DAKAR 2010

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez kremer » poniedziałek, 27 gru 2010, 00:17

Oj z Przygońskim bardzo zła wiadomość. Tak się kariery właśnie nie rozwijają. Miał chlopak szanse na TOP3 Top5 i ew. angaż do fabryki, a takto kolejny rok w plecy
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów


Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 27 gru 2010, 21:42

michalziem napisał(a):ja tez wole wydać kasę na Eurosport, ale mi chodzi a nawet chyba nam wszystkim chodzi o to aby rajdy trafiały do "szarych" ludzi którzy nie są fanami tego sportu, aby zobaczyli trochę na czym to polega, i ja ciesze się ze są choć tak krótkie wzmianki, które nie zanudzą zwykłego człowieka, a wiadomo dla nas takie wzmianki nie wystarczają, ale chyba chodzi nam o to aby zarazić tym tych którzy się tym nie interesują, bo jeśli by Cie coś nie interesowało to byś tego nie oglądał 30 minut tylko byś przełączył na inny kanał...


Niby masz racje. Ale w Polsce nikomu Z ZEWNATRZ jak chocby grupie Orlen nie oplaca sie pakowac kasy w bloto. Ta je... TVP wezmie pewnie kupe kasy za samo to, ze na jej antenie to bedzie, a te pieniadze mogly by pojsc na kronike nie 10 minutowa, a chocby 20 minutowa. Tak czy siak dla mnie to jest temat rzeka jezeli chodzi o telacje w TV itp.

Dorzuce, ze na eurosport jest/byl taki ktos jak Grzegorz Gac :) Ten koles myli sie co minute :) Jak ktos oglada, to wie co mam na mysli. Natomiast niejaki Slawek Szymczak zawsze mowi bardzo ciekawie i bez zajakniecia :)
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Postprzez DonCorrado » sobota, 1 sty 2011, 18:20

Wie ktos gdzie w internecie mozna "darmowo" ogladac Eurosport PL? Mam darmowy niemiecki, z angielskiego cos tam kapuje, ale PL to juz by byl luksus, dzis start, a wogule to by mnie interesowaly codzienne kroniki kolo 22, ew. sobie wykupie Eurosport Player
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości