie ściganie sie z Gronholmem gdyby ich pozycja w klasyfikacji producentów była zagrożona. W Subaru będzie miał równie dobrą brykę i nie będzie musiał nikogo przepuszczać.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wilu » czwartek, 3 kwi 2003, 22:07

ale on polubił subaraki i chce nimi dalej jeździć i żaden peugot go nie skusi. oficjalnie zdementował te plotki przecież. a faktem jest, że subarka nie ustępuje ani cytrynom, ani pugom, to konkurencyjny wrc i do tego jeszcze ma klasę.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez żółtodziób » czwartek, 3 kwi 2003, 22:13

heh, właśnie przypomniałem sobie jego buńczuczne zapowiedzi przed Australią, że ma dość dominacji Pugów i że ją przełamie w Australii... nic z tego nie wyszło (przynajmniej nie w Australii choć jakiś czas trzymał się dość blisko Gronholma) ale to w zasadzie był sygnał jak bardzo lubi Pugi;-)
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez maciekd » czwartek, 3 kwi 2003, 22:21

Petter poza Szwecją kręci w tym sezonie doskonałe czasy. Niestety brakuje szczęścia i być może troche opanowania. W Monte był zaraz za Marcusem zanim wypadł, w Turcji prowadził. Jeszcze zobaczycie w Nowej Zelandii kto tu rządzi! Petter GO :arrow: :arrow: :arrow: :!: :twisted:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez !ADI! » czwartek, 3 kwi 2003, 22:28

zgadzam się w 100% z żółtodziobem.
1. na monte Solberg stukał prawie wszstkim, do czasu aż nie nastukał kilku mostkom a te mostki nastukał jemu.
2. Solberg sam przyznał, że nie przepada za rajdem szwedzkim. Za to Makinen jechał tuż za Gronholmem.
3.W Turcji Peter prowadził, do czasu...
W gruncie rzeczy, już od kilku rajdów Subaru jest zawsze w ścisłej czołówce. A Solberg stuka prawie wszystkim.
Dlatego uważam, że Solberg + Subaru do dobra kombinacja. Tak samo jak dobrą kombinacją był Burns + Subaru. I Peugeot to zawalił.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

blef

Postprzez grandmaster » piątek, 4 kwi 2003, 15:38

Wg. mnie to znowu kolejna "fama" z cyklu "Zrobić zadyme"...
Przecież solberg sam ostatnio w wywiadzie dla jakieś gazety zaprzeczył, że taka zmiana będzie miała miejsce.Wydaje mi się, że druga plotka o tym, że Burns ma spowrotem wrócić do subaru jest bardziej prawdopodobna...już nie raz mówiono o tym, że "BiG Mak" ma odejść po tym sezonie i wtedy zwalnia się miejsce dla Burns'a.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez marcin » piątek, 4 kwi 2003, 15:52

Do Żółtodziób: W moim poście zaznaczyłem ze chodzi mi o ten sezon :!: a W tym sezonie jak na razie subaru nic nie pokazuje szczególnego..
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Rafał » sobota, 5 kwi 2003, 23:16

marcin napisał(a):Do Żółtodziób: W moim poście zaznaczyłem ze chodzi mi o ten sezon :!: a W tym sezonie jak na razie subaru nic nie pokazuje szczególnego..


Jak to nie pokazuje nic szczególnego? Jak do tej pory to chyba wina kierowców a nie samochodów.
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez żółtodziób » niedziela, 6 kwi 2003, 01:00

nie wiem czy deklasacja wszystkich oprócz Gronholma w Szwecjii i podwójne powadzenie aż do wydzwonienia w Turcji to nic szczególnego... Cytynki miały po prostu więcej farta.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez grandmaster » niedziela, 6 kwi 2003, 01:08

W każdym rajdzie potrzebny jest fart i łud szczęścia, ale w takich rajdach jak Turcja trzeba jechać też z głową.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez żółtodziób » niedziela, 6 kwi 2003, 01:21

ciężko jest jechać z głową w takim rajdzie jak Turcja. Robisz opis i trasa jest czysta. Jedziesz i nagle za zakrętem leży kamień który wcześniej leżał na poboczu i poprzednik wciągnął go na drogę. Zauważ że awarie jakie zdziesiątkowały czołówkę to były opony i zawiasy, żadnego konkretnego, typowo "colinowego" dzwonu. Pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, a przecież to jest rajd i nikt nie będzie zwalniał do 10 km/h dlatego że na trasie mogą leżeć kamory których nie było wcześniej. A jadąc normalnie nawet nie widać o co rozwalasz sobie zawias. Widziałeś na pewno te on boardy.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 62 gości