DAKAR 2010

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez RaQ » piątek, 19 mar 2010, 08:37

Fiesta R2 - zapewniam Cię, że za parę tygodni o tej sprawie będziesz pamiętał tylko Ty, ja i paru kolegów z forum.
Póki co te rajdy baja to taka nisza, że mało kogo to obchodzi.

Dlatego może pomyśleli o overdrive, że wstawią zwężkę, która "rozwęży się w wyniku ruskiego chłodu" i będzie więcej poweru. Trudno powiedzieć i trudno oceniać gdy czyta się jedynie oficjalnie prasówki.

Prawdy i tak się nie dowiemy.
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41


Postprzez Cendra » piątek, 19 mar 2010, 22:16

Obrazek
Trafny tytul :?:
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez rallyfan2 » piątek, 19 mar 2010, 23:15

Cendra napisał(a):Obrazek
Trafny tytul :?:



:lol: to samo mi do głowy przyszło, wsadzili dobrą zwężke to auto nie jedzie.Nie żebym się Hołka czepiał bo to jeden z moich ulubionych kierowców, ale bryke mógłby sobie zmienić.
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez kremer » poniedziałek, 22 mar 2010, 13:11

Holek znowu w czołówce w klasyfikacji rajdow Baja. Szkoda, ze nie ma tam z kim sie scigac. Nastepny rajd dopiero za 4 miesiace...
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Gucio » poniedziałek, 15 lis 2010, 19:18

EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kremer » środa, 24 lis 2010, 13:11

http://rajdy.autoklub.pl/news/siedem-bmw-na-dakar,33151

Siedem X3CC. Oby to się nie odbiło na serwisie :) Ciekawe czy będą równi i rowniejsi. Ktory w tej klas. jes Hołek hehe
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Postprzez Cendra » środa, 22 gru 2010, 12:10

Kuba nie jedzie Dakaru :( chyba nasza największa szansa (poza Sonikiem) na dobry wynik...
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez DonCorrado » środa, 22 gru 2010, 15:51

Cendra napisał(a):Kuba nie jedzie Dakaru :( chyba nasza największa szansa (poza Sonikiem) na dobry wynik...


ale padaka :roll:
koles na pewno by byl w piatce, a moze stanal by na pudle :?
Oby sie zablokowal sie jak Dabrowski kiedys tam po wypadku :?
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez krupson » środa, 22 gru 2010, 15:57

O ile mi wiadomo, Dąbrowski się nie zablokował, tylko miał kompletnie zdemolowany obojczyk czy tam bark... U Kuby chyba takiej groźby nie ma (oby)
www.motosp.pl
Avatar użytkownika
krupson
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek, 19 paź 2010, 14:45

Postprzez DonCorrado » sobota, 25 gru 2010, 01:25

Wypadki czasem koncza kariere, uwazam, ze tak bylo z Dabrowskim.

Dakar w TVP pod nazwa "Śladami ORLEN Team, czyli Dakar na obcasach”
Rzygac mi sie chce, matoly!
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez michalziem » niedziela, 26 gru 2010, 15:02

ludzie !! najpierw mówicie ze nie ma rajdów w tvp, a jak orlen wykłada gruba kasę aby były jakieś wcinki w telewizji to tez jest nie dobrze, zastanówcie się czego chcecie!!! relacje z dakaru maja być w tvp 1 po wiadomościach lub Teleexpressie a dakar na obcasach będzie w tvp 2 i z tego co pamiętam z tamtego roku to było bardzo ciekawe, bo to było takie spojrzenie ogólnie na rajd, były jakieś konkursy i mogliśmy gdzieś pisać jakieś pytania i zostało wybierane najciekawsze i w każdym odcinku odpowiadał ktoś na z orlen teamu na dane pytanie
nie wiem jak wy ale ja się bardzo ciesze nawet z najgłupszej kroniki/relacji z rajdu bo każda taka wzmianka pozwala aby zwykły człowiek trochę poznawał ten sport
michalziem
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): piątek, 30 paź 2009, 20:56

Postprzez speedyzxz » niedziela, 26 gru 2010, 15:14

Ja chcę 30 minutową relacje z każdego dnia i godzinne podsumowanie na koniec, to samo się tyczy RSMP.

No ale to już nawet nie optymizm, a fantastyka
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Postprzez DonCorrado » niedziela, 26 gru 2010, 15:37

michalziem napisał(a):ludzie !! najpierw mówicie ze nie ma rajdów w tvp, a jak orlen wykłada gruba kasę aby były jakieś wcinki w telewizji to tez jest nie dobrze, zastanówcie się czego chcecie!!! relacje z dakaru maja być w tvp 1 po wiadomościach lub Teleexpressie a dakar na obcasach będzie w tvp 2 i z tego co pamiętam z tamtego roku to było bardzo ciekawe, bo to było takie spojrzenie ogólnie na rajd, były jakieś konkursy i mogliśmy gdzieś pisać jakieś pytania i zostało wybierane najciekawsze i w każdym odcinku odpowiadał ktoś na z orlen teamu na dane pytanie
nie wiem jak wy ale ja się bardzo ciesze nawet z najgłupszej kroniki/relacji z rajdu bo każda taka wzmianka pozwala aby zwykły człowiek trochę poznawał ten sport


Wole wydac 9,90 zl i miec eurosport gdzie po kazdym etapie jest obrzerna relacja i wywiady niz zadreczac sie TVP 2 i "kronika" :lol:
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez Banan » niedziela, 26 gru 2010, 15:48

DonCorrado napisał(a):
michalziem napisał(a):ludzie !! najpierw mówicie ze nie ma rajdów w tvp, a jak orlen wykłada gruba kasę aby były jakieś wcinki w telewizji to tez jest nie dobrze, zastanówcie się czego chcecie!!! relacje z dakaru maja być w tvp 1 po wiadomościach lub Teleexpressie a dakar na obcasach będzie w tvp 2 i z tego co pamiętam z tamtego roku to było bardzo ciekawe, bo to było takie spojrzenie ogólnie na rajd, były jakieś konkursy i mogliśmy gdzieś pisać jakieś pytania i zostało wybierane najciekawsze i w każdym odcinku odpowiadał ktoś na z orlen teamu na dane pytanie
nie wiem jak wy ale ja się bardzo ciesze nawet z najgłupszej kroniki/relacji z rajdu bo każda taka wzmianka pozwala aby zwykły człowiek trochę poznawał ten sport


Wole wydac 9,90 zl i miec eurosport gdzie po kazdym etapie jest obrzerna relacja i wywiady niz zadreczac sie TVP 2 i "kronika" :lol:


Nikt Ci nie broni.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez michalziem » niedziela, 26 gru 2010, 18:22

ja tez wole wydać kasę na Eurosport, ale mi chodzi a nawet chyba nam wszystkim chodzi o to aby rajdy trafiały do "szarych" ludzi którzy nie są fanami tego sportu, aby zobaczyli trochę na czym to polega, i ja ciesze się ze są choć tak krótkie wzmianki, które nie zanudzą zwykłego człowieka, a wiadomo dla nas takie wzmianki nie wystarczają, ale chyba chodzi nam o to aby zarazić tym tych którzy się tym nie interesują, bo jeśli by Cie coś nie interesowało to byś tego nie oglądał 30 minut tylko byś przełączył na inny kanał...
michalziem
N2
 
Posty: 172
Dołączył(a): piątek, 30 paź 2009, 20:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron