Repco Rally Australia

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Repco Rally Australia

Postprzez martenzyt » poniedziałek, 19 lis 2018, 19:17

Rules napisał(a):Słuszna uwaga Voo zdecydowanie bardziej wolałem kiedy sezon kończył rajd Wielkiej Brytanii.


Też tak podchodziłem jeszcze przed rajdem ale potem pomyślałem sobie, że to jednak rajdowe mistrzostwa świata i my europejczycy nie możemy wymagać żeby było wszystko robione pod nas :) równie dobrze ludzie tam daleko mogli czuć się z tego tytułu również niezadowoleni, że ostatni rajd sezonu muszą oglądać nocą ;)
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Repco Rally Australia

Postprzez Honiclbr » poniedziałek, 19 lis 2018, 20:01

martenzyt napisał(a):
Rules napisał(a):Słuszna uwaga Voo zdecydowanie bardziej wolałem kiedy sezon kończył rajd Wielkiej Brytanii.


Też tak podchodziłem jeszcze przed rajdem ale potem pomyślałem sobie, że to jednak rajdowe mistrzostwa świata i my europejczycy nie możemy wymagać żeby było wszystko robione pod nas :) równie dobrze ludzie tam daleko mogli czuć się z tego tytułu również niezadowoleni, że ostatni rajd sezonu muszą oglądać nocą ;)


Ale co roku statystyki pokazują, ze grubo ponad 3/4 "oglądaczy" jest z Europy... Wiadomo, że lepiej zrobić po rajdzie dodatkowe wakacje dla wszystkich, niż marznąć na wyspach ;)
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Repco Rally Australia

Postprzez martenzyt » środa, 21 lis 2018, 21:02

Honiclbr napisał(a):
martenzyt napisał(a):
Rules napisał(a):Słuszna uwaga Voo zdecydowanie bardziej wolałem kiedy sezon kończył rajd Wielkiej Brytanii.


Też tak podchodziłem jeszcze przed rajdem ale potem pomyślałem sobie, że to jednak rajdowe mistrzostwa świata i my europejczycy nie możemy wymagać żeby było wszystko robione pod nas :) równie dobrze ludzie tam daleko mogli czuć się z tego tytułu również niezadowoleni, że ostatni rajd sezonu muszą oglądać nocą ;)


Ale co roku statystyki pokazują, ze grubo ponad 3/4 "oglądaczy" jest z Europy... Wiadomo, że lepiej zrobić po rajdzie dodatkowe wakacje dla wszystkich, niż marznąć na wyspach ;)


Statystyki pokazują, że w Polsce średni zarobek to prawie 5kPLN a jak dobrze wiemy różnie z tym bywa ;)
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Repco Rally Australia

Postprzez Honiclbr » czwartek, 22 lis 2018, 10:51

martenzyt napisał(a):Statystyki pokazują, że w Polsce średni zarobek to prawie 5kPLN a jak dobrze wiemy różnie z tym bywa ;)


Akurat w przypadku pensji średnia jest kiepskim wyznacznikiem, bo milionerzy ją zawyżają. Co do oglądalności jest idealna. Jeden widz to jeden widz.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Repco Rally Australia

Postprzez holo_b » czwartek, 22 lis 2018, 14:16

Chyba zespoły też narzekają na Australię

https://www.autosport.com/wrc/news/1402 ... -wrc-teams
to pisałem ja
Holo
Avatar użytkownika
holo_b
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 14 paź 2015, 12:13

Re: Repco Rally Australia

Postprzez martenzyt » czwartek, 22 lis 2018, 20:39

Honiclbr napisał(a):
martenzyt napisał(a):Statystyki pokazują, że w Polsce średni zarobek to prawie 5kPLN a jak dobrze wiemy różnie z tym bywa ;)


Akurat w przypadku pensji średnia jest kiepskim wyznacznikiem, bo milionerzy ją zawyżają. Co do oglądalności jest idealna. Jeden widz to jeden widz.


Zgadza się.. ale mnie zawsze słowo statystyka zmusza do komentarza ;)a napisałem to dlatego, że akurat statystyka nie powinna tu mieć nic do tego chociaż z drugiej strony to im większa oglądalność to chyba większe przychody z reklam :) Natomiast też wolałbym śledzić wyniki a nie obudzić się i poznać kto ma tytuł ale to są RSMŚ i równie dobrze Japończycy mogliby mieć pretensje bo przecież 25% zespołów fabrycznych to ich zespół :)
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron