dobre miejsca na rajd polski

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Postprzez bullitt » środa, 17 cze 2009, 12:33

Newmann napisał(a):
micz napisał(a):koneser

:D dobre słowo
To ja też jestem koneserem, a na rajd wybieram się rowerem, chyba najlepszy sposób na przemieszczanie się po odcinku miedzy przejazdami w poszukiwaniu super miejscówek. a że odcinki są w miarę blisko to się za bardzo nie napedałuje


lepsze: smakosz :lol:
Mniej pisać, więcej czytać, a jeśli pisać, to tak, żeby inni czytali...
Avatar użytkownika
bullitt
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 00:56
Lokalizacja: San Francisco


Postprzez RajducH » środa, 17 cze 2009, 13:06

micz napisał(a):
RajducH napisał(a):
micz napisał(a):a czy to nie jest tak, że kibice muszą stac w ściśle okreslonych miejscach? W takim wypadku tworzenie listy takich miejsc mija się z celem


ja nie mam najmniejszego zamiaru stac w jakiejs ze stref dla kibicow, na kazdym oesie ide gdzies w glab gdzie na spokojnie bede mogl rozkoszować się jazdą zawodników


jak na rajdzie ktoś staje nie tam gdzie trzeba to jest buc. Jak ktoś z autoklubu wybiera niedozwolone miejsce to jest koneser, prawda?


Micz, a czy ja napisalem ze bede stal w niedozwolonym miejscu? poprostu pojde tam gdzie nie bedzie duzo ludzi, usiade sobie na jakims spokojnym, bezpiecznym miejscu oczywiscie za tasma i tyle, co za sens pchac sie w tlumy sardynek? jade na rajd a nie na zakupy do galerii w dniu mega promocji
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez seal » środa, 17 cze 2009, 13:24

Nie chciał bym, broń boże, przerywać tej przemiłej konwersacji, ale może zaczęły by się pojawiać posty ściśle dotyczące tematu :wink:
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Postprzez corados » środa, 17 cze 2009, 13:24

To nie stadion że każdy ma zając ściśle określone miejsce w tym wypadku strefę dla kibiców, mamy WRC pierwszy raz w Polsce i to ma byc święto dla kibiców, a nie udręka. Nie bądźmy aptekarzami bo to nie Australia, gdzie podobno można stac tylko w takich strefach, tylko pytanie ile ludzi tam będzie oglądało rajd a ile w Polsce :roll:

Co do tematu Finlandia na Grabówce wydaje się byc ciekawą miejscówką :wink:
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Glaca » środa, 17 cze 2009, 13:35

corados napisał(a):To nie stadion że każdy ma zając ściśle określone miejsce w tym wypadku strefę dla kibiców, mamy WRC pierwszy raz w Polsce i to ma byc święto dla kibiców, a nie udręka. Nie bądźmy aptekarzami bo to nie Australia, gdzie podobno można stac tylko w takich strefach, tylko pytanie ile ludzi tam będzie oglądało rajd a ile w Polsce :roll:

Co do tematu Finlandia na Grabówce wydaje się byc ciekawą miejscówką :wink:


W który miejscu na odcinku Grabówka jest ta " Finlandia" i jak tam dojechać ???
Avatar użytkownika
Glaca
N1
 
Posty: 56
Dołączył(a): poniedziałek, 30 cze 2003, 16:25
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez RajducH » środa, 17 cze 2009, 14:12

jesli chodzi o ten fragment o ktorym mysle to jest to koncowka oesu przed przejazdem nad torami; dojscie tam od 3 pkt kibica z informatora lub ewentualnie lesnymi duktami
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Postprzez corados » środa, 17 cze 2009, 14:17

Rajduch ma rację to jest ta Finlandia rodem z Grabówki:) pkt 3. Polecam też te łuki troszkę wyżej pkt 3, fajne miejsca w lesie na pełnej bombie.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez złomek » środa, 17 cze 2009, 19:32

Kolega był w tym miejscu 2 lata temu, ale nie pamięta gdzie to było. Może ktoś mi pomożę:
Obrazek
złomek
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 22:57

Postprzez seal » środa, 17 cze 2009, 19:53

W czerwcowym auto motor i sport jest opis z zdjęciami kilku fajnych miejsc.
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Postprzez Newmann » środa, 17 cze 2009, 20:07

złomek napisał(a):Kolega był w tym miejscu 2 lata temu, ale nie pamięta gdzie to było. Może ktoś mi pomożę:
Obrazek

Też tam byłem!! Fajna miejscówka, ładnie bokiem skakali to było na 64 i to było odcinek Miłki za miejscowością Czyprki w kierunku Konopek Małych.
Generalnie ten odcinek został bardzo zmodyfikowany i teraz idzie w drogą stronę,m ale jak tak patrze to ten fragment idzie tak jak wtedy czyli loty będą :D
A tu masz na mapce zaznaczone:
Obrazek
Prędkość była OK, tylko zakręt za ciasny
Avatar użytkownika
Newmann
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 08:38
Lokalizacja: OS Wydminy

Postprzez złomek » środa, 17 cze 2009, 20:11

Dzięki kolego :)
złomek
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 22:57

Postprzez michuczy » piątek, 19 cze 2009, 11:39

złomek napisał(a):Kolega był w tym miejscu 2 lata temu, ale nie pamięta gdzie to było. Może ktoś mi pomożę:
Obrazek



no to kolega musiał nieźle popijać że nie pamięta ... gdyby nie ta fura to pomyślałbym że to z Agapitu
Avatar użytkownika
michuczy
N2
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek, 5 cze 2006, 18:46
Lokalizacja: Brodnica

Postprzez bercik » piątek, 19 cze 2009, 12:50

http://www.youtube.com/watch?v=TDJ_6tdP ... re=related 20 sekunda tego filmiku to pierwsza hopa na Grabówce?
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postprzez kkuzi » sobota, 20 cze 2009, 17:39

Jak dojechac na najwieksza chopę na Grabówce?(zainteresowani wiedzą o które miejsce chodzi :wink: )
kkuzi
 
Posty: 37
Dołączył(a): piątek, 30 maja 2008, 20:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bladybyk » sobota, 20 cze 2009, 22:45

To ja na temat w takim razie - jak wyglądają okolice "Finlandii" na grabówce (swoją drogą prosiłbym o jakiś filmik ilustrujący wyczyny na tym osławionym miejscu) - czy jest szansa na rozłożenie się tam na noc z namiotem?
bladybyk
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 3 cze 2009, 23:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości