Repco Rally Australia

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Repco Rally Australia

Postprzez dominik_r » piątek, 12 wrz 2014, 02:29

Mikkelsen po os2: ""Yeah a clean stage for us, but it will get faster and faster" - jakieś tam odkurzanie bedzie
Avatar użytkownika
dominik_r
N2
 
Posty: 156
Dołączył(a): piątek, 8 mar 2013, 03:34


Re: Repco Rally Australia

Postprzez ToMi888 » piątek, 12 wrz 2014, 03:18

Ależ mnie cieszy Meeke, już jest liderem :D
Bardzo liczę, że w tym rajdzie będzie co najmniej na 2. miejscu. A jakby wygrał, byłoby super :)
Coś czuję, że Mikkelsen namiesza w tym rajdzie.

I może Hirvonen też coś pokaże, póki co jedzie dobrze. Fajnie, jakby wygrał parę oesów i zdobył pudło.
Petter Solberg!
Kris Meeke!
Avatar użytkownika
ToMi888
N2
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 11 paź 2007, 15:28
Lokalizacja: Tarnów

Re: Repco Rally Australia

Postprzez dominik_r » piątek, 12 wrz 2014, 03:20

ToMi888 napisał(a):Ależ mnie cieszy Meeke, już jest liderem :D
Bardzo liczę, że w tym rajdzie będzie co najmniej na 2. miejscu. A jakby wygrał, byłoby super :)
Coś czuję, że Mikkelsen namiesza w tym rajdzie.

I może Hirvonen też coś pokaże, póki co jedzie dobrze. Fajnie, jakby wygrał parę oesów i zdobył pudło.


Po serwisie wszyscy pojadą po odkurzonym i VW przyśpieszą
Avatar użytkownika
dominik_r
N2
 
Posty: 156
Dołączył(a): piątek, 8 mar 2013, 03:34

Re: Repco Rally Australia

Postprzez Maciejo195 » piątek, 12 wrz 2014, 07:37

Nie jestem zadowolony - mówił Robert Kubica. - Układ kierowniczy nie jest właściwie ustawiony i to mnie dekoncentruje. Gdy trzymam kierownicę prosto, samochód skręca w prawo.


Po raz kolejny ktoś sobie robi jaja czy mi się wydaje ? Kolejna wpadka w przygotowaniu auta dla Roberta.

Walcz Robert !!!
Maciejo195
 
Posty: 43
Dołączył(a): czwartek, 28 mar 2013, 16:09

Re: Repco Rally Australia

Postprzez karluum » piątek, 12 wrz 2014, 08:09

Pierwsza piątka strasznie ciasno, Thierry już nie liczy się w walce. Kubica bardzo dobrze, szóste miejsce jest w zasięgu, szybszy na razie od Evansa i niewiele wolniejszy od Paddona. Wolnego tempa Atkinsona się spodziewałem, ale Ostberg....
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Re: Repco Rally Australia

Postprzez Forester » piątek, 12 wrz 2014, 08:24

Maciejo195 napisał(a):
Nie jestem zadowolony - mówił Robert Kubica. - Układ kierowniczy nie jest właściwie ustawiony i to mnie dekoncentruje. Gdy trzymam kierownicę prosto, samochód skręca w prawo.


Po raz kolejny ktoś sobie robi jaja czy mi się wydaje ? Kolejna wpadka w przygotowaniu auta dla Roberta.

Walcz Robert !!!


Może uszkodził układ kierowniczy na drodze....mi się to zdarza :)
Forester
N1
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2014, 11:05

Re: Repco Rally Australia

Postprzez ryjas » piątek, 12 wrz 2014, 08:36

Uszkodził przy wyjeżdżaniu z serwisu?;)

Atko jedzie chyba rajd życia:/
ryjas
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 22:00

Re: Repco Rally Australia

Postprzez Thomas » piątek, 12 wrz 2014, 08:37

no nie bałdzo:

"Nie jestem zadowolony z tego czasu, chyba dano nam zły międzyczas. Coś jest nie tak z autem po serwisie i przeszkadza mi to - kierownica nie jest ustawiona prosto" :roll:
"W zeszłym roku miałem pięć wypadków i żaden nie był wynikiem nadmiernej prędkości...ci, którzy nie rozumieją tego sportu, mają prawo nie wiedzieć. Natomiast ci, którzy są w tym sporcie czasami powinni pomyśleć...ale z czasem zapominają.
Avatar użytkownika
Thomas
A5
 
Posty: 660
Dołączył(a): wtorek, 7 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: SB/LZ

Re: Repco Rally Australia

Postprzez Dani » piątek, 12 wrz 2014, 09:29

Niezła szopka w tym M-Sporcie. Nie dość, że pajace przez cały rok nie potrafią zrobić skrzyni, to i jeszcze teraz układ kierowniczy doszedł. Szacun dla Roberta, że osiąga takie dobre czasy jadać takim szrotem.
Avatar użytkownika
Dani
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 1 kwi 2014, 18:04

Re: Repco Rally Australia

Postprzez ZbyszekChaosu » piątek, 12 wrz 2014, 10:06

Rajd zapowiada się bardzo ciekawie. Pierwsza piątka mieści się w 6 sekundach, zobaczymy czy jutro wszyscy utrzymają to tempo choć pewnie ktoś wyleci. Trochę szkoda Neuvila ale za to Robert jedzie swoje. Zastanawiam się co z Ostbergiem się stało, że tak mu ostatnio tempo spadło.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Repco Rally Australia

Postprzez Mad Max » piątek, 12 wrz 2014, 10:15

Thomas napisał(a):Tymczasem pierwszą przygodę na OS zaliczył niejaki ...Colin Clark :D
http://www.youtube.com/watch?v=5l3eW9KgE08
To sobie gość reklamę szkoły rajdowej zrobił :wink:

Meeke chyba przeszedł jakaś metamorfozę i uwierzył że "potrafi"... bardzo mi się to podoba...

czteroślad Nuevilla
Obrazek

EDYTA: Tak w ogóle to chciałbym zauważyć że pierwszy dzień się praktycznie skończył a załogi w "wurcach" w komplecie na mecie co się raczej chyba rzadko zdarza.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Repco Rally Australia

Postprzez kostek45 » piątek, 12 wrz 2014, 11:27

Na SSS1 i SSS2 Trio VW 1-2-3 a czwarta załoga i kolejne ze sporą stratą. (1.37 i 1,67s/km)
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: Repco Rally Australia

Postprzez kremer » piątek, 12 wrz 2014, 11:45

Dobry rajd :) Co do M Sportu to nie ma co komentować :) Byle dojechać sezon i jak najwięcej km oesowych. Tam cudów nie będzie już. Kubica jedzie dobre zawody. Mała strata do Ostberga i Paddona jest optymistyczna.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Repco Rally Australia

Postprzez Matthias Schmidt » piątek, 12 wrz 2014, 11:45

Tak jak obstawialem, 1-2-3 dla Volkswagena. Od jutra dla rywali bedzie jedynie gorzej. Meeke cisnal ladnie, no ale niestety to 'tylko' czwarte miejsce, wolalbym go widziec na podium. Ale poczekajmy, bo na razie jest ciasno i jutro wiele moze sie wydarzyc. Obstawiam jutro 90% wygranych oesowych Ogiera. Nie ma co na razie chwalic Meeke, bo w Deutschland tez wydawalo sie, ze dojrzal i dojedzie super tempem do mety. Nie dojechal. Ale zycze mu zeby tym razem tak sie stalo.
Szkoda,ze Neuville juz tam narozrabial, ale tempo jest ok, powinien odrobic straty i moze nawet Top5-6 jest mozliwe.
Ostberg.... :roll: :roll: tragedia
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Repco Rally Australia

Postprzez wanderer » piątek, 12 wrz 2014, 11:46

kostek45 napisał(a):Na SSS1 i SSS2 Trio VW 1-2-3 a czwarta załoga i kolejne ze sporą stratą. (1.37 i 1,67s/km)

Czyli, tak jak można było sądzić, wszystko pod koniec etapu się ustabilizuje. Cieszy tylko to, że Meeke i Hirvonen są bardzo blisko. A Ostberg, w przyszłym roku chyba będzie musiał szukać sobie nowego pracodawcy. Przed rajdem w Finlandii i w Australii przebąkiwał, że chce walczyć o zwycięstwo a jak na razie wygląda na to, że nie jest w stanie zawalczyć o podium.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

cron